Inna marka

Black Crochet Blip Flip Flops on the Samita Post černý

Produkt nedostupný ;(

Objevte eleganci a pohodlí nošení s černými háčkovacími klapkami na Post Samita. Ideální volba pro ženy, které každý den hledají stylové boty, tyto žabky z letní sbírky kombinují klasický řez s moderním povrchem.

Vyrobeno z vysoce kvalitního plastu, jak vnější materiál, tak podešve jsou praktické a snadno se udržují. Ekologická kožená stélka poskytuje pohodlí po celý den a čtvercový nos a pata 7 centimetrů dodává eleganci a lehkost jakékoli stylizace.

Klapky Samita v černé barvě jsou minimalistické, což je činí dokonalým mícháním s různými oblečeními - od příležitostných letních šatů po oblíbené džíny. Díky univerzálnímu vzhledu se tyto žabky určitě stanou vaší oblíbenou šatní položkou pro teplejší dny.

Bez vzoru budou v klasické podobě tyto flip -flops perfektním doplňkem každé módní tvorby. Nabitý v krabici původního výrobce je to také skvělý nápad pro milovaného člověka.

Vyberte si flip flip Samita, abyste zdůraznili váš styl a užili si pohodlí v každém kroku!

  • Materiál stélky: eko kůže
  • Sbírka: Letní
  • Typ podpatku: Zveřejnit
  • Další funkce: nedostatek
  • Kód výrobce: X5-339 černá
  • Barva: černý
  • Barva podrážky: černý
  • Materiál podrážky: Plast
  • Vnější materiál: plast
  • Model: X5-339
  • Nosek: náměstí
  • Dominantní vzor: žádný vzor

Děkuji za přidání komentáře.

|