Těžká láska, nebo jak nakupovat pohodlné podpatky


Láska k botám s vysokým podpatkem je někdy láska bez reciprocity. Proč jsou to kolíky, které tak moc milujeme
nepohodlné?

Láska k botám na vysokém podpatku je někdy láska bez vzájemnosti. Proč jsou kolíky, které milujeme, tak nepříjemné? Jsou tam perfektní podpatky? Jak najdete vysoké podpatky, které chcete strávit zbytek svého života, nebo alespoň několik sezón? Tajemství každého úspěšného vztahu je ... kompromis.

Velikost záleží!

Na rozdíl od vzhledu není volba správné velikosti bot na vysokém podpatku vůbec jednoduchá záležitost. Stilettos, obzvláště ty vysoké, aby správně držel nohu, může být o něco pevnější než standardní velikost, kterou nosíte. Pamatujte si však, že byste měli říkat pevně na paty, kuří oka a zastrčené prsty, protože vaše nohy by se měly vzájemně respektovat.

Myslím, že si každý z nás pamatuje pohádku o Cinderelle, která přišla o míč. Časy se změnily, takže pokud se chcete stát královnou, nemůžete si dovolit uklouznutí bot. Pohádka o nepřítomné dívce, která je šicí obuv, nás také učí o dalším důležitém problému. Popelka na její vysněné kouli hrála až do půlnoci a majitel krásných bot by v nich určitě měl celou noc tančit.

Často se stává, že i dobře dimenzované špendlíky se trochu rozpadnou a jsou příliš volné. To je nejčastěji případ plastových bot, i když tento jev podléhá i botám z přírodních materiálů, i když v menší míře. Pokud si nemůžete dovolit semišové nebo kožené botičky a máte pocit, že obuv je příliš velká, můžete použít silikonové vložky.

Čerpadla na vysokém podpatku Gianmarko 70/1 béžová

Čím vyšší, tím lepší?

Toto pravidlo platí pouze pro vašeho partnera, na jehož straně se můžete prezentovat ve svých snech vysokých snů. Princip "čím vyšší, tím lépe" funguje opačně, v případě výšek paty. I když přemrštěné vysoké boty svádět s krásným vzhledem a zvýšit nohy majitele, nejsou ani pohodlné, ani zdravé pro páteř a nohy, pro které pohybující se na "chůdách" není přirozená pozice. Zdravá výška paty je 4-5 cm, zatímco pata do výšky 7 cm je považována za perfektní výšku pro daný den. Podpatky nad 10 cm jsou spíše večerní volbou pro ženy, které již byly trénovány v pohybu na vysokých podpatcích.

Ve vysokých botách bychom se měli cítit krásně, pohodlně a pohodlně. Určitě určující pro stabilitu boty bude pata umístěná uprostřed paty. Navíc, dámy s elegantníma nohama se doporučuje mírně nižší boty, protože v tomto případě jsou důležité proporce mezi délkou nohy a patou. Elegantki s většími nohami si mohou dovolit mnohem vyšší pantofle.

Interiér se počítá

Při nákupu obuvi a rozhodnutí vázat se s nimi na delší dobu byste měli věnovat pozornost i několika detailům. Nohy jako přírodní materiály, proto nejlepší volbou bude obuv s polstrováním z organických surovin - jako je měkká kůže. Také stojí za to zkontrolovat, zda v interiéru nejsou žádné švy, které by mohly při chůzi otírat nebo dráždit pokožku.

Láska, zejména láska na vysokých podpatcích, nezná hranice. Musíme si však uvědomit, že krásné, ale nestabilní a nepohodlné boty jsou vhodné pouze pro výstavu. Tajemství úspěšného vztahu je blízkost, což je důvod, proč jsou šťastné boty boty, které mají častý kontakt s nohou. Ujistěte se, že si nezlomíte své srdce nebo sebe, protože strávíte polovinu svého platu na botách ležících ladem ve skříni, nebo osamělé boty, které postrádají teplo vašich delikátních nohou.