Pantofle školky - pět tipů pro výběr obuvi pro mladou nohu


Výběr správné obuvi pro preschooler je opravdovou výzvou! Dětská noha roste, takže by se neměla deformovat nesprávně zvolenou obuví, ale co vlastně znamená? O dnešním dni na našem blogu.

Výběr správné obuvi pro předškoláka je skutečnou výzvou! Noha dítěte roste, takže by neměla být deformována nesprávně zvolenými botami, ale co to vlastně znamená? O dnešním blogu.

velikost

Začněme tím, že dětská obuv by měla být o něco delší než noha batole. Trochu - myslíme maximální centimetr! Noha dítěte roste, ale nekupujme si boty, které jsou příliš velké, protože noha batole se v ní bude pohybovat - a tedy velmi blízko zranění.

Nejlepší je zkontrolovat, zda je velikost boty vhodná, když vložíte botu na nohu - batole by mělo stát v botě. Palec by se neměl dotýkat konce boty - pokud ano, znamená to, že bota je příliš velká. Správná velikost je nejjednodušší v botách s odhalenými prsty. Je však třeba připomenout, že velikosti různých společností se mohou od sebe lišit.

Chlapecké pantofle Ren But 112 modré

podrážka

Jedna z nejdůležitějších věcí, která nás vede při výběru bot pro batole, je jediná. Měla by být pružná, aby nenarušovala přirozený pohyb nohy. Stojí za to zkontrolovat, zda je podešev pokryta protiskluzovou vrstvou, díky které se dítě bude moci v klidu uklouznout na rovných a relativně kluzkých površích. Jedním z materiálů používaných pro ortézy je termo-kaučuk. Tento měkký materiál poskytuje dobrou přilnavost, ale také velkou flexibilitu. Najdete ho u výrobců předních značek - doporučujeme například zkontrolovat dětskou obuv Befado.

Chlapecké pantofle auto Befado 110p271

spona

Předškolní děti jsou již do značné míry nezávislé, nicméně rozhodně stojí za to, aby byly spony jednoduché, například suchý zip nebo západka. Tato spona je silná a zároveň se dítě bude moci pokusit obléknout a upevnit boty. Vhodné upevnění najdete mimo jiné v pantoflích Befado a Ren But.

Dívčí pantofle srdce Befado 242p054 růžová

Prodyšný materiál

Všechny prvky pantoflí, zejména podešev, stélka a svršek, by měly být vyrobeny ze vzdušného materiálu. Batole v pantoflích stráví téměř celý den, takže stojí za to investovat do slušného materiálu, který je navíc obohacen o antibakteriální a protiplísňové vlastnosti. Při nákupu pantofle věnujte pozornost především podešvi. Pantofle Befado mají podešev z termo-gumy a jsou nejen profilovaná a přizpůsobená dětským nohám, ale také prodyšná.

Dívčí pantofle Befado 346y016 tmavě modrá

Toe boty

Noha batole je velmi plastická a tak náchylná k jakékoli deformaci. Příliš těsný hrot pantoflí může způsobit například zarůstání nehtů nebo odřeniny a puchýře. Při výběru boty se ujistěte, že je špička široká a vysoká. Díky tomu nebude noha dítěte stlačována a vyhneme se možným zraněním.

Tenisky Befado 273X152, pantofle