Kultovní modely nejoblíbenějších sportovních značek


Některé styly obuvi se vracejí zpět do módy a jiné nikdy nevyšli z módy! Zdaleka nejčastěji se jedná o obuv, která má díky svému pohodlí řadu věrných fanoušků po celém světě. Víte, jaké musíte mít ve svém šatníku? Představujeme kultovní modely nejoblíbenějších sportovních značek!

Kultovní boty značky Adidas

Skutečnost, že sportovní obuv se běžně nazývá „tenisky“, mluví sama za sebe. Tato značka je jednou z nejstarších a nejlepších na světě. Téměř sto let se specializuje na výrobu vybavení, oblečení a sportovní obuvi.

většina kultovní boty Adidas jsou to především klasické bílé tenisky. V 90. letech měl téměř každý doma pár takových „tenisek“. V dnešní době se móda před 30 lety vrátila živě, proto v obchodech najdete aktualizované verze místního designu, jako je Boty Adidas Yung-96 M EE3682 bílé, Dámy zase rádi vybírají své barevné verze v jasných a / nebo pastelových odstínech, jako jsou Obuv Adidas Forest Grove W EE5847,

Varianty kultovního Soudního modelu byly také velmi oblíbené roky. Dnes najdete mnoho zajímavých variant tohoto jednoduchého střihu s charakteristickými třemi pruhy na boku. Dámy rádi nosí např. Boty Adidas Grand Court W EE9689 bílé s velmi módními holografickými vložkami. Pánové často předpokládají např. Modré boty Adidas Vl Court 2.0 M DA9873, skvělé pro džíny. Toto je nadčasový model pro mládež, takže kdokoli, kdo chce zachytit několik let, by se rozhodně měl rozhodnout pro takové boty.

Kultovní boty Nike

Nike je v Americe znám jako Adidas v Evropě. V dnešní době je to samozřejmě běžné po celém světě a její produkty lze vidět na nejlepších atletech různých disciplín. V dětství mnozí z nás snili o tom, že se ukážeme na dvoře v nových „nájezdech“. Nyní si můžete vybrat z mnoha různých modelů, ale některé z nich okamžitě rozpoznají jako tzv klasiky.

Kultovní boty Nike v průběhu let změnili jen nepatrně svůj tvar. Jedním z nejznámějších je typ Cortez. Charakteristická kombinace bílého, červeného, ​​modrého a velkého loga značky dobyla celý svět a stále nejde z módy. Nejtypičtější je model jako Nike Classic Cortez Leather M 749571-154 bílá, ale dnes se můžete setkat s různými odrůdami. Dámy si mohou vybrat mírně odlišnou kombinaci barev, např. Obuv Nike Classic Cortez Leather W 807471-112 bílá,

Model Air Force s vyššími svršky je také velmi charakteristický, po mnoho let napodobován jinými značkami. Nejtypičtější variantou pro muže jsou mimo jiné Obuv Nike Air Force 1 High '07 AN20 M CK4369-001 černá, ale často také verze v bílé nebo módní hořčičném odstínu. Dámy mohou také získat takovou obuv, např. Nike Air Force 1 Mid Gs W 314195-004 černá, Jedná se o velmi pohodlný, univerzální model, ideální pro chladnější dny. Zaručuje optimální teplotu uvnitř, účinně chrání před vodou a dokonale absorbuje tlak půdy.

Kultovní boty New Balance

Nejstarší ze známých značek sportovní obuvi je americká společnost New Balance. Vytváří boty již od roku 1906, které zapůsobí na jejich pohodlí a zajímavý design. Zajímavé barevné kombinace jsou pro tuto společnost charakteristické. V průběhu let sama značka propagovala trendy tak populární, že je lze vidět na nohou tisíců kolemjdoucích.

Kultovní boty New Balance obvykle jsou založeny na jedinečných barevných kombinacích. Styl klasických tenisek se mírně mění - je jen mírně vylepšen. V posledních letech jsou mezi dámy nejoblíbenější modely v pastelových odstínech, tj. Nová obuv Balance W W55TLC růžová a Nové boty Balance v GC574D5 zelené, Navzdory skutečnosti, že se jedná o sportovní obuv, mají obrovské kouzlo. Nonchalantové spojení s ženskými nebo dokonce elegantními šaty se stalo obecně přijímaným trendem.

Pánové zvláště touží po výběru klasiky. Model 997 se téměř 30 let téměř nezměnil! Návrat trendů z 90. let vás vybízí k nošení takových předmětů, jako je např. Nová obuv Balance M CM997HEQ, Kombinace bílé, červené a modré je nesmrtelná klasika. Pokud se vám líbí v mírně tlumených odstínech, fungují skvěle, např. Nová obuv Balance M CM997HBK černá, Jsou velmi univerzální, takže je můžete nosit jak pro každodenní použití, tak i pro košile s bundou.

Adidas, Nike a New Balance jsou obuv běžná po celém světě. Získala takovou popularitu z nějakého důvodu! Nezastupitelný komfort a estetický design jsou perfektní kombinací. Ikonické modely obuvi nejoblíbenějších sportovních značek za skvělé ceny najdete na adrese butymodne.pl! Podívejte se na nabídku a vyberte si pro každý den perfektní obuv!