Pohodlný krok do nového roku, tedy vybíráme perfektní boty na Silvestra


Velkolepá párty s rozmachem nebo klidná domácí párty s přáteli? Nebo snad filmový maraton pod teplou dekou? Bez ohledu na to, jak plánujete strávit Silvestra, budete potřebovat ty správné boty. Pokud chcete nadcházející rok začít s úsměvem na tváři, v žádném případě nenoste nepohodlné boty. Navrhujeme, jak vybrat perfektní boty na Silvestra.

Silvestr, po celý rok

Říká se, že způsob, jakým přivítáte Nový rok, určuje, jak strávíte následujících 365 dní. Pokud nechcete, aby vás celý nadcházející rok provázela grimasa na tváři způsobená nepohodlnou obuví, řiďte se pár jednoduchými radami.

Nejprve se ujistěte, že boty, které nosíte, jsou pohodlné. Ani ta nejkrásnější a nejvýraznější obuv vám neposkytne tolik zábavy jako boty, ve kterých se budete cítit pohodlně.

Naštěstí výrobci bot rok od roku dokazují, že dobrý styl může jít ruku v ruce s bezchybným vzhledem. 

Pozornost! Pokud si denně vybíráte boty s plochou podrážkou, neskákejte na Silvestra do hluboké vody a neobujte si nebetyčné podpatky. Raději zvolte středně vysoký podpatek, na kterém snadno protancujete celou noc! Perfektní budou také stabilní sloupky a módní klínky.

Pokud stále dáváte přednost plochým botám, zvolte klasický střih, který snadno sladíte s outfitem a po Silvestru ho můžete nosit stále. Máte raději něco ostřejšího? Třpytky, metalíza a flitry jsou nezpochybnitelným hitem!

Pohodlný krok do nového roku

Na Silvestra vám jistě záleží na skvělém vzhledu a dokonalém pohodlí. Současné trendy obuvi kombinují obě tyto vlastnosti, takže jste prakticky ve vítězné pozici. Jediné, na co si stále musíte pamatovat, je před prvním obouváním boty pořádně rozbít.

Neriskujte, že si na velkou párty nazujete podpatky právě vytažené z krabice. Je to skvělý způsob, jak si zaručit nesnesitelné bolesti nohou a dokonce i krvácení způsobené nevzhlednými oděrkami. 

Připravte se na párty s dostatečným předstihem. Procházejte svou novou akvizici doma na kobercích, zatímco se budete věnovat každodenním činnostem. Obujte si boty na pár minut několikrát denně, abyste rychle pocítili rozdíl.

I když jste téměř přesvědčeni, že vaše vysoké podpatky budou perfektně fungovat, vyplatí se přibalit si do kabelky pár náhradních placatek. Mohou to být vaše oblíbené tenisky nebo pohodlné balerínky, které vám v případě potřeby poskytnou pohodlí.

Začněte nový rok moderně

Pokud strávíte Silvestra doma pod dekou, budou se vám hodit pohodlné pantofle s roztomilým motivem. Pohodlí však není všechno. Silvestrovské večírky by nebyly ono bez úchvatných outfitů.

Flitry, cetky, krajkové vsadky, kožešinové doplňky... Připravili jsme pro vás malý cheat sheet, se kterým budete moci dotvořit dokonalou stylizaci ve vašem stylu. Být inspirován!

Klasika žánru, malé černé šaty

Malé černé šaty jsou šaty, které s největší pravděpodobností máte ve svém šatníku. Právě ona je dokonalým základem pro vytvoření novoročního, módního outfitu. Noste ji se zlatými šperky, černou taškou se zlatým řetízkem a zlatými vysokými podpatky. Vsaďte na tlumené líčení v hnědých s kouřovým okem. Červené rty budou bezchybnou tečkou nad „i“!

Naše tipy na obuv:

Flitry ve stylu Glamour

Vítání nového roku je skvělou příležitostí, jak nasadit třpytivé flitry. Vyberte si vypasovanou halenku s flitry, ke které obléknete černé látkové světlice. Slaďte malé náušnice, natřete si rty leskem na rty a spusťte vlnité vlasy, čímž vytvoříte nezpochybnitelný WOW efekt!

Boty, které odpovídají této sadě:

Měkká, nápadná kožešina

Novoroční móda je letos především o útulnosti a asi není nic útulnějšího než hebká kožešina. Můžete je uložit na dříve prezentované výtvory, abyste získali praktický a stylový efekt. Slaďte malou minimalistickou kabelku ke kožichu nebo bundě. Vyberte si boty, které doporučujeme a máte hotovo!

Věnujte pozornost těmto botám:

Romantická červená

Červené šaty nebo červené sako? Volba je na tobě! Pokud nechcete, aby tato intenzivní barva byla leitmotivem vašeho silvestrovského outfitu, berte ji jako akcent. Co takhle červené rty, červené nehty a červené boty? Červená vám umožní vystoupit z davu a přitáhnout pozornost všech.

Seznamte se s našimi oblíbenými:

Sexy krajka

Krajkové outfity jsou perfektním způsobem, jak na Silvestra vykouzlit trochu sex-appealu. Zkombinujte krajkové body s koženou sukní a klasickým sakem. Sukni můžete nahradit ladícími doutníčky a bundu jemnou kožešinou. Pokaždé budete vypadat úžasně! Zajímá vás, jaké boty ladí s krajkovým stylingem? navrhujeme! 

Naše oblíbené:

Bavte se až do svítání!

Doufáme, že se v obuvi, kterou navrhujeme, budete skvěle bavit až do svítání, aniž byste se museli bát nedokončeného vzhledu nebo ještě více nepohodlí. Přejeme vám šťastný nový rok!