Boty do tuhé zimy - který si vybrat?


Zima už roky překvapuje řidiče. Přestože přicházejí chladné měsíce a je nejvyšší čas obout si zimní pneumatiky - řidiči jsou překvapeni. Nenechte se překvapit módou. Pořiďte si boty do tuhé zimy předem. Ty by měly být teplé, voděodolné a extrémně pohodlné. Navrhujeme, které budou nejlepší pro ženy a které pro muže!

Na co si dát pozor při nákupu bot do tuhé zimy?

Hledáte ty správné boty do tuhé zimy? Bojíte se, že se vaše boty v mrazivých dnech ukážou jako nedostatečná ochrana, a chcete najít opravdu kvalitní výrobek? Pak je tu několik aspektů, které by měly být při nákupu rozhodující. Zde jsou!

V první řadě - zaměřte se na tepelný komfort. To platí jak pro dámské, tak pro pánské zimní boty. Doporučujeme zateplené ovčí kůží nebo jinou výplní, ale klíčem je opravdu chránit vaše nohy před prochladnutím. Pamatujte, že končetiny zmrazují nejrychleji!

Za druhé - vyberte materiály nepropustné pro vodu. Při chůzi ve sněhu, kalužích nebo v dešti by se do boty neměla dostat voda. Někdy jsou řešením speciální impregnační prostředky, ale podmínkou je, aby byly vyrobeny z vhodných tkanin, např. Z přírodní kůže.

Za třetí - stabilita. To platí zejména pro drsné zimní boty pro dámy. Vzdejte se vysokých podpatků a nestabilních podpatků. Nebudou fungovat úplně na sněhu nebo ledu a vystaví vás velkému nebezpečí. Chvilka nepozornosti a můžete si vyvrtnout kotník, zlomit si nohu nebo si dokonce rozbít hlavu.

Za čtvrté - pravá podrážka. Zatímco v jarní nebo letní obuvi nevěnujete pozornost podrážce, zde je velmi důležitá. Podrážka by měla mít speciální tvar - vruby a výčnělky, díky kterým nesklouznete na zledovatělém povrchu.

Za páté - estetika. Tuhá zima neznamená, že musíte nosit ošklivé boty, které se vám nelíbí. Nabídka je tak rozsáhlá, že můžete snadno najít variantu, která dokonale odpovídá vašim stylistickým očekáváním.

Nejlepší zimní boty pro ženy

  • Sněžné boty - pro mnoho žen je to bota číslo jedna pro tuhou zimu. Možná proto, že jsou extrémně teplé a pohodlné. Zde si však musíte dát pozor na typ podrážky - ta má být stabilní a neklouzavá. Dbejte také na to, aby vám boty nenavlhly. Doporučujeme např. černé boty Caprice 26221 membrána. Jejich vnitřek je lemován měkkou kožešinou a silné podrážky s několikcentimetrovou platformou zajišťují vynikající izolaci od země.
  • Trekking - podle nás by právě tento typ obuvi měl být nejčastěji vybírán při nákupu obuvi do tuhé zimy. Byly navrženy a vyrobeny tak, aby byly teplé, pohodlné a stabilní za každého počasí. Můžete se v nich pohybovat po městě, ale také vyrazit do hor. Spolehlivý je příklad módní a zároveň funkční obuvi boty Timberland 6 In Premium Boot W -li Trekové boty Grisport.
  • Boty - nejčastěji nabývají elegantní podoby, která staví estetiku na první místo, před praktičnost. Přesto mezi návrhy najdete i modely, které budou dobrou obuví pro tuhou zimu. Ujistěte se však, že mají dobrou podrážku, jsou teplé a voděodolné. Může se vám líbit např. černé krátké lakované izolované boty nebo dámské kozačky s černými cvočky Y208.

Nejlepší zimní boty pro muže

  • Trekking - to je absolutní číslo 1 mezi muži pro drsné zimní boty. Jsou perfektní v městských stylizacích, ale také když čekáte na túru v horách nebo procházku na ledové ploše. Jsou módní, teplé, pohodlné a voděodolné. Doporučujeme například letošní trend - NATIVE FITZSIMMONS CITYLITE JIFFY nebo léta vládl Timberland 6 In Premium Boot M.
  • Boty - tento typ obuvi je nejen extrémně módní a hodí se ke všemu, ale také dokonale splňuje očekávání, která na zimní boty máme. Dobře chrání před chladem, jsou vodotěsné a odolné proti poškození. Hledáte takové? Možná se vám budou líbit Černé boty Big Star.
  • Chelsea boty - možná to nejsou klasické boty do tuhé zimy, ale mezi mnoha návrhy najdete ty, které budou fungovat. Doporučujeme modely se silnou podrážkou a vyrobené z materiálů, které po impregnaci nezmoknou. Například, Pánské semišové kotníkové boty McKey 284 černémají silnější dno z pěnové gumy, které poskytuje dobrou izolaci od země.

Jak vidíte, boty do drsných zimních podmínek mohou mít jiný vzhled. Je jen na vás, zda zvolíte sportovní nebo elegantní provedení. Nejdůležitější je, že byste se měli cítit pohodlně a noha by vám neměla zmrznout. Podívejte se na širší nabídku KeeShoes a najděte řešení přizpůsobené vašim potřebám!