Začněte léto stylově - vyberte si módní boty na šortky


Každé léto, kdy teplo vylévá z nebe, milovníci módy přemýšlejí, jak spojit stylový vzhled s pocitem pohodlí. Zajímavým nápadem je vytvořit styling se stylovými šortkami v hlavní roli. Krátké kalhoty si ochotně vyberou jak muži, tak dámy a představují povinný prvek letního oblečení. Doporučujeme, jaké boty budou nejlepší pro šortky v nadcházející sezóně.

Jaké boty pro sportovní dámské kraťasy?

Nejmódnější šortky jsou šité z tepláků a džíny. Pletené kraťasy vypadají velmi dobře jako prvek volného, ​​městského stylu. Včetně jasných tenisek a lehké mikiny bude podstatou léta ve městě. Džínové modely mohou být pevné nebo volné. Méně vhodné šortky jsou ideální pro horké počasí. Nejlepší je nosit ploché sandály nebo klínové podpatky. Stylisté nedoporučují kombinovat těsné sportovní šortky vysoké podpatky, Vytvoření takovéto kombinace vyžaduje vynikající módní intuici a znalosti trendů, protože je velmi snadné se o sebe potřít proti kýči. Šortky jsou skvělou volbou i pro cestování. Sportovní šortky jsou vhodné pro cyklistiku, horolezectví nebo kanoistiku. Neomezují pohyb a jsou jednoduše pohodlné. Jaká obuv bude pro ně nejlepší? Sportovní modely budou vypadat dobře, například módní tenisky nebo barevné tenisky. Sportovní sandály a šortky jsou nejoblíbenějším svátkem. Při výběru obuvi pro rekreační výlety si také pamatujeme na bezpečnost a dobrou ochranu nohy.

Boty jsou nejlepší pro elegantní dámské kraťasy

V mnoha obchodech jsou k dispozici šortky s elegantním střihem s vysokým pasem. Krátké kalhoty šité z odlévací látky - polyesteru, viskózy nebo modálního vzhledu velmi pěkně v sadě s vestavěnou bundou nebo košili. Které boty nejlépe zdůrazňují charakter více oficiálního stylu? Můžete úspěšně kombinovat šortky s balerinkami nebo espadrylamizískat efekt neomezené, městské elegance. Dobrou volbou budou také klínové sandály a dokonce i klasické sandály raketoplány ve světlé barvě. Kvalitní obuv pro kraťasy najdete v internetovém obchodě ButyModne.pl. Nezapomeňte, že je také důležité, jaké halenky nosíme na šortky. Stylový top bude mít celý outfit na formální charakter.

Pánské stylizace s kraťasy v hlavní roli

Krátké šortky také vstoupily do kánonu pánské módy. Jsou neoddělitelnou součástí mnoha sportovních stylizací. Příznivci klasické elegance nepoznávají exponované nohy a kolena v každodenních mužských stylizacích. Nicméně, oni považují šortky za ideální doplněk k dovolené oblečení. Během letních měsíců ve městě se můžete také setkat s více muži oblečenými v šortkách. Stále častěji jsou šortky doplňkem setů spojených s módními klasikami. Muži obvykle nosí krátké kalhoty v sadách s tričkami, polokošile a košile z vzdušného prádla. Kromě toho si vyberou odpovídající bavlněné svetry nebo pletené atletické bundy. Stává se, že šortky připravuje ženich na letní svatbu a svatební hostinu pod širým nebem! Doplněk každé stylizace s kraťasy je správná obuv. Chcete-li vytvořit příležitostnou, mužskou stylizaci, muži mohou dosáhnout pro pohodlné semišové mokasíny. Tenisky se také dobře mísí s krátkými kalhotami. Skvělou volbou budou také sněhově bílé tenisky, které jsou spojeny s dovolenou a námořním stylem. Skutečnou letní klasikou jsou šortky a sandály - takové stylizace vládnou v rekreačních střediscích.

Šortky jsou určitě spojeny s letní a letní volnou. Milovníci módy však vědí, že v sadě se správnými botami jsou krátké kalhoty skvělou základnou pro mnoho originálních stylizací s formálnějším charakterem.