Malá černá a co další ...?

Svatá Velikonoce je už na opasek. Rodinné setkání, velkorysé stoly, śmingus dyngus a dřívější "vejce" v práci. Někdy žárlivý kolega nebo bratranec zřejmě žárlí. Co dělat, abyste vypadali krásně a slavnostně?

Mnozí z nás vyvedou ze skříně spolehlivou malou černou nebo více jarní, malou béžovou. A pak začne tanec
se šperky, šátky, šály a nechutné, že to nezapadá a to je staré. A co když se nic opravdu neodpovídá a všechny možné kombinace se již v bitvě osvědčily a nechceme je kopírovat? Pak se ozveme s botami! S pomocí dobře vyvolené boty můžete zcela změnit stylizaci! A je to tak snadné!

Začněme malou černou, tmavě modrou nebo béžovou. Můžete si vybrat klasické nahé kolíky nebo zbláznit
a ukázat, že trendy nejsou pro nás cizí. (Pokud si zvolíte tyto boty, nezapomeňte, že noha musí vypadat krásně a svěží.

 

Takové boty, bohužel, nevedou k jarním procházkám, ale vždy je můžete nahradit něčím pohodlnějším
a moderní. Tenisky bez šněrování: tento trend podporuje Stella McCartneyová. Na co je můžete nosit? Nezbytně pro šaty, ale také pro elegantní kalhoty v kancik a sukně tužky. V létě budou vypadat fantasticky s kamarády!

Pokud je pro vás příliš extrémní, můžete vždy vsadit na barvu a omezit intenzitu formuláře.

Nebo barvu, pohodlí a jemnost.

 

Abych však řekl pravdu, rád bych všem přál, aby nám počasí v svátcích zkazilo tolik, že bychom mohli dát na bílé tenisky a letní šaty, ale bohužel se nezdá, že se to děje ... Nezapomeňte ale na trendy a sázejte na nejmódnější v této sezóně - BOOTS !

Ps. Nezapomeňte, že jakákoli stylizace může poškodit skloněnou patu nebo špinavé špičky, takže nezapomeňte vyčistit a postarat se o boty před velkým východem!