Podzimní úklid! Jaké boty byste měli mít ve svém šatníku?


Léto se pomalu chýlí ke konci, takže stojí za to se připravit na nadcházející sezónu. Přestože vám září kazí počasí a umožňuje vám zapomenout na podzim, říjen bude mnohem chladnější. Nezbývá nic jiného, ​​než si prolistovat svůj šatník a zkontrolovat, co pro podzimní sezónu chybí.

Léto se pomalu chýlí ke konci, takže stojí za to se připravit na nadcházející sezónu. Přestože vám září kazí počasí a umožňuje vám zapomenout na podzim, říjen bude mnohem chladnější. Nezbývá nic jiného, ​​než si prolistovat svůj šatník a zkontrolovat, co pro podzimní sezónu chybí.

 

Recenzi doporučujeme začít šatní skříní s botami, protože ty jsou základem v chladnějších dnech. Stojí za to s nimi zatočit a uvolnit tak místo novým párům. Boty lze třídit nejen podle toho, zda jsou stále pochozí, ale také podle toho, zda jsou v této sezóně módní. Pokud rádi sledujete trendy, poskytneme vám ty nejzajímavější trendy pro podzim 2016.

Zvířecí motivy

Printy inspirované světem zvířat, tj. Leopardí potisk, skvrny pro mnoho sezón mají mezi módními trendy neochvějnou pozici. Díky kolekci Kenzo pro sezónu podzim-zima 2016/2017 se ke skupině přidala také barevná zebra. Boty inspirované tímto tématem najdete zde:

Dámské lodičky Big Star 27452 šedá / zlatá

Metallicita

Boty v této sezóně mohou upoutat pozornost! Třpytky, flitry a metalický lak jsou znakem toho, že je disco trend opět ve prospěch. Je vhodný nejen pro fahionisty, ale i pro ženy, které se ve svých stylizacích vyhýbají extravaganci. Budou perfektní v kombinaci s klasickými, tmavými kalhotami a bílou košilí. Níže najdete boty, které vás budou inspirovat:

Balóny Angello 715

Pokud je však pro vás takový záblesk příliš, zvolte jemnější verzi tohoto trendu:

Lodičky na čepu Espinto 456/72 zlatý

70. léta

Přestože se v nejnovějších kolekcích návrhářů z celého světa vrací do obliby právě 90. léta, 70. léta jsou předními kolekcemi obuvi. Zaoblené prsty, široké podpatky, platformy ... To jsou jen některé z trendů, které určitě nebudou apelovat na všechny. Možná vám následující návrhy přijdou k srdci?

Edeo 2119 černé boty na podpatku černé

Špičaté prsty

Móda pro 70. léta a kulaté prsty nevylučuje další, stejně módní trend. Jmenovitě - boty se špičatými prsty. Ačkoli se mnohé z vás mohou zdát nepohodlné, jsou na nošení mnohem ženštější než modelky s kulatými prsty. Nejlepší je začít s jemným bodcem jako na fotografiích:

Vysoká obuv na terase na Cobalt Espinto 456

Vysoké boty

Tento trend je na vrcholu několik let. Celebrity si dokonce vybírají vysoké boty přes kalhoty. Nejsme příznivci tohoto řešení, ale takto vysoké kozačky se perfektně hodí ke vzdušným šatům a šortkám. V tomto případě budou nejlépe fungovat těsně přiléhající boty, jako jsou ty níže:

Dámské boty Caprice 25540 protahují černé

Pokud však nepřeje počasí, je lepší obléknout trochu širší svršek a obléknout je ke kalhotám. Dámské boty Badura zobrazené na níže uvedené fotografii budou k tomu ideální:

Boty zlato Badura 9097 černá dekorace

Doufáme, že vám náš stručný přehled trendů pomůže s mezisezónním přezkoumáním šatníku. Který z výše uvedených trendů vám ukradl srdce a doplní váš šatník? Nebo možná jeden z těchto návrhů již máte ve svém šatníku?