Párty boty pro něj a pro ni. Být inspirován!


Kulaté narozeniny, velká propagace, silvestrovský ples, karneval nebo třeba večer v klubu? Bez ohledu na to, kam jdete, správná obuv je nezbytná, abyste mohli tančit celou noc. Radíme, jaké boty se na večírek hodí jak jí, tak jemu.

Na co si dát pozor při výběru bot na večírek?

Příležitost k oslavě se kvapem blíží a vy stále přemýšlíte, jaké boty vybrat? Naštěstí se s tímto problémem nemusíte trápit! Připravili jsme pro vás skvělé tipy, které vám pomohou vybrat perfektní boty na večírek.

Nejprve věnujte pozornost kodex oblékání. Pokud jsou na vašem večírku specifické kódy oblékání, možná je budete chtít dodržovat. Chystáte se na rozlučku se svobodou a svědkyně požádala všechny účastníky akce - kromě budoucí nevěsty -, aby byli oblečeni v černém? V tomto případě zvolte černé boty. Vybrat klasické barykteré vám také poslouží denně nebo extravagantněji, párty model s módními tryskami

Za druhé, je to stejně důležité příležitost k oslavě. Chystáte se na Halloween na maškarní párty? Modré vysoké podpatky s roztomilými ozdobami bambulek se k čarodějnickému outfitu určitě nehodí. Vyberte si místo toho vysoké podpatky krvavě rudý. Tento model bot je tak univerzální, že se hodí i na svatbu kamarádky.

Za třetí, věnujte pozornost stavu vašich nohou. Přestože by muži měli při většině příležitostí nosit zakryté boty, u žen, které v létě horlivě vybírají sandály na párty, se to trochu zkomplikuje. Otevřené prsty a paty vyžadují náležitou péči. Pečlivě si nalakujte nehty a navlhčete nohy. Pokud si s tímto úkolem nedokážete poradit sami, poraďte se s podiatrem nebo kosmetičkou. Pamatujte, že suché podpatky a zanedbané nehty zastíní kouzlo i těch nejkrásnějších sandálů na vysokém podpatku.

Nedovolte, aby vám bolest nohou zabránila v tom, abyste se dobře bavili

Když jdete na večírek, musíte se především postarat o pohodlí. To je nesmírně důležité, pokud nechcete, aby vám bolavé nohy bránily v tom, abyste se dobře bavili.

Je důležité, aby společenské boty nebyly s vámi poprvé v životě. Obuv čerstvě vyjmutá z krabice vypadá nejlépe, ale může vám způsobit spoustu problémů. Kuří oka, puchýře a kuří oka vám během chvilky zkazí zábavu. Abyste tomu zabránili, snažte se je šířit s dostatečným předstihem. Noste je několikrát doma při chůzi po měkkém koberci. Ujistíte se tak, že vám večírkovou náladu nic nezkazí.

Máte strach z dlouhých hodin strávených na vysokých podpatcích? Investujte do gelových vložek pod paty a prsty, které vašim nohám poskytnou opravdové pohodlí. Při rozhodování o svých kuličkách dbejte také na to, abyste se v nich pohybovali ladně. Přehnaně vysoký podpatek, i když bude vypadat úchvatně, může vaši chůzi učinit nepřirozenou, až karikující. Místo přehánění s výškou je lepší volit modely, ve kterých se cítíte nejpohodlněji.

Pokud vysoké boty nenosíte denně, vybírejte modely se sloupkovým nebo klínovým podpatkem. Stejně dobrým nápadem budou boty s plochými podpatky. Co takhle zdobené semišové baleríny v barvě energizující fuchsiové? Pokud preferujete tlumenější odstíny, vyberte si pudrově růžová. Bude fungovat pro fanoušky nadčasového stylu klasické černé s originálními dekoracemi ve tvaru květin.

Perfektním řešením pro ženy, které chtějí na začátku akce zapůsobit nadpozemským dojmem a následně si zajistit nesrovnatelný komfort a volnost, je kombinace vysokých a plochých bot. Prvního dejte na vchod, a až vás začnou dráždit, vezměte si z tašky náhradní boty na plochém podpatku. Do klubu se skvěle hodí látkové balerínky s měkkou podrážkou, kterou lze srolovat a schovat do kabelky.

Být inspirován! Nejzajímavější společenské boty pro něj i pro ni

Nyní, když víte, na co se zaměřit při výběru bot na večírek, je čas vybrat si perfektní pár.

Klasické vysoké podpatky v barvě, která se hodí doslova ke všemu, budou skvělým řešením pro ženy. Černé podpatky nemusí být nudné a spojené s kancelářskou prací! Co takhle vázané lodičky na sloupku s otevřenou patou? Tento model vypadá v kombinaci s mini nebo midi šaty opravdu úchvatně. Pokud chcete objevit více stop, jděte vysoko sandály s lakovanou úpravou.

Pamatujte, že se nemusíte omezovat pouze na černou. Bavte se s barvami! Neváhejte a vyberte si mezi poutavými odstíny fuchsiové a indigové a tlumenějšími barvami, např. pudrově růžová. Tato barva v kombinaci s odhalenými nohami je opticky prodlouží, což prospěje celé vaší postavě. 

Pokud dáváte přednost naprostému pohodlí, jděte do plochých bot. Originální design, sofistikované dekorace a různé barvy vám během chvilky pomohou dotvořit jakýkoli party styl. 

Pro muže doporučujeme mokasíny a boty. Doporučujeme krátké muže boty se skrytým podpatkem. Tímto způsobem můžete získat až 6,5 cm výšky navíc, aniž byste si toho všimli. Dokonce i tenisky budou klubu fungovat. Zaměřte se na pohodlí, ale vzdejte se svého oblíbeného modelu, který ač vám slouží léta, má již velmi viditelné známky používání.

Jsme přesvědčeni, že podle našich tipů pro vás nebude výběr bot na večírek těžký. Přejeme hodně zábavy až do rána!