Které tenisky pro batole budou nejlepší?


Tenisky natrvalo vstoupily do kánonu módy pro děti i dospělé. Tato pohodlná sportovní obuv se hodí do mnoha stylů. Rodiče jsou rádi, že svým dětem mohou koupit tenisky, protože se snadno nazouvají, jsou lehké a skvěle vypadají na noze. Na co si dát pozor při hledání dokonalých bot a které tenisky pro batole budou nejlepší?

Ergonomie použití

Dítě, které začíná chodit, potřebuje boty se zaoblenými prsty. První kroky jsou pro batole skutečnou výzvou a správně profilovaná obuv snižuje riziko zakopnutí. Je důležité, aby tenisky měly také široký prst, pak se noha batole správně uspořádá - všechny prsty se roztáhnou - a při chůzi bude zajištěna lepší stabilizace. Pokud hledáme boty pro mladší dítě, nejpohodlnější budou modely s pružnou podrážkou zapnutou na suchý zip, které si dítě nazouvá a sundává. Větší děti jistě potěší šněrovací obuv, která je menší verzí tenisek pro dospělé.

Velikost a fit

Vybrat správné boty pro dítě je docela výzva. Noha batole může za rok vyrůst až o 1 centimetr. Nejlepší je zkontrolovat boty každé dva měsíce, abyste se ujistili, že jsou stále dobré. Pamatujte, že nošení příliš malých bot je pro dítě velmi nezdravé. Boty, které kupujeme pro batole, by měly mít vždy správnou velikost. Prsty dítěte mohou být asi 5 mm od špičky. Zkusme nekupovat boty předem, i když noha našeho batole velmi rychle roste. Dítě, které se příliš pohybuje ve dvojicích, může mít při chůzi potíže se správným polohováním nohou a může více klopýtat. Důležitou otázkou je také sladění obuvi s chodidlem. Tenisky by měl dobře ležet a držet nohu. Pokud se dítěti líbí vyšší model - nad kotníkem, dbejte na to, aby na tuto část nohy netlačilo.

Materiál a provedení

Tenisky mohou být vyrobeny z přírodní kůže, ekologické kůže a syntetických materiálů nebo tkanin. Vyberme prodyšné boty, ve kterých se batole budou nejméně potit nohy. Některé modely tenisek - například originální Converse - lze prát v pračce a zajistit tak adekvátní úroveň hygieny. Dobrým způsobem, jak si boty osvěžit, je postříkat vnitřek bot osvěžovačem obuvi. Před lekcí tělesné výchovy nezapomeňte své starší dítě naučit přezouvat a ponožky. To je nezbytné především z bezpečnostních důvodů, ale také z hygienických důvodů. Tenisky jsou velmi módní obuví, a proto je na trhu mnoho modelů v různých provedeních. Nechte své batole vybrat boty, které se mu nejvíce líbí. Díky tomu je bude ochotnější nosit, vyhneme se také protestům při přezouvání ve školce nebo ve škole. Vezměme v úvahu, že je velmi důležité, aby naše děti udělaly dojem před svými vrstevníky. Pěkné boty jistě dodají vašemu dítěti sebevědomí. V internetovém obchodě KeeShoes najdeme módní tenisky pro batole.

Tenisky jsou velmi oblíbeným druhem obuvi, kterou mohou nosit i ty nejmenší děti. Pamatujte, že model vybraný pro naše dítě by měl být ergonomický, pohodlný a dobře přizpůsobený noze. Věnujme také pozornost tomu, zda je objednaný pár vyroben z prodyšného materiálu a zda se jeho vzor a barva dítěti líbí. Pokud je model schválen batolatem, bude určitě nasazen a nošen celý den bez protestů.