Perfektní boty pro silvestrovskou zábavu!


Chystáme se začít připravovat na silvestrovskou párty. Bez ohledu na to, kde tento zvláštní večer strávíme, vzpomeňte si na sebe v zápalu organizace. Plánování oblečení a líčení je skvělá zábava a příjemné emoce. Vyberme si módní oblečení, odpovídající doplňky a fenomenální boty, abychom se cítili skvěle a přivítali Nový rok s úsměvem.

Váš Silvestr musí mít - jedinečné vysoké podpatky

Vysoké podpatky jsou nadčasové boty, které lze nosit do práce, na schůzky s klienty, na zkoušky nebo na narozeninovou oslavu. Tyto boty s charakteristickým vysokým podpatkem nesmí chybět ani na svatbě. Jaké vysoké podpatky budou nejlepší na silvestrovskou párty? Vyberme si ty, které barevně ladí k našemu outfitu. Pamatujte, že 31. prosince si užijeme spoustu zábavy, takže: třpytky, neonové barvy, podpatky ombre, zajímavé výřezy nebo silné platformy jsou dnes večer trendy! Můžeme z našich vysokých podpatků udělat prvek oblečení, který přitáhne pozornost. Čeho bychom se měli vyvarovat? Nepohodlná obuv - nohy nás začnou bolet po několika hodinách a s příjemnou hrou nití. Když se rozhodujete obléknout svůj oblíbený pár vysokých podpatků „pro zvláštní příležitosti“, věnujte pozornost tomu, zda již nevyšly z módy a zda jsou v dobrém stavu - opotřebované boty mohou být stejně nepohodlné jako špatně obuté! Náš internetový obchod nabízí skvělé nové podpatky ve všech barvách duhy Boty na boty.pl.

Jemné sandály

Sandály s tenkými pruhy bude perfektně vypadat k šatům: vzdušné, splývavé nebo upnuté - s tímto oblečením rozhodně uděláme senzaci! Letní boty můžeme také kombinovat s černou hedvábnou kombinézou. Zajistěte, aby byl podpatek našich lesklých sandálů přemrštěně vysoký - dodá nám lehkost, ladnost a pomůže nám získat titul královny plesů. Jedna poznámka: v takových botách se musíme perfektně pohybovat. Pokud je silvestrovská párty pořádána v bytě v panelákovém bytě, pojďme se rozhodnout pro o něco méně extravagantní obuv.

Klasické, elegantní lodičky

Na silvestrovskou párty můžeme obléknout i ty klasické raketoplány na střední patě. Budeme v nich vypadat elegantně a stylově. Je to skvělá volba, pokud rádi tancujeme, protože po několika hodinách zábavy nebudeme nuceni se přezouvat. Na webových stránkách internetového obchodu Boty na boty.pl najdeme velký výběr lodiček v různých barvách. Nejsme omezeni klasickou černou, i když je perfektní na večerní párty. Na Silvestra můžeme obout boty v pastelových barvách, například růžové perle, nebo v odstínech neobvyklé bílé - ty nejmódnější na nás čekají raketoplány v sezóně. Co ale dělat, když vás 31. prosince blíže a blíže přátelé zvou na večírky a šaty a vysoké podpatky nejsou naší pohádkou?

Nebo možná úplně jiná obuv?

Podle přísloví - co je Silvestr, tak po celý rok, pojďme tedy strávit tuto speciální noc tak, jak ji máme nejraději - v hospodě u dobrého piva a hudby, nebo s přáteli na večírku ve stylu 80. let . Jaké oblečení a obuv bychom si měli vybrat pro takové méně společenské akce? Nejdůležitější věcí je naše pohodlí a pohoda - nenasazujte si sukni, pokud nosíme kalhoty 364 dní v roce, a nenuťte se dělat kosmetické procedury, pokud se na to necítíme. Pamatujte však, že dnes večer na vzhledu záleží, zkusme se tedy o sebe postarat. A co boty? Baletky, zavázané boty, tenisky, boty a dokonce i bojové boty budou fungovat skvěle! Pokud potřebujeme nový pár, naše oblíbené boty najdete na webových stránkách Boty na boty.pl.

Silvestrovská párty by pro nás měla být jedinečnou událostí, pojďme se tedy na ni pořádně připravit, aby vypadala skvěle a bavila se celou noc. Vhodná obuv je nepostradatelným prvkem outfitu. Konec prosince je opravdu nejvyšší čas vybrat „ty jediné“ - pár, ve kterém přivítáme novinku, rok 2019.