Pro dítě vybíráme první boty


Výběr prvních bot pro dítě se může stát výzvou pro rodiče. Mnoho lékařů doporučují oblečený batole nohy připravené k jejich prvních kroků v oblasti boty se vešly správně. Rodiče mají často na otázky a zmatený, co si vybrat boty, batole se naučili správně chodit. Doporučujeme, co bude první dětská obuv nejlepší.

První kroky v bytě

První kroky na domácím patře jsou velmi dobré. Pokud je noha dítěte holá, dítě má možnost cítit texturu země a zvyknout si na změnu teploty. Je to také dobrý způsob, jak zpevnit podrážky. Kůže dítěte je zde velmi jemná a kontakt s podlahou bude o něco silnější. Naučit se chodit v domácích podmínkách je pro rodiče ponaučením. V bezpečném prostředí by však vertikalizace měla probíhat bez zavěšení. Situace je poněkud odlišná, když dítě začne chodit během procházek.

Procházky venku - vynikající učení chůze

Umožnit batole, aby se dostal z kočárku a chodil sám, je skvělé naučit se chodit. Dítě, které se pohybuje samo, může projít kolem bloku. Je důležité, aby rodič byl blízko a držel své dítě za ruku. Tyto lekce však vyžadují vytvoření vhodné obuvi. Nejdůležitější by měla být bezpečnost a hygiena. Dokonce ani nejhrubší ponožky neposkytují správnou izolaci proti neznámým podkladům. Jaké by měly být první boty pro miminko?

Jaké vlastnosti by měly mít boty pro dítě?

Rodiče musí při výběru nejlepšího páru pro své dítě věnovat pozornost několika vlastnostem obuvi. Boty by měly být lehké, aby se dítě naučí správně postavit nohy. Pamatujte, že první kroky jsou pro batole velkou výzvou, takže když se učíte, jak chodit, musíte mít pohodlí. Je důležité, aby boty měly flexibilní podešev, která podporuje učení chodit. V dobře tvarovaném páru se místo ohýbání nachází v 1/3 dna dna. Zvolený pár by měl být v horní části měkký a poměrně široký. Tento prostor je nezbytný pro rozšířené dětské prsty. Věnujme také pozornost tomu, zda jsou boty prodyšné. Žádné batole se nebude líbit, pokud má mokré a studené nohy. Pojďme se podívat na obuv z přírodní kůže nebo vysoce kvalitních textilních materiálů. Co jiného stojí za zvážení při výběru dětské boty?

Správná podpora nohy

Až do doby před několika lety byly nejvíce doporučeny vysoké, tuhé boty, které měly stabilizovat nohu dítěte a chránit kotník při učení. Ukazuje se, že během prvních kroků je velmi důležitá pohyblivost kotníku a podpora na vnitřní straně chodidla. Nejdůležitější věcí je, aby boty dobře přilnuly k oblasti kolem procházky. A co víc, první pár by měl mít pružnou patu (nebo jazýček), která dobře přilne k patě dítěte. Prvek by měl být dostatečně pružný, aby neomezoval pohyby dítěte. Důležitým znakem je také elasticita - vhodně pružná bota podporuje správné umístění nohy. Je také důležité, aby boty pro dítě nebyly příliš vysoké. Modely pod krychlí budou fungovat dobře. Pokud vybereme lovce, podívejte se na kopie s měkkým a pružným svrškem. Módní a pohodlné dětské boty najdete v internetovém obchodě ButyModne.pl.

První boty pro dítě by měly dobře přilnout k noze, ale neomezují pohyb. Je důležité, aby byly měkké, lehké a vzdušné. Batole, které se bude cítit pohodlně, rychleji a dychtivě, podnikne první kroky.