Mokasíny - mužský prvek v ženském stylu


Jednou z nejoblíbenějších bot jsou krásné ženy balerína, S plochou podrážkou a měkkými materiály jsou synonymem pohodlí. Jejich další výhodou je, že jsou velmi ženské a smyslné a zároveň velmi univerzální. Baleríny dokonale ladí jak se šaty, tak sukně, stejně jako s kalhotami. Mohou být determinantem ležérní módy, stejně jako součástí oficiálních stylizací. A i když si většina z nás nedokáže představit, že by v našem šatníku mohli chybět, jsou známí a mají rádi baletky mají spoustu konkurence.

Dámské mokasíny Hengst 264400 šedé Dámské mokasíny Caprice 24661

Soutěžící o nadčasové baleríny

Mají tolik výhod jako baleríny a zároveň přinášejí ke každé kompozici poznámku avantgardy. Bez ohledu na to, že zpočátku patřily k pánské módě, dnes si úspěšně najdou místo v ženských skříních. mokasínyprotože je to o nich, od začátku letošní jarní a letní sezóny nespadají z pódií. Celebrity i celebrity a milovníci pouliční módy se k nim dostanou. Designéři, kteří splňují očekávání žen, nabízejí širokou škálu barev, díky kterým si můžeme vybrat mokasíny, abychom splnili naše očekávání.

Dámské mokasíny citlivé Solo 015 stop Dámské mokasíny Caprice 24661

Pohodlí nejen každý den

Loafers jsou elegantní boty, ve kterých můžeme jít nakupovat, chodit s pohodlím, setkávat se s přáteli a dokonce pracovat. Dokonale ladí s přísnými kancelářskými kostýmy z bundy a kalhot na okraji. Také se dobře mísí s tužkovými sukně doplněnými na míru vyrobenými halenkami a bundami. Denně je můžete kombinovat s džíny a chinos - jak sáhnou k zemi, tak i modely s délkou 3/4. V teplých dnech, mokasíny jsou perfektní pár pro letní výtvory - rozšířený princesek, jednoduchý, vyrobený z přírodních tkanin sportovních šatů, nebo hosting nejžhavější trendy současné sezóny košile stylů. Dámy, které ocení pohodlí nad vším, se mohou pokusit spojit mokasíny s kraťasy.