TRENDY Wiosna / Lato 17: BOTKI

Jar přichází rychle! Na trávníku můžete vidět drobné úlomky zelené trávy a dokonce i krokusy nebo sněženky. Máte stále těžké zimní boty na nohou? Je příliš chladno pro tenisky, natož baletní boty, takže co nosit? BOTKI! Tady jsou největší módní návrháři - Chiara Ferragani, Olivia Palermo a Ines dela Fressange. Oni dobyl Paříž, deštivý Londýn a New York. Ale co o nich víme, koneckonců jsou to boty na zimu. No, ne! Obuv zůstane u nás také na jaře! A uvidíte proč!

Boty se objevily v trendech již na podzim. Mírně pro kotník a na sloup. Žádný šílenství. Nicméně jaro nám tentokrát přineslo čerstvý vzduch. Na přehlídkách dominuje expresivní, bláznivé a barevné.

Mohou být zbarveny v esflores jako Emilio Pucci nebo zlaté a zrcadlo jako Louis Vuitton. Nebo snad dáváte přednost tomu, který ukázal na vaší show majitele kombinace kýče a umění Muccio Prady?

Bláznivé a ošklivé boty jsou jedním z nejsilnějších trendů této sezóny! Na polských ulicích neuvidíme takové nádherné vzory, ale proč bychom neměli zdobit naši stylizaci kompromisem mezi módou, pohodlí a použitelností? Nebo možná by bylo nejlepší kombinovat trendy? Nebo možná je lepší dát klasiku? Záleží, jako obvykle, na humoru, počasí a milionu dalších proměnných. Zde jsou některé naše návrhy!

Klasický kalhoty na pohodlném stojanu je pevným doplňkem každodenního stylingu.

Příležitostný styl může snadno dát charakter pomocí těžkých bot. Pokud si myslíte, že pohodlí je základem a že jste vždy ve spěchu, bude to pro vás určitě dobrá volba.

V jarních sbírkách se nám vrátil dlouhý neviditelný bronz. Za prvé, byl to jen společník v podobě příslušenství, ale nyní se objevuje jako plnohodnotná a dokonce přední barva ve stylu. Čokoládově hnědý odstín je oblíbeným odstínem hvězd, ale můžete také vsadit na koňak nebo lehce měděný odstín hnědé. Co se hodí? Pro všechno. Pro lahve zelenou barvu, pro šafránovou žlutou barvu, krásně se mísí s bílým a samozřejmě všemi odstíny krému a hnědé.

Jen si pamatujte, nezdávejte se blázen a nepřevádějte trend na podzimní náušnici na boty! :)