Sportovní obuv pro ležérní styling - jak ji nosit?


Každý má své vlastní preference ohledně stylu, ve kterém se obléká. Pokud každý den zvolíte více volných a pohodlných kombinací, sportovní obuv by ve vašem šatníku neměla chybět. Poradíme, jak je zkombinovat s ležérními stylizacemi a prozradíme, které modely jsou hitem této sezóny!

Sportovní obuv - zbožňují ji ženy i muži

Dalo by se hodně říci o výhodách sportovní obuvi - pohodlné, stabilní, módní, vhodné pro mnoho příležitostí. Není tedy divu, že je najdete v každém šatníku. Dnes se nosí nejen do posilovny nebo na sport, ale také na denní bázi a dokonce i na formálnější příležitosti. Dokonale se hodí k elegantnějším stylizacím a doplňují ty ležérní. Pánové se nebojí je spárovat s obleky a dámy s šaty. Jsou zahrnuty do žebříčku v každé sezóně a bez ohledu na věk.

Jak kombinovat sportovní obuv s každodenními stylizacemi - tipy?

  • Zvolte pohodlí - pokud dáváte přednost volnému stylu na denní bázi, určitě vám záleží na pohodlí. Vyberte si tedy sportovní obuv, která to zaručí. S tepláky, běžeckými botami nebo džíny vypadá každá sportovní obuv skvěle.
  • Dámy pro lehké, ženské stylizace, doporučujeme jak tenisky, tak masivní tenisky, které jsou nyní absolutním trendem! Velké, barevné a oldschoolové boty dodají ležérní vzhled i těm nejelegantnějším kombinacím, skvěle se hodí k letním šatům, ale také k kombinéze nebo dámským oblekům.
  • Pro muže, pro elegantní styly, doporučujeme tenisky, všechny černé boty a pro odvážnější - barevné tenisky. Dnes je v módě lámat styl poutavým způsobem, takže i s botami můžete vytvořit módní ležérní outfit.
  • Všechny druhy sportovní obuvi budou vypadat skvěle jak pro ženy, tak pro muže každý den, s džíny, tričky, mikinami nebo svetry. Můžete se řídit našimi trendovými tipy nebo si jen vybrat, co se vám líbí. Móda pro sportovní obuv se stala tak obrovským problémem, že prakticky každý střih, barva a model je aktuální a dokonale doplňuje styl.
  • Sportovní obuv se také čím dál odvážněji používá v business dress code. Dělníci již nemusí mít vysoké podpatky, lakované boty a elegantní boty, ale zbývá jim velká svoboda. Dámský oblek a conversky - skvělý nápad! Elegantní rýhované kalhoty, košile a podvazky spárované s teniskami - volské oko. Samozřejmě je stále lepší vybrat si pro důležitá obchodní jednání mokasíny nebo obuv pro muže resp baletky a raketoplány v případě žen, ale denně - důrazně podporujeme sportovní varianty!

Sportovní obuv pro ležérní stylizace - největší trendy 2019/2020

Doporučení pro ženy:

Doporučení pro muže:

Stručně řečeno, sportovní obuv má mnoho tváří. Výběr je tak obrovský, že si snadno najdete variantu pro sebe. Doporučujeme vám procházet nabídku KeeShoes pro ženy a muže. Postupujte podle našich tipů a vaše obuv pro volný čas bude perfektně sedět. Hodně štěstí!