Lehké vycházkové boty v práci


Podzim a zima jsou roční období, kdy jsme nuceni nosit těžké, teplé a nepromokavé boty. Díky tomu zajistíme řádný tepelný komfort a snížíte riziko nachlazení. Je však těžké si představit, že v takových botách strávíte celý den práci. Navrhujeme tedy, která lehká vycházková obuv v práci bude nejlepší. Představujeme modely vhodné pro muže i ženy.

Co je třeba zvážit při výběru pracovní obuvi?

Když hledáte pracovní obuv, musíte si uvědomit, že v nich strávíte několik hodin - sedět, chodit, stát - v závislosti na poloze. Boty by tedy měly být především lehké. Vyberte si modely, které nemají silnou, těžkou podrážku. Pokud vaše společnost nemá kód oblékání a nemáte kontakt se zákazníky, můžete se rozhodnout pro extrémně pohodlnou sportovní obuv, zde si budete jisti, že pro vás bude pohodlná. Prodyšnost je dalším důležitým tématem. Pokuste se učinit boty prodyšnými - z kůže nebo přírodních textilií jsou žádoucí různé typy ventilátorů, např. Otvory nebo sítě. Díky tomu se vaše nohy nebudou potit. Pokud potřebujete elegantní boty a paty jsou žádoucí, vsaďte se na stabilitu. Nevyberejte si velmi vysokou, tenkou patu, ale rozhodněte se pro sloup nebo patu do 7 cm. Vždy můžete mít převlekovou obuv, např. Baleríny, mokasíny nebo espadrily.

Lehké vycházkové boty pro ženy

Na začátku je důležité určit, zda by boty měly mít elegantní nebo ležérní charakter. Pokud můžete nosit jakoukoli obuv a nemáte firemní šaty, můžete si dovolit více svobody. Níže uvádíme celou řadu lehkých pracovních bot, spolu s příklady, možná některé budou pro vás perfektní!

  • Baleríny - tento typ obuvi je absolutně jedním z nejlehčích řešení. Baletky také vypadají elegantně, jsou pohodlné a lze je nosit s šaty, sukněmi, cigarkami a jinými kalhotami. Můžete si vybrat např. Klasickou černou (např. baleríny mandlové prsty černé CD52P) nebo více naladěno (např. růžové baleríny s perlami).
  • Čerpadla - pokud musíte nosit vysoké podpatky nebo vysoký podpatek, stojí za to hledat stabilní variantu. Vyberte si příspěvek, klín nebo nízký podpatek a uvidíte, že boty budou stále pohodlné. Doporučujeme např. Čerpadla pro šachovnici Seastar,
  • Espadrilles - ačkoli jsou spojeny hlavně s pláží a letní obuví, mohou být skvělé v práci. Jsou lehké, pohodlné a prodyšné, a proto jsou ideálním řešením pro nošení v práci. Mohou být také například elegantní VICES espadrilles s brokátovou hnědou,
  • Mokasíny - v současné době jsou pravděpodobně nejoblíbenější dámskou pracovní obuv. Nízké, pohodlné a módní. Vypadají skvěle s šaty, ale také džíny nebo elegantní kalhoty. K dispozici v klasických verzích (např. dámské semišové mokasíny Sergio Leone) nebo více naladěno (např. stříbrné mokasíny s volánkami VICES šedá).
  • Tenisky - to je řešení pro ženy, které nemají oblékání nebo které chtěly prolomit formální styl sportovním doplňkem. Tenisky jsou bezpochyby pohodlné, módní a mísí se s různým oblečením - zejména když si vyberete klasický bílý kotník, např. Converse Chuck Taylor All Hi Hi boty,

Lehké vycházkové boty pro muže

Muži by také měli určit, jaký typ obuvi očekávají. Pokud pracujete ve společnosti, kde nejsou zákazníci obsluhováni a kód oblékání není tuhý, můžete si dovolit více svobody. Představujeme proto různé typy lehkých vycházkových bot pro muže - možná mezi dostupnými možnostmi vám jeden model osloví.

Jak vidíte, existuje mnoho možností. Na webových stránkách ButyModne.pl snadno najdete perfektní, lehké vycházkové boty, které splní vaše očekávání. Nezapomeňte na první místo. Díky tomu se zaměříte na své pracovní povinnosti a ne na skutečnost, že máte těžkou, nepohodlnou obuv.