Stylový tutoriál. Boty na vánoční večírek doma i do práce


Firemní vánoční večírek se kvapem blíží a vy stále nevíte, jaké boty si vzít? Nebo možná přemýšlíte, jaká obuv se bude hodit na svátky strávené s vašimi blízkými? Je to skvělé, protože v našem průvodci jsme připravili spoustu tipů, které vám pomohou vybrat boty na vánoční večírek. Pracovat!

Vánoce se blíží, Vánoce se blíží...

Konec října je ideální čas začít přemýšlet o radostech Vánoc. Třpytivé dekorace už hrdě zdobí regály obchodů a v hlavě se vám objevují první nápady na dárky pro vaše blízké? O tom, že se prázdniny kvapem blíží, není pochyb! Je ideální čas zvážit, co si oblečete, až se na obloze objeví první hvězda. 

Ať už se chystáte na firemní vánoční večírek, nebo tento okamžik oslavíte se svými blízkými v útulných čtyřech stěnách, správně vybrané boty jsou základem toho, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle. Náš stylový průvodce obsahuje spoustu tipů, které vám pomohou se správným výběrem. Začněme!

Jaké boty si vzít na firemní Štědrý večer?

Tradiční štědrovečerní večeři často předcházejí firemní večírky, kde se společně pracující mají možnost lépe poznat a strávit čas v jejich společnosti a vytvořit si tak nezapomenutelné vzpomínky na léta dopředu. 

Tuto akci lze uspořádat na pracovišti nebo ve více či méně elegantní restauraci. Místo, kde se koná firemní Štědrý večer, je skvělým výchozím bodem pro výběr toho správného outfitu na tento večírek.

Firemní Štědrý večer v kanceláři

Pokud je firemní Štědrý večer naplánován v kanceláři, nemusíte se příliš zdobit. V žádném případě však nenoste sportovní oblečení, abyste se tomu vyhnuli trapas

Dámy mohou nosit klasické kancelářské šaty nebo doutníčky a košile. V závislosti na vašich preferencích si můžete vybrat Červené podpatkykteré zdůrazní příležitost, nebo zvolte pohodlné Mokasíny z přírodní kůže. Budou také skvělým řešením kozačky nad kolena na pohodlném sloupkukterou můžete nosit s tužkou nebo rozšířenou midi sukní.

Pánové by naopak měli volit osvědčená řešení a rozhodnout se pro jednoduché džíny v tlumených barvách s pečlivě vyžehlenou košilí s vánoční tématikou. Skvěle doplní celek klasické společenské boty. Chcete-li vánoční atmosféru zvýraznit ještě více, oblečte si kalhoty, které končí těsně nad kotníkem a zvolte barevné, vánoční ponožky. Tuto sadu můžete nosit hnědé brogy nebo Boty Jodhpur v minimalistickém stylu.

Firemní Štědrý večer v restauraci

Trochu jinak kodex oblékání bude platit, když se firemní večírek koná ve vynikající restauraci. Relaxovat! Je to jednodušší, než si myslíte!

Ženám skvěle poslouží šaty oblíbeného střihu, v barvách jako je červená, kaštanová nebo lahvově zelená. Tyto odstíny jsou silně spojeny se svátky a vypadají skvěle s červenou rtěnkou a zlatými doplňky. Vybrat zlaté, třpytivé špendlíkykteré vám opticky prodlouží nohy a dodají vám „to něco“. K doplnění této stylové sady nezapomeňte na zlaté šperky. Pokud jste se rozhodli pro lesklé šaty, vyhněte se pozlátku navíc, abyste to nepřehnali a nezačali připomínat vánoční stromeček. Pro takový styling jsou jako stvořené béžový nebo černé vysoké podpatky.

Muži se zase doporučuje nosit klasický oblek a bílou košili. Chcete-li tomuto outfitu dodat trochu nonšalance, můžete si vzít motýlka nebo ponožky s vánoční tématikou. Pamatujte však, že nejlépe se hodí k obleku společenské boty. Slaďte boty k barvě opasku a užijte si konzistentní vzhled.

Jaké boty vybrat ke štědrovečerní večeři?

Štědrovečerní večeře s nejbližšími je časem, na který mnoho lidí čeká celý rok. Není divu! Kouzlo Vánoc dělá divy a chvíle strávené s rodiči, prarodiči, sourozenci a širší rodinou zůstanou navždy v paměti. Přemýšlíte, co si obléknout v tento výjimečný den? Není to nic složitého! Výběr závisí na tom, kde budete trávit dovolenou.

Štědrovečerní večeře doma

Bez ohledu na to, zda pořádáte štědrovečerní večeři u vás doma nebo navštívíte svou vlast, útulná atmosféra znamená, že rozhodně nechcete působit příliš formálně a chcete se při trávení času se svými blízkými cítit co nejpohodlněji.

Z tohoto důvodu budou skvělou volbou vaše oblíbené kalhoty a svetr se zábavnou vánoční tématikou. K takovému setu se budou skvěle hodit krásné pantofle. Vyberete si nadýchaný se sobyzvolíte si to klasický model s Santa Clausem? Rozhodnutí je na tobě!

Štědrovečerní večeře v hostech

Pokud jste na návštěvě u širší rodiny, kde se necítíte tak pohodlně, košile a kalhoty jsou skvělou volbou. Pokud je večírek poměrně formální a elegantní, zvažte boty, které doplní váš outfit. Pánové by měli zůstat u klasických bot a dámy u lodiček. Ujistěte se, že vašim hostitelům nevadí, že zůstanete ve svých botách.