Vybíráme boty na zimní svatbu. Inspirace pro nevěstu a ženicha


Zima je kouzelné období. Proč tedy nevyužít tohoto kouzla k příslibu lásky na náhrobní tabuli před dobře oblečenými hosty? Pokud se vaše svatba koná v tomto ročním období, máte opravdu štěstí! Větší výběr termínů u poskytovatelů služeb, nižší náklady a větší ochota bavit se mezi hosty. Jediný problém je... výběr bot! Navrhneme, které modely se budou nevěstě a ženichovi hodit a které se budou hodit pozvaným hostům.

Svatba v zimě? Pouze výhody!

Říká se, že teplé měsíce jsou vyhrazeny svatebním hostinám. Vdávat se mimo sezónu naštěstí není v rozporu se zákonem! Navíc přináší celou řadu výhod!

Za prvé, plány poskytovatelů služeb nejsou tak těsné. S největší pravděpodobností si budete moci vybrat svatební síň svých snů a navíc si zarezervovat rande se svým oblíbeným DJem!

Za druhé, v zimních měsících poskytovatelé svatebních služeb snižují ceny kvůli menší poptávce. To je skutečná úspora pro váš rozpočet!

Za třetí, hosté nejsou přesyceni týdenními svatbami mezi přáteli a rodinou a na zimní svatbu čekají s velkým napětím! Díky tomu se budou snáze bavit a na tuto skvělou párty vzpomínat déle!

Jediný problém, který vás bude v této speciální době provázet, je ... výběr bot. Naštěstí jsme v tomto oboru specialisté a rádi vám prozradíme, které modely se budou nevěstě a ženichovi hodit a které se budou hodit pro pozvané hosty. Začněme!

Jakým botám se vyhnout na zimní svatbu?

Existuje několik modelů bot, kterým je lepší se vyhnout, když se chystáte na zimní svatbu. 

Zejména sandály. Určitě budete nosit punčochové kalhoty nebo punčochy, abyste zabránili nachlazení. Výztuhy v oblasti prstů však nebudou vypadat dobře. Z tohoto důvodu bude moudřejší, když se místo bot s otevřenou špičkou rozhodnete pro boty s uzavřenou špičkou. 

Nošení bot také není nejlepší řešení. Mohli byste tak získat nedostatečně elegantní vzhled a s největší pravděpodobností by vám bylo příliš teplo.

Svatební boty v zimě pro ni

Nevěsta i pozvané ženy mohou mít problém s výběrem bot na svatbu v zimní scenérii. Nyní, když víte, že se máte vyhýbat botám a holínkám s otevřenou špičkou, připravili jsme malý cheat sheet s modely, o kterých si myslíme, že budou fungovat nejlépe. 

Bílé vysoké podpatky

V našem seznamu nemohou chybět bílé lodičky na pohodlném, poměrně širokém podpatku. Tento model bude fungovat jak s bílými svatebními šaty, tak s koktejlovými šaty. Bílé boty zvýrazní vaši pleť a fenomenálně prodlouží nohy. Díky pohodlnému, i když vysokému podpatku si můžete být jisti, že protancujete celou noc!

Béžové vysoké podpatky

Pokud máte rádi klasiku, vsaďte na béžové vysoké podpatky. Tento pár by měl být v kolekci každé ženy! Tyto boty vám opticky prodlouží nohy a skvěle se hodí na každodenní nošení do práce. 

Béžové jehlice s mašlí

Máte raději slavnostnější boty? Vyberte si model s okouzlujícím zdobením v podobě lesklé mašle. Špičatá špička a vysoký podpatek opticky prodlouží nohy a v tento výjimečný den zaujmete nevšedním vzhledem. 

Bílé lakované kozačky na vysokém podpatku

Nosíš midi šaty? Pokud nechcete, aby vám mráz překazil plány, můžete nazout holínky. Nemluvíme však o klasických, černých, nazouvácích kozačkách. Naši pozornost upoutal fenomenální model s lakovaným svrškem, špičatou špičkou a vysokým podpatkem. V těchto botách vám nebude zima a můžete si být jisti, že budete vypadat úžasně! 

Láhevově zelené podpatky

Pokud máte rádi méně nápadné kombinace, rozhodněte se pro lahvově zelenou. Je to perfektní odstín, který poslouží jako motiv na vaší svatbě. Elegantní semiš v kombinaci s oslnivým zirkonovým zdobením dokonale doladí slavnostní charakter vašich svatebních šatů. Tyto boty budou fungovat i pro hosty! Zkombinujte je s šedými nebo tmavě modrými šaty a zlatými doplňky a vytvořte WOW efekt!

Stříbrné špendlíky

Co takhle stříbrné kovové špendlíky, které vypadají jako led? Je to skvělá volba pro zimní svatbu! Budou dobře fungovat jak nevěstě, tak pozvaným ženám.

Boty na zimní svatbu pro něj

V případě mužů není výběr bot na svatbu nijak zvlášť složitý bez ohledu na roční období. Vyberte si elegantní boty, které budou vypadat skvěle ve společnosti perfektně ušitého obleku. Jejich barvu lze sladit s odstínem bundy nebo zvolit kontrastní kombinaci. Osvědčeným řešením je také volba odstínu bot s ohledem na barvu pásku. 

Níže jsme shromáždili naše oblíbené modely:

Chcete-li zdůraznit, že svatba probíhá v zimě, můžete si vzít ponožky s roztomilým motivem soba nebo sněhuláka. Je to skvělý způsob, jak vyčnívat z davu.

Bavte se!

Věříme, že se vám s našimi tipy podařilo vybrat perfektní pár bot na zimní svatbu. Zbývá nám popřát vám skvělou párty až do rána!