Mokasíny - mužský prvek v dámské módě


Jednou z oblíbených bot něžného pohlaví jsou balerína. Díky ploché podrážce a měkkým materiálům jsou synonymem pohodlí. Jejich další výhodou je fakt, že jsou velmi ženské a smyslné a zároveň extrémně univerzální. Balerínky dokonale ladí jak k šatům a sukním, tak i ke kalhotám. Mohou být determinantem ležérní módy, stejně jako zapadat do oficiálních stylizací. A přestože si většina z nás neumí představit, že by v našem šatníku mohly chybět, jsou známí a oblíbení baletky je velká konkurence.

Dámské mokasíny Hengst 264400 šedé Dámské mokasíny Caprice 24661

Soutěžící o nadčasové balerínky

Mají tolik výhod jako baletky a zároveň přinášejí do každé skladby notu avantgardy. Bez ohledu na to, že zpočátku byly součástí pánské módy, dnes si úspěšně nacházejí místo v dámských šatnících. Mokasínyprotože o nich mluvíme, od začátku letošní sezóny jaro-léto neopouštějí přehlídková mola. Sáhnou po nich jak hvězdy a celebrity, tak i milovníci pouliční módy. Designéři zase, aby splnili očekávání žen, nabízejí širokou škálu barev, díky nimž si můžeme vybrat mokasíny, abychom splnili naše očekávání.

Dámské mokasíny citlivé Solo 015 stop Dámské mokasíny Caprice 24661

Pohodlí nejen na denní bázi

Mokasíny jsou elegantní boty, ve kterých můžeme chodit nakupovat, chodit s dítětem, potkávat přátele a dokonce i chodit do práce. Dokonale harmonizují s přísnými kancelářskými kostýmy skládajícími se ze saka a pokrčených kalhot. Dobře se mísí s tužkovými sukněmi doplněnými vypasovanými halenkami a bundami. Každý den je můžete kombinovat s džíny a chino kalhotami - modely sahající až k zemi i 3/4 délky. V teplých dnech jsou mokasíny dokonalým párem k letním outfitům - rozšířené princeznovské šaty, jednoduché sportovní šaty z přírodních tkanin nebo nejžhavější trendy aktuální sezóny triček. Dámy, které si cení především pohodlí, mohou zkusit zkombinovat mokasíny s kraťasy.