Nejkrásnější boty prvního přijímání


Každá matka sní o tom, aby její dítě vypadalo během oslav prvního přijímání krásně a elegantně. V neděli v květnu můžete obdivovat krásně oblečené děti shromážděné před kostely - dívky oblečené v bílých šatech s věnci vetkanými do vlasů a chlapci v oblecích. Poradíme, jaké boty budou pro dítě pro první přijímání nejlepší.

Jaké by měly být společenské boty?

Pár, který plánujeme nasadit na dítě k prvnímu přijímání, by měl být především pohodlný. Nemůže si ublížit a promnout si nohy. Náš malý v něm bude muset zůstat několik hodin! Boty by měly odpovídat stylu a střihu podle typu oblečení. Pro albu vyberme skromný pár ve stínu róby. Oblečeme -li dítě do šatů nebo obleku, můžeme se rozhodnout pro ozdobnější boty. Co ještě stojí za zvážení? Samozřejmě preference našich dětí. Pokud se vám boty nelíbí, je pravděpodobné, že příprava na svaté přijímání do kostela skončí pláčem.

Vybíráme dívčí boty pro první přijímání

Obchody nabízejí velký výběr obuvi pro první přijímání pro dívky. Nejoblíbenější jsou tradiční sněhově bílé pantofle. Mikročerpadla mohou být hladká nebo zdobená mašlemi, kubickými zirkony a pruhy. Co je nejčastěji předmětem dívčích vzdechů? Podpatky! Pamatujte, že boty mohou být nízké, ale i 1 centimetrová pata bude pro naše dítě zdrojem hrdosti. Tradiční dívčí obuv má platformu a zapínání na přezku. Malé elegantní dámě se to určitě bude líbit. Módní jsou také bílé balerínky - tento typ obuvi se doporučuje pro pohodlí při nošení. Kromě toho může být později použit pro letní šaty. Nákup obuvi First Communion může být pro dívku skutečným zážitkem! Pro mnoho mladých dam je to první dospělý pár. Rodiče se proto nejčastěji rozhodnou zvolit elegantní model, který se dceři líbil. Nezapomeňte klidně přistoupit k hledání těchto jediných bot. Skvělým řešením může být zadání objednávky v internetovém obchodě KeeShoes. Doma bude dost času si vybraný pár vyzkoušet a zjistit, jestli se hodí k šatům. Nezapomeňte sladit bílý outfit s botami ve stejném odstínu. Díky kombinaci sněhově bílé látky s lodičkami v barvě ekru budou prsty vypadat špinavě nebo jednoduše staré.

Které boty budou pro chlapce nejlepší?

Elegantní společenské boty pro chlapce

Výběr bot pro chlapce je o něco méně komplikovaný než pro dívku. Malý gentleman může na tuto oslavu nosit tradiční formální pár. Vázané černé boty se budou hodit k tmavému obleku. Můžeme si vybrat matný pár, který připomíná boty pro dospělé, nebo lesklé lakované boty. Než se rozhodneme, zeptejme se syna na jeho názor, aby se během celého obřadu cítil příjemně. Počáteční charakter celého outfitu můžeme trochu uvolnit výběrem barevného motýlka a tkaniček, které budou ladit k obleku. Než se rozhodneme pro nákup, zamysleme se také nad typem materiálu, ze kterého budou boty vyrobeny. Hledáme pár přírodní nebo syntetické kůže? Pamatujte, že noha 10letého dítěte stále velmi rychle roste a boty zakoupené na první přijímání po několika měsících již mohou být příliš malé.

Existuje mnoho stylů obuvi pro první přijímání pro chlapce a dívky. Vybírejme ty, které jsou pohodlné, ladí s oblečením a které má naše dítě nejraději.