TRENDY Wiosna / Lato 17: BOTKI


Jar přichází rychle! Na trávníku můžete vidět drobné úlomky zelené trávy a dokonce i krokusy nebo sněženky. Máte stále těžké zimní boty na nohou? Je příliš chladno pro tenisky, natož baletní boty, takže co nosit? BOTKI! Tady jsou největší módní návrháři - Chiara Ferragani, Olivia Palermo a Ines dela Fressange. Oni dobyl Paříž, deštivý Londýn a New York. Ale co o nich víme, koneckonců jsou to boty na zimu. No, ne! Obuv zůstane u nás také na jaře! A uvidíte proč!

Jaro přichází rychle! Na trávníku již můžete vidět drobné fragmenty zelené trávy a dokonce i krokusy nebo sněženky. Máte na nohou stále těžké zimní boty? Pro tenisky je příliš chladno, nemluvě o baletních botách, tak co nosit? BOTKI! Zde přicházejí největší módy - Chiara Ferragani, Olivia Palermo a Ines dela Fressange. Podmanili si Paříž, deštivý Londýn a New York. Ale co o nich víme, jsou to zimní boty. No ne! Boty také zůstanou s námi na jaře! A uvidíte proč!

 

Boty se objevily v trendech již na podzim. Mírně nad kotníkem a na sloupku. Žádný blázen. Jaro nám však tentokrát přineslo dech čerstvosti. Mola dominují výrazné, bláznivé a barevné.

Mohou být v barevných esyflorech, jako je Emilio Pucci nebo zlato a zrcadlo jako Louis Vuitton. Nebo možná dáváte přednost těm, které na její výstavě ukázal mistr kombinující kýč a umění Muccia Prada?

Bláznivé a ošklivé boty jsou v této sezóně jedním z nejsilnějších trendů! V polských ulicích se s takovým velkolepým designem pravděpodobně setkáme, ale proč bychom neměli zdobit naši stylizaci kompromisem mezi módou a pohodlím a použitelností? Nebo by bylo nejlepší kombinovat trendy? Nebo možná je lepší vsadit na klasiku? Závisí to, jako obvykle, na humoru, počasí a milionu dalších proměnných. Zde jsou některé z našich doporučení!

 

Solidním doplňkem každodenního stylu jsou klasické botičky na pohodlném příspěvku.

Příležitostný styl lze snadno přidat pomocí těžkých bot. Pokud si myslíte, že pohodlí je základ a stále ve spěchu, bude to určitě dobrá volba pro vás.

V jarních kolekcích se k nám již dlouho neviděný bronz vrátil. Zpočátku to byl jen společník ve formě doplňků, ale nyní se jeví jako plnohodnotná a dokonce vedoucí barva ve stylizaci. Čokoládově hnědý odstín je oblíbeným odstínem hvězd, ale můžete si také vybrat koňak nebo mírně měděný odstín hnědé. Co to zapadá? Za všechno. U láhve zelené, šafránově žluté se krásně mísí s bílou a samozřejmě všemi odstíny krémové a hnědé.

Jen nezapomeňte nezbláznit se a přenést podzimní náušnice na boty! :)