Osvědčené triky, díky kterým přidáte výšku jen pomocí bot


Boty mají obrovskou sílu! Špatné padnutí může způsobit, že se vaše nohy budou zdát vizuálně odříznuté od zbytku těla, což ztratí celou vaši siluetu. Na druhou stranu, pokud zvolíte ten správný model, během chvilky si přidáte výšku a budete vypadat stále štíhlejší. Pokud vás zajímají osvědčené triky, které vám umožní tohoto efektu dosáhnout, určitě si přečtěte tento článek.

Boty mají obrovskou sílu!

Na rozdíl od vzhledu jsou boty jedním z nejdůležitějších oděvů. Umožňují vám učinit vaše stylizace ještě formálnějšími nebo každodenními a zároveň vyjádřit váš individuální styl.

Boty vás navíc dokážou zkrátit i zatížit a opticky prodlouží postavu. Dobře padnoucí obuv dokáže každé ženě dodat efekt nohou až do nebes. Muži se také mohou zdát nepostřehnutelně vyšší. To vše díky správně zvoleným botám. 

Seznamte se s našimi triky, abyste dosáhli požadovaných výsledků. Je to jednodušší, než by se mohlo na první pohled zdát. Pracovat!

Noste prosím vysoké boty

Pokud chcete působit vyšší, nejjednodušší je obout vysoké kozačky. Podle vašich schopností se v takové obuvi pohybovat a efektu, kterého chcete dosáhnout, vyberte model, který nejlépe odpovídá vašim potřebám.

Vysoké boty rozhodně dokážou zázraky! Bez ohledu na to, zda zvolíte klasické lodičky, pohodlné klínky, vysoké podpatky nebo vysoké podpatky, můžete si být jisti, že vaše nohy budou vypadat mnohem delší.

Nejen na vysokých podpatcích budete vypadat vyšší

Vysoké podpatky však nejsou jedinou obuví, která vám umožní tohoto výsledku dosáhnout. Podívejte se, co ještě můžete udělat, abyste vypadali vyšší.

Vyvarujte se především kontrastů. Boty vybírejte v odstínu toho, co máte aktuálně na nohou. Jinými slovy, noste černé kalhoty s černými botami a vyberte si béžové modely s nahými punčochami. 

Další věc, které se u krátkých nohou vyhnout, je tvar prstů. Hranaté a kulaté špičky bot vám nikdy neposkytnou tak efektivní prodloužení nohou jako hroty.

Úspěšně můžete nosit ploché boty a přesto vypadat vyšší! Vybrat špičaté baleríny vyrobené z přírodní lícové kůžekteré zeštíhlí vaše nohy a jsou ideální jak do kanceláře, tak na setkání s přáteli. Budou také skvělým řešením béžové špičaté baleríny s efektními dekoracemi, které můžete s úspěchem nosit i na rande.  

V chladných dnech nasaďte mušketýra. Kozačky nad kolena v kombinaci s krátkou sukní nebo šaty prodlouží nohy bez podpatků.

Platformy pro maximální pohodlí

Boty na vysokém podpatku se bohužel nehodí na každou příležitost a příliš časté nošení takových bot může způsobit nepříjemné neduhy. Abyste tomu zabránili, zvolte obuv na platformě.

Výběr bot na platformě je prakticky neomezený. Tenisky, sandály, práce, a dokonce žabky - výrobci obuvi se předhánějí v inovativních řešeních, která dokážou opticky prodloužit nohy a zároveň zajistit maximální pohodlí.

Skrytý klín

Pokud chcete přidat výšku zcela neznatelně, rozhodněte se boty se skrytým klínem. Takových modelů je opravdu hodně!

Klasické mokasíny, pohodlné kozačky, efektní kozačky nebo třeba pohodlné sportovní boty? Volba je na tobě! Výběrem tohoto typu obuvi se vám vždy bude zdát o něco vyšší, než ve skutečnosti jste, a vaše nohy budou vypadat mnohem štíhlejší.

Může si muž přidat výšku?

Naštěstí triky, díky kterým jste vyšší než kdy jindy, nejsou vyhrazeny jen ženám! I muži mohou využít příležitostí, které nabízí dobře padnoucí boty.

Vybrat společenské boty se skrytým klínemto bude perfektní pro mnoho okolností. Můžete je nosit jak na rodinné oslavy, tak do práce nebo na rande. Díky botám s neviditelnou platformou budete mrknutím oka vypadat vyšší o celých 8,5 centimetru a zároveň se budete cítit ještě jistěji! 

Navíc si vyberte špičaté prsty, které opticky prodlouží vaše chodidla a nohy. Naproti tomu kulaté nebo hranaté prsty mohou způsobit, že budete vypadat mnohem kratší.

Jak se udělat každý den vyšší?

Společenská obuv se ale nebude hodit pro všechny příležitosti. Vyberte si každý den sportovní obuv s tlustou, polstrovanou podrážkou.

Vyberte si například běžecké boty, které poskytují dostatek prostoru mezi chodidlem a zemí, aby absorbovaly sílu nárazu. Využijte tuto vlastnost ve svůj prospěch a během okamžiku si přidejte trochu výšky.

Jak je vidět, ženy i muži mohou využít fantastických příležitostí, které nabízí správně vybraná obuv. Jsme přesvědčeni, že při dodržování našich rad budou vaše nohy vypadat mnohem déle, vaše postava bude vypadat štíhlejší a získáte sebevědomí!