Navrhujeme, jaké boty se hodí ke košilovým šatům. Být inspirován!


Košilové šaty jsou mezi ženami velmi oblíbené. Můžete je nosit do kanceláře s klasickými vysokými podpatky, na rande s nebetyčnými podpatky, které zdůrazňují dlouhé nohy, nebo i na procházku po městě s pohodlnými teniskami. Košilové šaty jsou ideální pro teplé i chladné dny. V našem průvodci jsme shromáždili ty nejzajímavější stylingové nápady. Být inspirován!

Pár důvodů, proč milujeme košilové šaty

Jedním z oblíbených kusů oblečení mnoha žen jsou košilové šaty. Tento outfit, podle toho, jak si ho nastylujete, vám dodá více či méně formální vzhled.

Všestrannost košilových šatů však není vše, pro co je milujeme. Jsou extrémně pohodlné a tvoří skvělý výchozí bod pro hraní si s módou. A když máte jednu ve své sbírce, nemusíte ztrácet čas přemýšlením před šatníkem a přemýšlením, co si k ní vzít, protože sama o sobě vypadá skvěle. Stačí si vybrat ty správné boty a ... můžete vyrazit.

Přesně tak! Boty jsou naší specialitou, a proto jsme pro vás připravili hrstku inspirací, díky kterým vytvoříte stylové kombinace do kanceláře, na rande i každý den. Připraveni? Začněme!

Jaké boty nosit ke košilovým šatům do kanceláře?

Pokud je na vašem pracovišti formální kodex oblékání, košilové šaty volte v tlumených barvách a kombinujte je s klasickou obuví. Podle toho, kolik času trávíte na nohou, vybírejte boty s plochou podrážkou nebo vysokými podpatky.

Máte den běhání po kanceláři? Vsaďte na pohodlné mokasíny nebo baleríny. Boty s plochou podrážkou z kvalitní kůže vydrží vzhled a vždy budete vypadat profesionálně. K posílení tohoto efektu můžete použít sponku do vlasů a nosit zlaté hodinky kolem zápěstí.

Pokud chcete co nejformálnější vzhled, vsaďte na vysoké podpatky. Vyberte si černý nebo béžový model. První z nich se bude skvěle hodit k tmavým košilovým šatům. Aby nedošlo k vizuálnímu zkrácení postavy, oblékněte si černé punčochové kalhoty a vytvořte soudržnou kompozici. Béžové vysoké podpatky vám naopak pomohou dosáhnout efektu nohou až do nebes, když je zkombinujete s nahými punčochami.

Seznamte se s našimi typy:

Které boty se hodí ke košilovým šatům na rande?

Jdeš na rande? Košilové šaty jsou volské oko! V závislosti na vašich plánech jej můžete stylizovat různými způsoby a pokaždé si užít WOW efekt. 

Na večeři v gurmánské restauraci si oblečte černé košilové šaty na vysokém podpatku s prodlouženým nosem. Tyto boty si rozhodně zaslouží místo ve vašem šatníku! Jsou natolik univerzální, že je budete moci nosit na různé příležitosti. Chcete-li vypadat maximálně sexy, vyberte si červený lesklý model, po kterém bude srdce vaší polovičky bít rychleji! 

Chystáte se na dlouhou romantickou procházku po starém městě? Pokud chcete se svým partnerem držet krok, určitě si vyberte pohodlné boty. Ke košilovým šatům na rande se budou skvěle hodit klínky, ve kterých budete v pohodlí a zároveň z nich bude sršet sebevědomí. V teplém dni zvolte kožené pantofle na lesklém klínovém podpatku. Nezapomeňte na dokonale provedenou pedikúru! 

Na podzim a v zimě zvolte nápadné béžové kozačky na pohodlném sloupku. Jasná barva v kombinaci se špičatými prsty opticky prodlouží nohy a budete vypadat fenomenálně! Tyto kozačky lze kombinovat s kratšími i delšími košilovými šaty a vypadají pokaždé nádherně.

Podívejte se na naše oblíbené:

Jaké boty nosit každý den ke košilovým šatům?

Košilové šaty, přestože se zdají být poměrně formálním prvkem oděvu, lze s úspěchem nosit na denní bázi, bez zvláštních příležitostí. Stačí si jen vybrat ten správný pár bot, který tomu dá víc neformálnítohoto charakteru.

Bílé tenisky jistě máte ve své sbírce. Tyto boty dokonale ladí s módními košilovými šaty. Hitem budou i tenisky. Vyberte si ty ve světlém odstínu na platformě, aby opticky prodloužily nohy. Pro dotvoření vzhledu sáhněte po kožené, ležérní kabelce nebo batohu. Vlasy si sepněte do vysokého drdolu, přidejte k nim pár výrazných náušnic, upevněte náramek kolem kotníku a užijte si skvělý každodenní look. 

V horkých dnech si ke košilovým šatům obujte pohodlné pantofle v neutrálním odstínu béžové nebo velbloudí hnědé. Zapněte si hnědý pásek v pase a noste sluneční brýle s hnědými obroučkami a skly. Pokud si slunce vybírá svou daň, určitě si vezměte klobouk, protože vám to přidá výstroj'to "to něco" a bude vás chránit před silnými paprsky. 

Na podzim však obujte klasické kozačky. Vyberte si model ve své oblíbené barvě a noste ho ke košilovým šatům po lýtka. Když je počasí obzvlášť špatné, oblékněte si přes ramena teplý vlněný svetr v odpovídajícím odstínu. 

Seznamte se s našimi oblíbenými: