Vybíráme ty nejlepší boty k ženskému obleku


Když Coco Chanel a Greta Garbo, když si půjčovaly obleky z pánského šatníku, věděly, co dělají. Dámy vypadají skvěle v kalhotách se záhybem a bundách. Tato sada je pohodlná uniforma, kterou lze libovolně stylizovat. Je ideální pro oficiální akce a společenská setkání. Poradíme, jaké boty se nejlépe hodí k ženskému obleku.

Vysoké podpatky - boty ideální k obleku

Nejklasičtější jsou vysoké podpatky elegantní dámské botycož se k obleku hodí. Vysoký podpatek prodlužuje nohy a celý outfit vypadá stylově. Černá podpatky pro černý oblek a bílou košili je nejtradičnější kombinace. Vhodné pro obchodní konferenci a chodník po červeném koberci. Stojí však za to si hrát s módou a experimentovat s barvami - klasické, tmavé kalhoty lze oživit, pokud si obujeme boty v intenzivním odstínu. Je módní kombinovat šedou s kobaltem nebo stříbrem, nebo hnědou s oranžovou nebo zlatou. Můžeme také rozjasnit tradiční jednobarevný oblek botami s extravagantním potiskem. Dokonalé vysoké podpatky najdete v internetovém obchodě KeeShoes. Zajímavou variantou pro vysoké podpatky bude sandály na tenkém sloupku. Vystavené prsty a nehty natřené intenzivním barevným lakem vypadají velmi poutavě. Jaký druh obuvi se záhybem a bundami bychom si měli vybrat, pokud jsme milovníky ploché podrážky?

Mužský šik - oblek a boty mužského střihu

Oblek je skutečnou klasikou pánského šatníku. Proto dámy, které se v něm cítí dobře, mohou sáhnout i po pánských botách, aby vytvořily nadčasové stylizace. Dámské oxfordské boty a pokrčené kalhoty jsou klasikou. Inspiraci v pánské módě můžete jasně vidět. Každý prvek má však ženský nádech, takže se jedná o atraktivní kombinaci. Souprava získá sportovní charakter, pokud nahradíme tradiční košili s límečkem tričkem nebo halenkou s výstřihem do V. Milovníci ležérního stylu mohou ke svým oblekům nosit i sportovní obuv. 

Dámský oblek ve sportovní verzi

Dámský oblek se perfektně hodí k ležérnímu městskému stylu. Nezbývá než vybrat doplňky - dámskou kabelku vyměníme za sportovní batoh, ledvinku nebo tašku a elegantní boty - za tenisky. Barevné nebo světlé obleky vypadají v této verzi skvěle. Velmi dobře vypadají také modely ze lnu nebo pleteniny. Chcete, aby celý styl získal lehkost? Vyhrňte si rukávy bundy a na zápěstí si nasaďte sportovní hodinky. Kombinace obleku v odstínech bílé nebo pískově béžové s neonovými botami je kvintesencí moderní módy, která jistě upoutá pozornost. Módní ulice ukazuje, že dámské obleky klasického střihu lze nosit i k bílým teniskám. Taková sada vypadá skvěle a připomíná jarní měsíce ve velké městské aglomeraci. V internetovém obchodě KeeShoes si můžete vybrat skvělé páry k obleku.

Dámský oblek je nadčasový oděv. Skvěle v něm vypadají dámy s různými typy postavy. Tajemství vytvoření zajímavého stylu pomocí saka a pokrčených kalhot spočívá ve výběru správné obuvi a doplňků. Z klasického obleku v rukou milovnice módy se může stát zajímavý outfit sportovního charakteru nebo večerní outfit, který stojí za zapamatování.