Jaké horské boty pro děti?


Při výletech na hory s dětmi často přemýšlíme, jakou obuv zvolit. Chceme, aby to bylo pohodlné, pohodlné a trvanlivé. Je také důležité, aby poskytovalo dětské noze dostatečnou stabilizaci a odpružení. Představujeme naše nabídky horské obuvi pro děti.

Jsou vůbec speciální dětské boty potřeba?

Někteří rodiče předpokládají, že do dětské obuvi se nevyplatí investovat, protože z ní velmi rychle vyrostou. Je pravda, že dětská noha roste velmi rychle, ale také si zaslouží adekvátní pohodlí a pohodlí, zejména při horských výletech. Výběr správné obuvi na horách pro dítě je také velmi důležitý pro jeho bezpečnost. Dobré boty s protiskluzovou podrážkou vás ochrání před pádem ze strmého svahu a poskytnou adekvátní stabilizaci při jízdě do kopce.

Výlet do hor je radost pro dítě a úžasná pochoutka. Mnoho dětí miluje tuto formu fyzické aktivity, protože je to také dobrý způsob, jak trávit volný čas se svými rodiči. Samozřejmě, takový výlet by měl být naplánován moudře. Děti mohou vyrazit s rodiči na výlet do nízkých hor v dětském nosítku, dětském závěsu nebo kočárku, pokud je tomu přizpůsobená trasa, a pouze o přestávce mohou putovat po horských stezkách. Pokud však jde o starší děti, ty od 5 do 6 let si mohou zvyknout na horské trasy a vydat se na vlastní pěst, které bude přizpůsobeno jejich schopnostem. Správná obuv je však nezbytná a žádný horský výlet se bez ní neobejde - jak pro batolata, tak pro teenagery.

Dětské sněhule

Na horách často padá sníh, a proto je kvalitní Sněžné botyJsou ideální pro výlety do těchto oblastí. Jsou dobře zpracované a velmi stabilní. Chrání také před pádem a uklouznutím na strmých horských svazích. V sortimentu našeho obchodu najdete několik modelů, které se vyznačují nejvyšší kvalitou a budou dobře fungovat jak pro dívky, tak pro chlapce.

Dětské sněhule fungují i ​​v extrémních podmínkách. Uvnitř mají hustou a hřejivou srst, díky které jsou velmi teplé a dokonalé i během tuhé zimy. Modely dostupné na našich webových stránkách jsou k dispozici v různých velikostech a barvách, takže si každé dítě může vybrat ten, který se mu líbí - např. hnědé eskymácké boty pro děti, černé dětské silonky  -li Boty na suchý zip Mt Trek. Všechny mají pevnou, sportovní podrážku, která dostatečně izoluje proti sněhu a chladnému větru.

Trapery pro děti

Na rozdíl od zdání jsou děti velmi náročnými zákazníky. Potřebují boty, které jsou správně tvarované, pohodlné a přizpůsobené aktivnímu životnímu stylu, a jakékoli nepříjemnosti mohou mít za následek neochotu pokračovat v cestě. Dětské horské boty proto musí být obzvláště pohodlné na používání a odolné. Chůze v horách je velká námaha, zvláště pro ty nejmenší, proto je velmi důležité, aby vám to kvalitní obuv co nejvíce usnadnila. Z tohoto důvodu naše nabídka zahrnuje boty vyrobené pouze podle nejvyšších standardů, které jistě ukradnou srdce dětí a jejich rodičů.

Jsou ideální pro univerzální použití v horách boty typ lovců. V sortimentu našeho obchodu najdete obě varianty pro kluky, např. Lovci chlapců American American Club černá, stejně jako návrhy pro dívky, např. krásné a funkční šedí lovci Americký americký klub. 

Boty se snadno nazouvají, protože mají zapínání na zip. Jsou vyrobeny z kvalitní ekologické kůže, která se správně přizpůsobí tvaru dětské nohy a zajistí stabilitu. Uvnitř jsou zateplené kožešinou, a proto dokonale chrání před chladem a větrem. Gumová podrážka bude také chránit před uklouznutím a tuhá pata způsobí, že noha bude více odpružena. 

Boty pro děti

Teplé, nepromokavé boty jsou další dobrou volbou dětské obuvi na hory. Je důležité, aby byly vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Náš obchod nabízí mimo jiné Dívčí boty Zarro vyrobeno z přírodní lícové kůže, která dokonale chrání před mrazem a pružně se přizpůsobí dětské noze. Zevnitř jsou zatepleny kožešinou z obuvi, a proto dokonale chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami.

U chlapců například funkční boty s membránou Bartek. Tyto boty mají certifikát „Zdravá noha“, který dokazuje vysokou kvalitu zpracování a bezpečnost používání. Osvědčí se během zimních procházek po horách, protože správně stabilizují nohu a chrání ji před chladem. Byly také obohaceny o membránu „BRTKtex“, jejímž hlavním úkolem je chránit před větrem a sněhem. Obuv také poskytuje chodidlům dostatečnou ventilaci, a to navzdory kožešinové izolaci uvnitř. Je třeba si uvědomit, že tato vlastnost je během výletů velmi důležitá. 

Na našich webových stránkách najdete ty nejkvalitnější horské boty pro děti. Sněhule, turistické boty a teplé boty budou skvělou volbou. V zájmu pohodlí a bezpečnosti dítěte stojí za výběr obuvi, která bude nohu tlumit, chránit před pádem a zároveň poskytne adekvátní ochranu před mrazem, větrem a sněhem. Doporučujeme vám seznámit se s naší nabídkou! Jsme si jisti, že v horách najdete ty správné boty pro vaše dítě!