Vitrína obuvi


Dárkové boty? Někteří lidé věří, že takový dárek může obdarovaného přimět, aby se vydal úplně jinou cestou a už se nikdy nesetkal. Je čas svrhnout tuto pověru! Navrhujeme, jak jednoduše předejít katastrofě a dát trefný dárek, který obdarovaného vykouzlí úsměv na tváři!

Je nákup bot jako dárek dobrý nápad?

Pověrčiví lidé se vyhýbají nákupu bot jako dárku. Podle jejich názoru to může přinést smůlu a způsobit, že se dárce jednou provždy úplně rozchází. Někteří lidé se však domnívají, že než se toto nešťastné proroctví naplní, bude možná možné... hodit groš do jedné z bot. 

My naopak věříme, že boty jsou – při správném přístupu – skvělým tipem na dárek. Stačí dodržet pár pravidel a katastrofě snadno zabráníte a člověk, který takový dárek dostane, se při pohledu na něj zeširoka usměje!

Díky tipům, které jsme sesbírali, zjistíte, komu se dárkové boty budou hodit a na jaké aspekty byste si při jejich nákupu měli dát pozor. Navíc jsme pro vás připravili seznam našich oblíbených modelů bot jako dárek, který vám pomůže se správným výběrem. Pracovat!

Pro koho jsou dárkové boty určeny?

Američtí vědci nepochybují o tom, že ženy boty milují ;-) Z takového dárku však budou mít radost nejen ony! Boty jsou také skvělým tipem na dárek pro muže – starší i mladší. Takový dárek bude skvělý i pro děti.

Na co si dát pozor při nákupu dárkových bot?

Ptáte se, co zvážit při výběru bot za dárek, abyste neudělali chybu? Je to snadné! Dodržením pár osvědčených pravidel můžete katastrofě snadno předejít.

Nejprve musíte znát přesnou velikost obuvi, kterou příjemce nosí. Můžete to udělat tajně tak, že si to sami zkontrolujete, když ji pozvete domů nebo na návštěvu. Další možností je zeptat se na to lidí, kteří s ní žijí. Tímto způsobem by překvapení mělo být úspěšné.

Za druhé, zjistěte, jaký styl daný člověk preferuje. Preferujete klasiku nebo moderní, inovativnější trendy? Možná má oblíbeného návrháře nebo výrobce bot? Sportuje nebo možná raději tráví čas doma? Jsou to cenné rady, jak si vybrat správně a nezvolit si místo běžeckých bot pantofle.

Za třetí zkontrolujte, zda má obdarovaný vkus na konkrétní materiály. Možná místo přírodní kůže dává přednost její ekologické verzi? Nebo možná nemá rád semiš, protože si myslí, že je příliš náročný na údržbu? Stačí zkontrolovat sbírku této osoby a mrknutím oka určit, který styl obuvi bude nejlepší. 

Pokud se vám podařilo zjistit výše uvedené informace, můžete si vydechnout. S největší pravděpodobností se dárek od obuvi ukáže jako volské oko. Uschovejte si však krabici a účtenku, aby se v případě problémů neztratila možnost výměny nebo záruky.

Jaké boty vybrat jako dárek?

Nyní, když víte, pro koho jsou dárkové boty vhodné a které aspekty je třeba zvážit před jejich koupí, je čas jít ještě o krok dále. V naší dárkové krabičce jsme shromáždili ty nejzajímavější modely pro něj i pro ni. Nezapomněli jsme ani na nejmenší!

Pokud chcete, aby byl váš dárek opravdu praktický, rozhodněte se pro pantofle. Nadýchaný, měkký design s roztomilými dekoracemi nebo vtipným motivem, nebo snad klasika žánru? Informujte se o preferencích obdarovaného a vyberte si model, který je nejlépe odráží.

Boty jako dárek pro ni

Pro ženy vybírejte univerzální, ležérní modely, které se dají nosit při mnoha různých příležitostech. Podnikatelka Klasické nadčasové lodičky jistě rád uvidí.

Party girl se naopak široce usměje, když otevře pečlivě zabalenou krabičku se třpytivými jehličkami. Pokud hledáte všestrannou obuv, vsaďte na mokasíny nebo kotníkové boty.

Připravujete dárek pro aktivního sportovce? Co takhle pohodlné běžecké boty nebo tenisky, které budou perfektní na každodenní nošení?

Boty jako dárek pro něj

Hledáte dárek pro aktivního muže? Vybírejte sportovní obuv, která je věnována typu aktivity, kterou obdarovaný provozuje. Co takhle trekové boty, kopačky nebo speciální basketbalové boty?

Máte co do činění s podnikatelem? Vsaďte na klasické boty v tlumené barvě.

Hledáte tip na dárek pro dospívající rebelku? Nadčasové tenisky se jistě ukážou jako volské oko!

Dárkové boty pro dítě

Pokud nevíte, čím obdarovat svého kmotřence, mladší sourozence nebo holčičku nejlepší kamarádky, skvělou volbou mohou být boty. Pro novorozené miminko budou roztomilí „příbuzní“ perfektní. Pro větší děti naopak zvolte motiv s oblíbenou kreslenou postavičkou nebo s blikajícími podrážkami.

Jak vidíte, výběr bot pro dárek je poměrně jednoduchá záležitost. Stačí dodržet pár pravidel a jistě se trefíte do vkusu a preferencí obdarovaného.