Malá černá a co další ...?

Poslední položky
Nepříjemná obuv? Jak vybrat správné vložky? Jaké dobroty pro dítě v podzimním dešti? Jak se vypořádat s nepohodlnou obuví? Jak si zvyknete chodit na vysokých podpatcích? Jak nosit boty? Tři návrhy pro módní styly Stylové kancelářské boty pro něj Nejlepší dámská obuv na svátky Jak si vybrat elegantní boty pro muže? Martensy, nejpohodlnější obuv na podzim a zimu Jak se starat o koženou obuv?

Svatá Velikonoce je už na opasek. Rodinné setkání, velkorysé stoly, śmingus dyngus a dřívější "vejce" v práci. Někdy žárlivý kolega nebo bratranec zřejmě žárlí. Co dělat, abyste vypadali krásně a slavnostně?

Mnozí z nás vyvedou ze skříně spolehlivou malou černou nebo více jarní, malou béžovou. A pak začne tanec
se šperky, šátky, šály a nechutné, že to nezapadá a to je staré. A co když se nic opravdu neodpovídá a všechny možné kombinace se již v bitvě osvědčily a nechceme je kopírovat? Pak se ozveme s botami! S pomocí dobře vyvolené boty můžete zcela změnit stylizaci! A je to tak snadné!

Začněme malou černou, tmavě modrou nebo béžovou. Můžete si vybrat klasické nahé kolíky nebo zbláznit
a ukázat, že trendy nejsou pro nás cizí. (Pokud si zvolíte tyto boty, nezapomeňte, že noha musí vypadat krásně a svěží.

 

Takové boty, bohužel, nevedou k jarním procházkám, ale vždy je můžete nahradit něčím pohodlnějším
a moderní. Tenisky bez šněrování: tento trend podporuje Stella McCartneyová. Na co je můžete nosit? Nezbytně pro šaty, ale také pro elegantní kalhoty v kancik a sukně tužky. V létě budou vypadat fantasticky s kamarády!

Pokud je pro vás příliš extrémní, můžete vždy vsadit na barvu a omezit intenzitu formuláře.

Nebo barvu, pohodlí a jemnost.

 

Abych však řekl pravdu, rád bych všem přál, aby nám počasí v svátcích zkazilo tolik, že bychom mohli dát na bílé tenisky a letní šaty, ale bohužel se nezdá, že se to děje ... Nezapomeňte ale na trendy a sázejte na nejmódnější v této sezóně - BOOTS !

Ps. Nezapomeňte, že jakákoli stylizace může poškodit skloněnou patu nebo špinavé špičky, takže nezapomeňte vyčistit a postarat se o boty před velkým východem!

představoval