American Club Americké sandály 86948 pro chlapce navy blue

Zboží dočasně nedostupné ;(


podrobnosti

American Club Americké sandály 86948 pro chlapce navy blue

Nákup dětské obuvi není jednoduchý úkol. Záleží nám na zdravé obuvi přizpůsobené nohám a naše děti dávají přednost botám, které odpovídají jejich osobním estetickým vkusům.


Mezitím dnes v internetovém obchodě „Fashionable Shoes“ najdeme širokou nabídku uznávané značky American Club. Mnoho rodičů již ocenilo její dobrou kvalitu a nízkou cenu.


Tato nabídka zahrnuje chlapecké sandály 86948 ve velikostech 26 - 30. V první řadě je silná gumová podešev těmto botám odolná. Nebudou se trhat ani zlomit, i když je naše dítě velmi mobilní a živé. Navíc mají profilovanou stélku z přírodní kůže, která zajišťuje pohodlí při chůzi.


Je třeba také zmínit, že tyto sandály mají tuhou patu, která chrání patu před zraněním. Zapínání na suchý zip umožňuje malému dítěti rychle obléknout a odstranit boty.


Konečně - tyto sandály mají zajímavé barvy, založené na kombinaci červené, šedé a tmavě modré. Určitě to osloví každé dítě.

výrobce: American Club
Související kategorie: Dětské boty
Dětské sandály
Dětské sandály amerického klubu
barva: červená , různé barvy
hrdina: nedostatek
značka: boty American Club
sex: Boys
Další informace: Pevná pata , Kožená stélka , Profilovaná vložka
věc: Ekologická kůže
Typ upevnění: Velcro

recenze:

Děkujeme za přidání komentáře.

29 listopadu 2017 | pa...la
Rychlá přeprava, super kontakt a pevná obuv.
09 srpna 2017 | gr...07
23 června 2017 | wr...27
15 června 2017 | da...s5
celá transakce je nejlepší, jen malý rozdíl v číslování, nebo jsem vypadal špatně nebo popis byl zavádějící, nemohu to definovat hned teď, předpokládám, že výměna půjde bez problémů