Prezentátor bot - nápad na dárek ke Dni otců


23. červen je datum, na které všichni tatínkové netrpělivě čekají. Den otců je ideální čas dát pěkný dárek. Pokud už váš tatínek má vše, po čem jeho srdce touží, máme nápad na něco, co se mu bude jistě líbit. Pár pohodlných bot je totiž něco, co potřebuje každý z nás.

Dárkové boty pro tatínka

Brzy se blíží Den otců! Přemýšlíte, čím obdarovat člověka, který má doslova vše, po čem vaše srdce touží? Je to snadné! Váš tatínek se jistě zeširoka usměje při pohledu na nové pohodlné boty.

Vyberte si mezi pohodlnými pantoflemi, pohodlnou sportovní obuví, trekingovou obuví a každodenními modely a buďte si jisti, že obdarovaný bude upřímně šťastný!

Jsou dárkové boty dobrý nápad?

Než se pustíme do podrobností, rozptýlejte všechny pochybnosti. Mnoho lidí si klade otázku, zda je nákup bot jako dárek dobrý nápad. Ti pověrčivější se takovému nákupu vyhýbají, protože nechtějí, aby se společné cesty najednou rozcházely. 

Dárkové boty naštěstí nemusí být zdrojem smůly a nepříjemných rozchodů. Tatínkové totiž milují praktické dárky! Namísto nákupu dalších ponožek nebo nudného hrnku jděte o krok dál a vyberte si něco, v čem bude váš táta v pohodlí celý den: boty. 

Pokud se stále bojíte, že boty jako dárek přinesou tatínkovi nepěknou šmouhu, zřejmě stačí do bot hodit korunu a zahnat tak případné potíže :-)

Není to tak tvrdý oříšek

Při nákupu bot na dárek ke Dni otců dodržujte pár jednoduchých pravidel. Můžete tajně spolupracovat se svou mámou, abyste získali potřebné informace, nebo se můžete na návštěvě podívat na oblíbené boty svého táty. Uvidíte, že koupit boty jako dárek není tak tvrdý oříšek a zároveň se vyhnete přešlapu.

#1 Velikost

Dobře padnoucí velikost bot je klíčem k úspěchu při nákupu jako dárek pro tatínka. Kdykoli navštívíte své rodiče, můžete požádat o pomoc maminku nebo se sami podívat do tátovy sbírky.

#2 Styl

Stejně důležitý jako velikost bot je jejich styl. Tento aspekt může ovlivnit, zda se dárek bude nosit s radostí, nebo bude spíše schovaný na dně šatníku. Ujistěte se, že váš táta preferuje klasiku nebo preferuje inovativní řešení. 

#3 Materiál

Poslední, ale neméně důležitou vlastností, kterou se vyplatí při nákupu bot jako dárku zvážit, je materiál, ze kterého jsou boty vyrobeny. Pokud si váš tatínek, jak dlouho pamatujete, stěžoval na potíže spojené s údržbou semišových bot, raději se tohoto materiálu vzdejte ve prospěch přírodní kůže.

Inspirujte se našimi doporučeními

Teď se vám určitě povede udělat z dárku pro tatínka hit. Pokud hledáte hotové inspirace, jste na správné adrese. S ohledem na vás jsme je shromáždili na jednom místě a seskupili je do praktických kategorií. Pracovat! 

Boty pro aktivního tatínka

Tráví tvůj táta rád aktivně čas? Pokud si ve volném odpoledni rád zacvičí v posilovně, sportovní obuv bude hitem. Co takhle Černé tréninkové boty Nike? Vypadají velmi všestranně a zároveň perfektně podpírají chodidlo díky odpružení z měkké pěny.

Zmínil se váš otec nedávno, že chce chodit na dlouhé procházky do hor? Vybírejte prodyšné trekové boty se zvýšenou voděodolností, díky které bude dobrodružství s lezením ještě příjemnější!

Boty pro tatínka, který má rád odpočinek

Místo aktivního trávení volného času preferuje váš táta pasivnější volno? Budou pak ideálním tipem na dárek pohodlné pantofle! V našem internetovém obchodě najdete celou řadu různých modelů - od klasického kostkovaného materiálu, přes útulné kožichy až po nazouvací obuv na doma podšitou hřejivou ovčí kůží. 

Boty pro pohodového tatínka

Pokud je váš tatínek rád aktuální, vsaďte na model, který mu pomůže dosáhnout požadovaného efektu. Vybírejte mezi bílými teniskami a klasickými teniskami, které obdarovaného jistě osloví. Chcete se trochu zbláznit a jste si jisti, že tímto způsobem vykouzlíte upřímný úsměv na tváři svého otce? Rozhodněte se pro barevné modely ideální pro pohodového tatínka. Zde jsou některé z našich návrhů: 

- pánské bílé tenisky s hnědými vsadkami

- červené kožené tenisky

- šedé pánské tenisky

- pánské červené tenisky

Boty pro elegantního tatínka

Pokud připravujete dárek pro elegantního tatínka, vsaďte na klasiku. Vybrat univerzální botycož bude fungovat při mnoha příležitostech. Pokud ve sbírce vašeho tatínka chybí hnědé společenské střevíčky, určitě bude mít z takového dárku radost.

Uschovejte si účtenku a užijte si perfektní dárek ke Dni otců

Při rozhodování o nákupu bot jako dárek ke Dni otců je třeba mít na paměti ještě jednu věc. Abyste předešli potížím s případnou reklamací nebo výměnou velikosti, uschovejte si jen účtenku. Věříme, že díky našim tipům se vám podaří uspořádat perfektní dárek!