Které kotníkové boty pro děti?


Výběr správné dětské obuvi není tak snadné. Pokud jde o bezpečnost našich dětí, chceme si vybrat takovou obuv, která zajistí nejvyšší pohodlí, stabilitu nohy a dítě nebude třít ani oslabovat. Důležitým aspektem je také vhodný materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Dobrou volbou, která zajistí dostatečnou stabilitu dětských nohou, budou vysoké kotníkové boty. V článku níže vám poradíme, které boty by měly být pro kotníky pro děti nejlepší.

Pravidla pro výběr správné obuvi pro děti

Měli bychom se starat o nohy našich dětí od prvních kroků. Pomůže při výběru správně vybrané obuvi, která umožní správný vývoj a správné fungování chodidla. Je třeba si uvědomit, že i sebemenší nepravidelnost v konstrukci chodidla může vést k morbidním změnám kyčelního, kolenního a páteřního kloubu. Proto je výběr kvalitní obuvi tak důležitý.

Při rozhodování o dětské obuvi je třeba mít na paměti několik důležitých pravidel:

  • Materiál - boty by měly být vyrobeny z přírodních materiálů nebo vzdušných materiálů. Musí být odolné vůči poškození a chránit před odřením. Nejlepší je, když je čalounění provedeno kůží.
  • Polstrovaná pata - zajišťuje stabilitu a udržuje patu ve správné poloze a zajišťuje správné umístění celé nohy. Vyztužené podpatky jsou velmi důležitým prvkem dětské obuvi, protože v budoucnu chrání před deformací nebo valgem.
  • Horní sahá přes kotník - díky tomu budou nohy dítěte stabilní a zároveň nebudou omezeny jejich pohyby.
  • Vysoký a široký hrot - dítě bude mít správné místo pro správné umístění prstů a bude je moci volně pohybovat.
  • Flexibilní podešev - je nejlepší být příliš měkký, ale také ne příliš tuhý. Nemělo by také proklouznout, protože by to mohlo způsobit pád dítěte. Dobrý podešev by měl být flexibilní a neklouzavý.
  • Široká pata - boty by neměly být vyšší než 1,5 cm, ale měly by mít širokou patu, což bude dobrá podpora pro patu.
  • Dobře padnoucí velikost - dětské boty by měly být přizpůsobeny délce jeho nohou. Nemohou být příliš krátké, protože to může způsobit zkreslení chodidel. Také nepracují pro velké boty, protože nezajišťují dostatečnou stabilitu a podrážka se ohne na špatném místě.

Dětské boty a boty

Boty a boty Dětská obuv je druh obuvi, která funguje skvěle bez ohledu na jejich věk. Pokud zvolíme velikost a materiál, ze kterého byly vyrobeny, budou velmi pohodlné a pohodlné na nošení.

Při výběru obuvi a obuvi je třeba si uvědomit, že by obuv měla být delší než chodidlo asi o 8 až 10 mm, protože dětská noha roste velmi rychle a zvětšuje se její délka. Noha se často při chůzi také pohybuje vpřed, takže taková rezerva bude perfektním řešením. Dětské boty a boty by také měly mít malou patu. V případě malých dětí by měla být jeho výška asi 5 mm a po dobu 3-4 let asi 10 mm. Děti ve věku 5 a 6 let by měly mít vysoký podpatek 20 mm a děti do 10 let 25 mm.

Mezi dětské boty a boty najdeme ty, které jsou připevněny suchým zipem, například pěkný a pohodlný model chlapecká obuv Ren Boot 1423 šedá nebo lesklý Boty na suchý zip Butt 3229 světle fialová pro dívky. Toto řešení je velmi pohodlné a zároveň šetří spoustu času, protože boty mohou být položeny na dětské nohy mnohem rychleji. V naší nabídce máme také mnoho návrhů pro fanoušky tradičních vázaných bot, např. Sportovní obuv značky Adi American Club pro dívky nebo svázané Rýn Ale boty 1501 zelená pro chlapce.

Boty pro děti

Boty pro děti je to skvělá volba pro podzimní a zimní měsíce. Všechny modely jsou vhodně tvarovány a připevněny na dětskou nohu. Byly také obohaceny antibakteriálními a antimykotickými vložkami, které chrání nohy batole i po dlouhé hodiny hry. Za zmínku stojí také podešev bot, která je vhodně pružná a odolná vůči oděru. Díky tomu jsou boty velmi pohodlné a neklouzají po hladkých površích. Všechny boty mají také pevnou patu, která zajišťuje správnou stabilitu a zabraňuje zranění a otěru. V současné době naše nabídka zahrnuje pohodlné a stylové Dětské boty American Club a boty pro Ren Butto jistě osloví nejmladší a jejich rodiče.

Dětské holínky

Všechny děti si rádi hrají v dešti a skočí do kaluží. Proto také holínky pro děti jsou základní obuv pro deštivé dny. V současné době máme na trhu obrovský výběr různých typů barev a vzorů. A co je nejdůležitější, jsou velmi funkční. Chrání před různými povětrnostními podmínkami, poskytují stabilitu nohám a jsou dostatečně flexibilní. Nabídka našeho obchodu zahrnuje barevné modely s pohádkovými postavičkami, např. modrý nepromokavé boty, ale také funkční a zároveň pěkné Ponožka American Club Wellies + vložení amerických koníto bude perfektně fungovat na podzim a v zimě. 

Závěrem lze říci, že výběr dobré obuvi pro dítě je velmi důležitý. Kotníkové boty dítěte mu poskytnou nezbytnou stabilitu a bezpečnost. Pokud chcete, aby si vaše dítě užívalo zdravé nohy, aby se cítilo pohodlně a pohodlně, a to i během mnoha hodin zábavy a procházek, doporučujeme vám seznámit se s naší nabídkou. Rádi vám pomůžeme s výběrem správné obuvi pro vaše dítě.