Martensy, nejpohodlnější obuv na podzim a zimu

Poslední položky
Nejlepší boty na Silvestra Nepříjemná obuv? Jak vybrat správné vložky? Jaké dobroty pro dítě v podzimním dešti? Jak se vypořádat s nepohodlnou obuví? Jak si zvyknete chodit na vysokých podpatcích? Jak nosit boty? Tři návrhy pro módní styly Stylové kancelářské boty pro něj Nejlepší dámská obuv na svátky Jak si vybrat elegantní boty pro muže? Martensy, nejpohodlnější obuv na podzim a zimu

Se vzrůstajícím zájmem o módu 90. let minulého století si marteny získaly na popularitě. Navzdory skutečnosti, že byly navrženy krátce po druhé světové válce v Německu, ve skutečnosti nikdy nevyšly z módy. Můžete je spojit nejvíce s punk a grung, ale nejsou to jen boty pro teenagery. V tomto článku najdete informace o nich a několik návrhů stylů.

Pohodlné, nejen na zimu

Stojí za zmínku, že marťani nevyžadují divergenci. Pokud máte rádi vojenské boty a bojíte se odření, pak jsou určitě bezpečnější možností. Na rozdíl od žaluďů, které na začátku vždy utírají, což je bolestivé nosit je v prvních několika týdnech. 

Martensa lze nosit prakticky po celý rok, i když v horkém počasí to nefunguje dobře. Tento typ obuvi lze nosit roky a není zde žádná stopa použití. Některé modely mohou být drahé, ale stojí za to je koupit, protože je to investice na mnoho sezón.

Punk, rock a další subkultury

Martensy obuv je velmi populární na hudebních festivalech. Jejich tvrdé prsty poskytují určitou ochranu a jsou prostě praktické. Určitě je spojujete s koženými bundy, džínami a hromadou cvočků nebo špendlíků. Jedná se o typické styly, ale existuje mnoho dalších možností. 

Boty vypadají skvěle v kombinaci s barevnými kalhotami, zejména tmavě zelenou nebo vínovou. Nejsou horší než s nadrozměrnou mikinou, volným kabátem a načechranou bundou. To je výhoda těchto bot, protože jsou dobré pro prakticky cokoli.

Nejen pro chlapce

Pro dívky, které mají více dívčích stylů, existují i ​​jiné možnosti. Martens jsou k dispozici ve všech možných barvách a počet vzorů je neomezený. Určitě najdete model, který vás překvapí. Boty vypadají nejlépe s šaty a sukněmi nad koleny. Naproti tomu je lze vybrat pro více éterických výtvorů. Zajímavým doplňkem tohoto stylu jsou tlustší punčocháče nebo punčochy síťované.

 

Martensy jsou jednou z nejpohodlnějších bot, které si můžete koupit v chladnějším období. Snadno se čistí a jejich trvanlivost vás překvapí. Je to skvělá volba pro lidi, kteří žijí ve spěchu a přikládají praktičnosti velký význam.

představoval