Vybíráme univerzální obuv na služební cestu


Vyrazit na služební cestu vyžaduje, abyste si zabalili správné oblečení a doplňky. Na místě se musíme elegantně prezentovat při oficiálních setkáních i ve svém volném čase, který organizátor určitě pečlivě naplánuje. To znamená, že dobře zabalený kufr musí obsahovat formální sady a ležérní oblečení. Navrhujeme, jaké dámské a pánské boty si vybrat na služební cestu, abyste se cítily pohodlně a skvěle vypadaly.

Klasické lodičky - musíte mít na služební cestě

Během obchodních jednání je formální obuv povinná - v případě dám bude raketoplány. Model s vysokým podpatkem bychom si měli vybrat pouze tehdy, pokud jsme zvládli chůzi v podpatcích a budeme moci nosit boty několik hodin. Měli bychom pamatovat na to, že důležitým prvkem setkání může být například návštěva společnosti nebo výrobní haly. Čerpadla nám také pomohou vytvořit elegantní během pracovní večeře. Pokud se budeme cítit lépe v nižších botách, zasáhne na místě pár na 3-4 cm podpatku! Z obchodu KeeShoes si objednáme krásné dámské boty s doručením domů. Tradiční černé lodičky v létě lze nahradit dvojicí nahých odstínů podobných barvě punčocháčů. Toto barevné zpracování je skvělý způsob, jak dát našim outfitům lehkost a opticky prodloužit postavu.

Kožené oxfordské boty, balerínky a boty Chelsea - buďte módní v ležérním stylu

Pokud se nám líbí mužský styl oblékání a vezmeme si svůj milovaný oblek na služební cestu, vyberme si k tomu kožené oxfordské boty. Tento typ obuvi je tak univerzální, že ji můžeme nosit i k šatům nebo bavlněnému chinos - perfektně se bude hodit jako prvek ležérního stylu. Vyberme je, pokud máme velmi omezená zavazadla. Jaké další modely jsou vhodné pro mimoškolní aktivity na cestách? Na jaře a v létě budou nenahraditelní kožené balerínky. Vsaďme na boty v pastelových barvách vyrobené z kůže, s pěknou povrchovou úpravou. Pokud se v chladnějších měsících chystáme pryč, skvělou volbou budou boty Chelsea - koňakové nebo klasické, černé. Tyto boty budou skvěle vypadat se sukní a kalhotami.

Jaké pánské boty budou dobře fungovat během služební cesty?

Muži si také musí na služební cestu vzít vhodné oblečení a doplňky. Pro schůzky a prezentace bude stačit sportovní bunda a elegantní kalhoty. Vyberme jim derby - elegantní poloformální boty. Vyrobeny z měkké kůže v odstínu teplé hnědé, budou skvěle vypadat na nohou. Vyberte si svůj model na webu KeeShoes. Pořadatel může požadovat oblek pro formální pracovní večeři nebo pro schůzky, které se konají ve večerních hodinách. Přečtěte si pozorně pozvánku a požadavky nebo se zeptejte přímo na styl cesty. Pamatujte, že na oblek můžeme obléct i dlužníky. Pokud však čekáme na oficiální večeře a najdeme společnost, která si cení pánské elegance, nejlepší volbou budou klasické oxfordky, ušité s citem pro detail. Oxfords příliš klasický? Jako stylovou náhradu zvolme minimalistické letce, které vypadají dobře na denní bázi i při formálnějších příležitostech. Jaké boty budou nejlepší na poznávací a služební cesty? Pohodlná obuv, která dobře vypadá na noze, bude nejlepší. V závislosti na odvětví, ve kterém pracujeme, mohou být klasické tenisky skvělou volbou - tato obuv bere korporace útokem a těší se neochvějnému uznání mezi mladými lidmi. Vsaďme na sportovní obuv, kterou lze kombinovat s košili, sportovní bundou a slim fit džíny nebo chino kalhotami. Sportovní obuv je skvělou základnou pro moderního a módního muže, mohou ji nosit i muži ve středním věku, pokud si chtějí osvěžit image.

Služební cesta vyžaduje vhodné oblečení, ve kterém můžeme čelit mnoha výzvám. Šatník musí být dobře promyšlený a jeho plánování je nejlepší začít výběrem správné obuvi v souladu se štítkem a očekáváním organizátora.