Jaké boty na svatbu na podzim?


Zlatý polský podzim - slunce je mírně tlumené, zlaté barvy listů a stále relativně vysoké teploty znamenají, že září a říjen jsou měsíce, kdy se mladé páry rozhodnou slibovat milost do hrobu. Nicméně, někdy zklamáním počasí, takže svatební hosté přemýšleli, jaké oblečení připravit na den. Poradíme vám, jaké boty na svatbu na podzim budou nejlepší!

Měsíc je důležitý

Podzim je roční období, které je z hlediska povětrnostních podmínek extrémně rozmanité. Teplé dny, stále připomínající léto a prázdniny, se střídají s deštivými a větrnými dny. K rozpadu nejčastěji dochází v říjnu nebo v listopadu, kdy začneme čím dál víc přemýšlet o nadcházející zimě. Proto byste při rozhodování o výběru šatníku na svatbu měli vzít v úvahu měsíc, ve kterém se má obřad konat.

  • V září můžete s jistotou předpovědět, že počasí bude z hlediska teploty uspokojivé - nejčastěji je to nad 15 stupňů a srážky nejsou časté. Je mnohem pravděpodobnější, že slunce bude na poněkud zatažené obloze s poryvy letního větru. Je proto optimální zvolit pohodlnou obuv, která zajistí nohám vzdušnost a pohodlí. Takže doporučujeme dámy sandály a raketoplány. Pro muže jsou přijatelné mokasíny a tradiční boty,
  • Říjen může být velmi proměnlivý. Může to být slunečné a příjemné, ale stejně deštivé a větrné. Oblečme si tedy na podzimní svatbu boty, které ochrání nohu o něco více než lehké sandály. Takže podpatky, lodičky a nízké boty budou dobře fungovat. Pánové by si měli vybrat klasiku a zvolit si kožené návleky nebo svázané boty.
  • Listopad je měsíc, kdy stále více a více přemýšlíme o sněhu, mrazu a sáňkování. Může to však být jinak - mohou být mrazy a srážky, ale mohou být i teploty nad 10 stupňů a slunce je plné. Připravme se tedy na různé okolnosti a zkontrolujte předpovědi počasí. Dobré rozhodnutí bude např. vysoké podpatkykterý se nakonec změní na kolíky nebo baletky už v místnosti. Pro muže stále doporučujeme klasiku - boty jsou vždy skvělé rozhodnutí!

Boty na svatbu na podzim - především pohodlí

Bez ohledu na roční období musí být vaše svatební šaty pohodlné. To platí především pro boty, ve kterých strávíte dlouhé hodiny. Obřad nejčastěji začíná brzy odpoledne - kolem 14 a končí brzy ráno. Tolik hodin se musíte cítit pohodlně v botách. Není pochyb o tlaku, oděru nebo nedostatečné stabilizaci. Proto nedoporučujeme rozhodnout se pro neprokázané boty - objednejte si model a proveďte zkoušku šatů. Večírek s přáteli, rande, procházka nebo domácí tanec by měly zajistit, aby vaše boty stačily na celonoční párty.

Většina dam si takovou událost nedokáže představit bez vysokých podpatků. Při výběru modelu pro sebe byste však měli věnovat pozornost výšce čepu přizpůsobené vašim schopnostem. Dámy, které každý den stráví několik hodin na vysokých podpatcích nebo každý víkend chodí na rande nebo schůzky s přáteli, si mohou dovolit vyšší možnost - např. černé semišové podpatky na platformě nebo černé obnažené lodičky na sloupku. Pro ženy, které je však nenosí každý den, doporučujeme nižší a stabilnější varianty - např. Na sloupku nebo klínových podpatcích, jako např. černé semišové klínové lodičky nebo Nio Nio klasická červená čerpadla,

Přineste si na podzimní svatbu boty navíc

Vzhledem k tomu, že v botách strávíte mnoho hodin, vždy stojí za to mít pro přestrojení další model. To platí jak pro ženy, které chtějí změnit vysoké boty ve prospěch nízkých, pohodlných variant - např. Baleríny, mokasíny nebo dokonce žabky, stejně jako pro muže. Pánové mohou úspěšně vyměnit boty za sportovní sporty - například tenisky nebo mokasíny. Samozřejmě je důležitý vzhled a elegantní elegantní vzhled. Nikdo vám však nebude vyčítat, že si po oficiální části, kdy je čas na skvělou zábavu, obujete pohodlné boty. Nabídka našeho obchodu navíc zahrnuje stylové varianty, které dokonale ladí i s elegantním oblekem - např. pánské klasické bílé boty Converse Chuck Taylor All Star nebo dámské růžové šampaňské dámské mokasíny. Pro nevěstu a ženicha a další organizátory akcí, např. Rodiče, svědci, je nejdůležitější to, aby se všichni cítili v pohodě a pamatovali si svatbu tím nejlepším možným způsobem. Takže místo toho, abyste si na několik dní lepili omítky na nohy nebo rezignovali na tanec na parketu, pořiďte si pohodlné boty a pár navíc pro přestrojení! Jsme přesvědčeni, že to bude správné rozhodnutí!

Doufáme, že jsme vám pomohli rozhodnout, které boty na podzimní svatbu stojí za výběr. Určitě se seznamte s nabídkou našeho obchodu, kde zákazníkům poskytujeme mnoho modelů vhodných pro takovou příležitost - pro ženy, muže i děti. Příjemné nakupování a skvělá zábava od týmu ButyModne.pl!