Podzimní čištění! Jaké boty byste měli mít ve svém šatníku?


Léto se pomalu blíží ke konci, takže stojí za to připravit se na nadcházející sezónu. Přestože září pampers počasí a umožňuje zapomenout na podzim, říjen bude mnohem chladnější. Nezůstane, takže nic jiného než podívat se přes skříň a uvidíte, co nám chybí pro podzimní sezónu.

Léto se pomalu blíží ke konci, takže stojí za to se připravit na nadcházející sezónu. Ačkoliv září září a dovoluje vám zapomenout na podzim, říjen bude mnohem chladnější. To nezůstane, takže nic jiného, ​​než podívat se přes svůj šatník a zjistit, co nám chybí na podzim.

 

Doporučujeme zahájit prohlídku ze skříně s botami, protože jsou základem těchto chladnějších dnů. Stojí za to se s nimi otočit a vytvořit tak prostor pro nové páry. Boty lze třídit nejen z hlediska toho, zda jsou stále vhodné pro chůzi, ale také proto, že jsou v této sezoně módní. Pokud chcete sledovat trendy, budeme vám sloužit s nejzajímavějšími trendy na podzim 2016.

Témata zvířat

Principy inspirované světem zvířat, nebo leopardem, skvrny po mnoho sezón mají mezi módními trendy neochvějnou pozici. Díky kolekci Kenzo pro sezónu podzim-zima 2016/2017 se ke skupině připojila barevná zebra. Boty inspirované tímto motivem naleznete zde:

Dámské pumpy Big Star 27452 šedé / zlaté

metallicity

Boty v této sezoně musí přilákat pozornost! Třpytky, flitry a kovový nátěr je známkou toho, že trend disco se vrací do přízně. Je vhodný nejen pro fahionisty, ale i pro ženy, které se vyhýbají extravaganci ve svých stylizacích. Pracují skvěle v kombinaci s klasickými, tmavými kalhotami a bílou košili. Níže naleznete boty, které vás budou inspirovat:

Balóny Angello 715

Pokud je však takový záblesk pro vás příliš mnoho, dejte na tento trend jemnější verzi:

Čerpadla na Szpilka Złote Espinto 456/72

70. léta

Ačkoli se jedná o 90. léta, která je opět ve prospěch nejnovějších kolekcí návrhářů z celého světa, sedmdesátá léta jsou nejlepší v kolekcích na výrobu obuvi, zaoblené špičky, široké paty, platformy ... To jsou jen některé z trendů, které nebudou apelovat na každého. Možná, že následující návrhy půjdou do vašeho srdce?

Edeo 2119 černé boty na daňové černé

Nosní hroty

Móda pro 70. a kulaté prsty nevylučují další, stejně módní trend. Jmenovitě - boty se špičatými prsty. Ačkoli mnoho z vás se může zdát nepříjemné, jsou mnohem více ženského oblečení než modely s kulatými prsty. Nejlepší je začít s jemným bodcem, jako na obrázcích:

Vysoká obuv na patě na Cobalt Espinto 456

Vysoké boty

Trend je již několik let na vrcholu. Hvězdy si místo kalhot vybírají vysoké boty. Nejsme fanoušci tohoto řešení, ale takové vysoké boty dokonale zapadnou do vzdušných šatů a šortek. V tomto případě budou dobře padnoucí boty, jako například níže uvedené, fungovat nejlépe:

Dámské boty Caprice 25540 protahují černé

Pokud však počasí není lepší, položte si poněkud širší svršek a oblékněte je do kalhot. Dámské boty Badura jsou na to ideální, jak je vidět na obrázku níže:

Boti s badurou 9097 černé dekorace

Doufáme, že Vám naše krátké hodnocení trendů pomůže v mezioperačním přezkumu šatníku. Který z výše uvedených trendů ukradl vaše srdce a doplní váš šatník? Nebo možná jeden z těchto návrhů je ve vašem šatníku?