Jaké zimní svatební boty?


Zima není nejoblíbenější čas na svatbu. Některé páry se však rozhodnou oženit v zimní sezóně kvůli krátkému termínu, nižší ceně nebo jednoduše preferencím. Pak vyvstává otázka mezi hosty - jaké zimní svatební boty? Musíte vzít boty pro změnu? Nebo možná v pumpách nebo botách? Rozptylujeme veškeré pochybnosti a poradíme, který model zvolit!

Zimní svatební obuv - jděte pro pohodlí a funkčnost

Počasí v Polsku během zimy se může lišit. Od teplot pod 10 stupňů, když slunce svítí, prší a vítr fouká, až do opravdu mrazivých dnů, kdy jsou teploměry hluboko pod 0 stupňů a silnice sněží. Výběr obuvi by proto měl být přizpůsoben převládající auře. Boty musí být teplé, pohodlné a musí také zajišťovat správnou stabilitu - i když může být silnice zamrzlá. Pro svatební obřad doporučujeme vybrat kvalitní zimní boty a převést je do svatební síně. Mezi nimi samozřejmě dámské boty a pánské boty Jodhpur, Dámy se to také může líbit botičky - např. na vysokých podpatcích, podpatcích nebo klínech.

Při výběru svatební hostiny v zimě je třeba zvážit několik prvků:

  • Vyberte si správnou velikost, ale pamatujte, že boty vás nemohou stlačit nebo chytit;
  • Dámy by si měly vybrat boty se stabilní patou - např. Na místo místo paty;
  • Doporučujeme, abyste se ujistili, že váš model obuvi nezmokl, protože zimní počasí vás může překvapit;
  • To nejlepší pro boty s tlustou podrážkou - to izoluje nohu od země, což zaručuje tepelný komfort.

Také mějte na paměti, že po skončení svatebního obřadu budou hosté pozváni do svatební síně, kde bude teplota úplně jiná. Proto je nutné si koupit výměnu obuvi - lehkou, pohodlnou a ideální pro tanec. Pánové by měli mít rukávy botya vaše oblíbené dámy raketoplány nebo baletky, Doporučujeme, jaké modely obuvi ideální pro zimní svatbu jsou na vrcholu!

Jaké boty mám na obřadu nosit?

Manželský obřad se obvykle koná v kostele nebo v matrice, méně často v místě, kde se svatba bude konat. V tomto ohledu je třeba zvážit skutečnost, že se budete muset mezi jednotlivými místy dostat a vzít v úvahu převládající povětrnostní podmínky. Teplá obuv s vyšším svrškem proto bude fungovat.

Naše návrhy pro ženy:

  • Stehenní vysoké boty s vysokými koleny jsou hitem posledních let, který je extrémně ženský a sexy. Tyto typy obuvi se perfektně hodí k šatům a zároveň zaručují tepelný komfort. K dispozici jsou vysoké podpatky - např. Černé vysoké podpatkystejně jako byt - např. N / M černé semišové izolované boty,
  • Ponožkové boty na vysokém podpatku - tento model uznávají dámy, které mají rádi neobvyklá, ale velmi praktická a ženská řešení. Mezi těmito typy návrhů šedé ponožky na patě LL-103p Grey,
  • Vysoké podpatky - kratší než boty, během svatebního obřadu jsou stále skvělé. Jedním z nejmódnějších návrhů je např. červené vysoké podpatky NS039P Červená, které najdete také v jiných barvách.

Naše návrhy pro muže:

  • Boty Jodhpur - je bezpochyby jednou z nejvíce zvolených možností pro tuto příležitost. Kotníková obuv dokonale chrání před chladem a zároveň se mísí s elegantní stylizací. Příkladem tohoto typu obuvi jsou Černé boty vázané Pilpol 6030,
  • Boty - tento druh obuvi si muži nejčastěji volí pro obřad i svatební hostinu. Kvalitní produkt by měl složit zkoušku za všech podmínek - např. tmavě modrá obuv,

Zimní svatební obuv - perfektní model pro zábavu

Jakmile se dostanete z místa obřadu na místo svatební zábavy, můžete vyměnit boty za lehčí. Díky tomu se vaše noha nebude potit a budete úspěšně hrát na tanečním parketu až do úsvitu.

Naše návrhy na zimní dámské svatební boty:

Návrhy zimní svatební obuvi pro muže:

Zimní svatba nabízí mnoho možností stylingu. Doporučujeme vám, abyste se seznámili s nabídkou obchodu ButyModne.pl - jsme přesvědčeni, že najdete model šitý na míru vašim potřebám! Užijte si nakupování a bavte se až do úsvitu!