New Balance zimní a celoroční pohodlná obuv pro volný čas


New Balance je americká společnost, která je jedním z největších světových výrobců obuvi, sportovního oblečení a doplňků. Značka nabízí zimní a celoroční obuv New Balance pro všechny - ženy, muže i děti! Připravili jsme tedy krátký návod, jak vybrat správné boty New Balance, adekvátně k sezóně!

Boty New Balance - co je odlišuje?

Značka New Balance je na trhu již roky. Byla založena v roce 1906 za účelem změny komfortu práce pracovníků. Zakladatel William J. Riley chtěl zaměstnancům poskytnout řešení k vyřešení problému nepohodlné pracovní obuvi. Zpočátku vytvořil vložky trojúhelníkového tvaru, díky kterým měla být noha řádně stabilizována (jako slepice, které drží váhu těla na třech prstech). Následující roky přinesly nová řešení - vč. vložky deformující se pod tlakem těla, první běžecké boty a jejich následné, vylepšené verze a nakonec lifestylové boty v různých verzích. Na základě téměř 120 let zkušeností tedy značka New Balance dnes poskytuje komplexní řešení, vhodná pro potřeby každého uživatele. Boty New Balance můžete koupit na běh, do posilovny, na týmové sporty, tenis, na hory, ale i na každodenní chůzi. Jak vybrat ty správné, když hledáte boty vhodné pro každodenní použití? Nejprve nákup přizpůsobte sezóně a cíli. Zde jsou naše tipy.

Zimní obuv New Balance

Zimní sezóna vyžaduje správnou obuv, pokud jde o obuv. Musíte zajistit patřičný tepelný komfort, vybírat boty, které budou nepromokavé a mrazuvzdorné a zároveň stabilní i na kluzkém povrchu. Při hledání řešení tedy nemůžete lhostejně projít kolem zimní obuvi New Balance. Dnes jsou velmi ceněni díky svému neobvyklému designu, ale také technologii, pohodlí, dobré ceně a spolehlivé kvalitě. Mezi návrhy najdete mimo jiné zimní děti boty New Balance Jr KH800TNY hnědá, mírně připomínající trekové boty nebo krátké dámské sportovní boty, zateplené ovčí kůží, jako např boty New Balance M ML574WNE hnědá. Bez ohledu na to, jaké jsou vaše stylistické preference, najdete perfektní variantu. Můžete jej úspěšně nosit denně k džínám nebo teplákům i na horskou túru.

Celoroční obuv New Balance

Když plánujete koupit univerzální obuv, která vám bude sloužit v různých ročních obdobích, stojí za to v první řadě sledovat své preference. Mezi návrhy najdete celoroční obuv New Balance pro ženy, muže i děti. Tady je pár inspirace.

  • Dámské boty New Balance - super trendy sportovní obuv by měla být v každém dámském šatníku. Chcete -li najít model pro sebe, měli byste procházet nabídku a přiřadit boty k vašim nejběžnějším kombinacím oblečení. Například každá varianta tenisek bude skvěle vypadat k džínám a mikinám, ale pokud už je plánujete nosit k šatům nebo elegantnímu střihu, abyste to trochu rozbili, vyplatí se zachovat střídmost a zvolit například jednobarevné boty New Balance W KL247TMG černé. Vzorované modely jako např boty New Balance W WR996KP tmavě modrá v puntících.
  • Pánské boty New Balance - již dlouho je známo, že muži milují pohodlnou sportovní obuv. Značka NB pro ně připravila dokonalá každodenní řešení, která budou dobře vypadat v kombinaci s džíny, šortkami, kalhotami a dokonce i oblekem. Jediné, co musíte udělat, je najít správný model z nabídky obchodu KeeShoes. Nabízíme například jednobarevné, vhodné pro každou příležitost boty New Balance M CM997HCI černé, a o prázdninách, např. boty New Balance M MRL247SA béžová.
  • Dětská obuv New Balance - nabídka zahrnuje jak zimní varianty, tak ty, které dobře poslouží na podzim, na jaře a v létě. Většina modelů jsou sportovní tenisky pro dívky a rolníky v různých barvách. Vaše dítě bude tyto boty milovat pro jejich úžasně atraktivní design, který oživí jakýkoli styl. Pro malé slečny doporučujeme např. boty New Balance Jr YV996GB růžovázase pro mladé pány, např. buty New Balance Jr YV420SB tmavě modrá.

Doufáme, že vám náš průvodce již pomohl vybrat správnou zimní nebo celoroční obuv New Balance. Doporučujeme vám seznámit se s nabídkou obchodu KeeShoes, kde jistě najdete variantu přizpůsobenou vašim potřebám. Úspěšné nakupování!