Lehké vycházkové boty v práci

Co je třeba zvážit při výběru pracovní obuvi?

Když hledáte pracovní obuv, musíte si uvědomit, že v nich strávíte několik hodin - sedět, chodit, stát - v závislosti na poloze. Boty by tedy měly být především lehké. Vyberte si modely, které nemají silnou, těžkou podrážku. Pokud vaše společnost nemá oblékání a nemáte kontakt se zákazníky, můžete se rozhodnout pro extrémně pohodlnou sportovní obuv, zde si budete jisti, že pro vás bude pohodlná. Prodyšnost je dalším důležitým tématem. Pokuste se učinit boty prodyšnými - z kůže nebo přírodních textilií jsou žádoucí různé typy ventilátorů, např. Otvory nebo sítě. Díky tomu se vaše nohy nebudou potit. Pokud potřebujete elegantní boty a paty jsou žádoucí, vsaďte se na stabilitu. Nevyberejte si velmi vysokou, tenkou patu, ale rozhodněte se pro sloup nebo patu do 7 cm. Vždy můžete mít převlekovou obuv, např. Baleríny, mokasíny nebo espadrily.

Lehké vycházkové boty pro ženy

Na začátku je důležité určit, zda by boty měly mít elegantní nebo ležérní charakter. Pokud můžete nosit jakoukoli obuv a nemáte firemní šaty, můžete si dovolit více svobody. Níže uvádíme celou řadu lehkých pracovních bot, spolu s příklady, možná některé budou pro vás perfektní!

  • Baleríny - tento typ obuvi je absolutně jedním z nejlehčích řešení. Baletky také vypadají elegantně, jsou pohodlné a lze je nosit s šaty, sukněmi, cigarkami a jinými kalhotami. Můžete si vybrat např. Klasickou černou (např. Mandlové čepice černé CD52P ) nebo elegantnější (např. Růžové baleríny s kožešinovými perlami ).
  • Čerpadla - pokud musíte nosit vysoké podpatky nebo vysoký podpatek, stojí za to hledat stabilní variantu. Vyberte si příspěvek, klín nebo nízký podpatek a uvidíte, že boty budou stále pohodlné. Doporučujeme například šachovnicová čerpadla Seastar .
  • Espadrilles - ačkoli jsou spojeny hlavně s pláží a letní obuví, mohou být skvělé v práci. Jsou lehké, pohodlné a prodyšné, a proto jsou ideálním řešením pro nošení v práci. Mohou být také elegantní, příkladem jsou espice s hnědým brokátem VICES .
  • Mokasíny - v současné době jsou pravděpodobně nejoblíbenější dámskou pracovní obuv. Nízké, pohodlné a módní. Vypadají skvěle s šaty, ale také džíny nebo elegantní kalhoty. Dostupné v klasických verzích (např. Dámské semišové mokasíny Sergio Leone ) nebo elegantnější (např. Stříbrné mokasíny s šedými třásněmi VICES ).
  • Tenisky - to je řešení pro ženy, které nemají oblékání nebo které chtěly prolomit formální styl sportovním doplňkem. Tenisky jsou bezpochyby pohodlné, módní a kombinují se s různým oblečením - zejména když si vyberete klasické bílé kotníky, např. Boty Converse Chuck Taylor All Star Hi .

Lehké vycházkové boty pro muže

Muži by také měli určit, jaký typ obuvi očekávají. Pokud pracujete ve společnosti, kde nejsou zákazníci obsluhováni a kód oblékání není tuhý, můžete si dovolit více svobody. Představujeme proto různé typy lehkých vycházkových bot pro muže - možná mezi dostupnými možnostmi vám jeden model osloví.

  • Moccasiny - určitě je tento typ boty mezi muži, kteří si cení pohodlí a styl. Po několik let jsou mokasíny horké a je to sotva překvapivé - jdou se vším. Doporučujeme například Burgundské mokasíny Nikopol 1688 .
  • Boty - takové boty nemusí být těžké a nepohodlné. V naší nabídce najdete také lehké, módní varianty, které jsou perfektní jako pracovní obuv, např. Černé ležérní boty Casual 1631 černé nebo větrané pánské boty Riko 848 perforované .
  • Sport - ve společnostech bez oblékání si mohou muži vybrat také tenisky. Pokud nejsou nápadné, mohou to být například jednobarevné černé boty Nike Court Vision Low M CD5463-002 , ale pokud hledáte módní, barevné možnosti - najdete je také v nabídce ButyModne.pl.
  • Tenisky - jsou lehké, pohodlné a především se vším všudy - džíny, elegantní kalhoty a dokonce i obleky. Příkladem by mohla být klasická obuv Converse Chuck Taylor All Star Pro M.

Jak vidíte, existuje mnoho možností. Na webu ButyModne.pl snadno najdete perfektní, lehké vycházkové boty, které splní vaše očekávání. Nezapomeňte na první místo. V důsledku toho se zaměříte na své pracovní povinnosti a ne na skutečnost, že máte těžkou, nepohodlnou obuv.