Malá černá a co další ...?


Svatá Velikonoce je už na opasek. Rodinné setkání, velkorysé stoly, śmingus dyngus a dřívější "vejce" v práci. Někdy žárlivý kolega nebo bratranec zřejmě žárlí. Co dělat, abyste vypadali krásně a slavnostně?

Velikonoce se blíží. Rodinná setkání, velkoryse umístěné stoly, śmingus dyngus a dříve „vejce“ v práci. Někdy se objeví žárlivý přítel z práce nebo zkažený bratranec. Co dělat, aby vypadala krásná a slavnostní?

Mnoho z nás vytáhne ze skříní spolehlivou malou černou nebo, více pružinou, malou béžovou. A pak začne tanec
se šperky, šátky, šátky a posmívat se, že se nehodí a je stará. A co když se nic opravdu nehodí a všechny možné kombinace se již osvědčily v bitvě a my je nechceme kopírovat? Pak se zblázníme do bot! S pomocí dobře vybrané obuvi můžete úplně změnit stylizaci! A je to tak snadné!

 

Začněme malou černou, tmavě modrou nebo béžovou. Můžete si vybrat klasická nahá čerpadla nebo se zbláznit
a ukazují, že trendy pro nás nejsou cizí. (Při výběru takové boty si uvědomte, že chodidlo musí vypadat krásně a svěží. Říkáme pevně neporušenou pokožku!)

 

Takové boty bohužel nezvýhodňují jarní procházky, ale vždy je lze nahradit něčím pohodlnějším
a moderní. Tenisky bez tkaniček: tento trend podporuje Stellu McCartneyovou. Na co je možné nosit? Nezbytně pro šaty, ale také pro elegantní kalhoty v kančíku a tužkovou sukni. V létě budou vypadat fantasticky s přáteli!

 

Pokud je to pro vás příliš extrémní nabídka, můžete si vždy vybrat barvu, která omezí intenzitu formuláře.

 

Nebo pro barvu, pohodlí a jemnost.

 

Abych vám však řekl pravdu, přeji všem nám, aby nám počasí zkazilo tolik, že bychom si mohli obléknout bílé tenisky a letní šaty, ale bohužel to neslibuje ... Nezapomeňte však na trendy a vsaďte na nejmódnější letošní sezónu - BOTKI !

 

Ps. Nezapomeňte, že každá stylizace může být zkažená řezanou patou nebo špinavými prsty na nohou, takže před vyjetím si nezapomeňte vyčistit a postarat se o své boty!