Obuv pro běžné nošení - jak je nosit?


Každý má své preference ohledně stylu, ve kterém se obléká. Pokud se rozhodnete pro každodenní volnější a pohodlnější kombinace, ve vašem šatníku by neměla chybět sportovní obuv. Doporučujeme, jak je kombinovat s neformálními stylizacemi a odhalit, jaké modely jsou hitem této sezóny!

Sportovní obuv - zbožňovaná ženami a muži

Dalo by se hodně říci o výhodách sportovní obuvi - pohodlné, stabilní, módní, vhodné pro mnoho příležitostí. Není tedy divu, že se hostují v každém šatníku. Dnes jsou nastaveny nejen pro tělocvičnu nebo pro sport, ale každý den a ještě více formální východy. Jsou perfektní přestávkou pro více elegantních stylů a doplňují ty neformální. Pánové se nebojí kombinovat s obleky a dámy s šaty. Jsou zařazeny do žebříčku každou sezónu a bez ohledu na věk.

Jak kombinovat sportovní obuv s každodenními stylizacemi - tipy?

  • Sázejte na pohodlí - pokud dáváte přednost každodennímu stylu, určitě vám záleží na pohodlí. Vyberte si sportovní obuv, která vám to zaručí. U tepláků, běžců nebo džíny vypadá každá sportovní obuv skvěle.
  • Dámy pro lehké, ženské stylizace doporučujeme tenisky i masivní tenisky, které jsou nyní absolutním trendem! Velké, barevné a staré školní boty dodají casuwalu i ty nejelegantnější kombinace, dobře se prolínají s letními šaty, ale také s kombinézami nebo dámskými obleky.
  • Pro muže s elegantním stylem doporučujeme tenisky, všechny černé boty a pro odvážnější barevné tenisky. Dnes je lámání stylu zajímavým způsobem, takže i u bot si můžete vytvořit módní, ležérní styl.
  • Pro dámy a muže každý den bude každý typ sportovní obuvi vypadat skvěle s džíny, trička, mikiny nebo svetrem. Můžete sledovat naše tipy na trendy nebo jednoduše vybrat, co se vám líbí. Móda pro sportovní obuv se stala tak rozšířeným problémem, že prakticky každý střih, barva a model je na čase a dokonale doplňuje styl.
  • Sportovní obuv je také odvážnější v obchodním oblečení. Pracovníci již nemusejí nosit jehlové, lakované a elegantní boty, ale nechávají jim hodně svobody. Dámský oblek a Conversy - skvělý nápad! Elegantní kalhoty pro rakety, košile a podvazky kombinované se teniskami - zasáhly místo. Samozřejmě je stále lepší zvolit důležitá obchodní jednání mokasíny nebo boty pro muže nebo baletky a raketoplány v případě dám, ale každý den - důrazně podporujeme sportovní varianty!

Sportovní obuv pro příležitostné stylizace - největší trendy roku 2019/2020

Doporučení pro ženy:

Návrhy pro muže:

Stručně řečeno, sportovní obuv má různé tváře. Výběr je tak obrovský, že snadno najdete variantu pro sebe. Doporučujeme prohlédnout si nabídku butymodne.pl pro ženy a muže. Postupujte podle našich tipů a vaše neformální stylingová obuv se perfektně hodí. Hodně štěstí!