Jaké boty na svatbu na podzim?

Měsíc je důležitý

Podzim je období, které je z hlediska povětrnostních podmínek velmi rozmanité. Teplé, stále připomínající letní a prázdninové dny, jsou propojeny s deštivými a větrnými. K zhroucení obvykle dochází v říjnu nebo listopadu, kdy stále více přemýšlíme o blížící se zimě. To je důvod, proč při výběru svatební šatník, měli byste zvážit měsíc, ve kterém se bude konat obřad.

  • V září můžete bezpečně předpovědět, že počasí z hlediska teploty bude uspokojivé - nejčastěji je to nad 15 stupňů a srážky nejsou časté. Je mnohem pravděpodobnější, že slunce bude na obloze mírně zataženo letním vánkem. Proto je optimální zvolit pohodlnou obuv, která vašim nohám zajistí prodyšnost a pohodlí. Dámy proto doporučují sandály a čerpadla . Mokasiny a tradiční obuv jsou povoleny pro muže.
  • Říjen může být velmi proměnlivý. Může být slunečný a příjemný, ale také deštivý a větrný. Pojďme si tedy obléknout podzimní svatební boty, které pokryjí chodidlo trochu víc než lehké sandály. Takže podpatky, čerpadla a boty budou fungovat. Pánové by se měli zaměřit na klasiku a vybrat si obuté nebo svázané kožené boty.
  • Listopad je měsícem, kdy stále více přemýšlíme o sněhu, chladu a sáňkování. Může se však lišit - mohou se vyskytovat mrazy a srážky, ale také může být teplota vyšší než 10 stupňů a slunce je plné. Pojďme se tedy připravit na různé okolnosti a zkontrolovat předpověď počasí. Dobrým rozhodnutím budou například vysoké podpatky , které se nakonec změní na vysoké podpatky nebo baleríny, když jsou již v místnosti. Pro muže stále doporučujeme klasiku - boty jsou vždy skvělé rozhodnutí!

Podzimní svatební obuv - především pohodlí

Bez ohledu na roční období musí být svatební oděv pohodlný. To se týká především bot, ve kterých budete trávit dlouhé hodiny. Obřad začíná nejčastěji brzy odpoledne - kolem 14 a končí na trhlině úsvitu. Po tolik hodin v botách se musíte cítit pohodlně. Není pochyb o tlaku, otěru nebo nestabilitě. Nedoporučujeme vybírat nezaškrtnuté boty - objednejte si model a proveďte zkoušku. Párty s přáteli, rande, procházka nebo domácí tanec by se měly ujistit, že vaše boty projdou zkouškou na večerní party.

Většina dám si takovou akci nedokáže představit bez vysokých podpatků. Při výběru modelu pro sebe však věnujte pozornost výšce kolíku přizpůsobené vašim schopnostem. Dámy, které každý den nebo každý víkend tráví několik hodin na vysokých podpatcích nebo se s nimi setkávají s přáteli, si mohou dovolit vyšší variantu - např. Černé semišové jehlové podpatky na platformě nebo černé odkryté pumpy na sloupku . Pro ženy, které je však nenosí každý den, doporučujeme nižší a stabilnější varianty - např. Na sloupcích nebo klínech, jako jsou černé semišové pumpy na klínu nebo Nio Nio klasické červené pumpy .

Vezměte si další boty na podzimní svatbu

Vzhledem k tomu, že v botách budete mít mnoho hodin, vždy stojí za to mít k dispozici další model pro přestrojení. To platí jak pro dámy, které chtějí vyměnit vysoké boty za nízké, pohodlné varianty - např. Baleríny, mokasíny nebo dokonce žabky, stejně jako pro muže. Pánové mohou úspěšně vyměnit boty pro více sportů - např. Tenisky nebo mokasíny. Přítomnost a elegantní, elegantní vzhled jsou samozřejmě důležité. Nikdo vám však nebude vinit, když si po oficiální části, když je čas na zábavu, oblékněte pohodlnou obuv. A co víc, náš obchod nabízí stylové varianty, které se dobře kombinují s elegantním oblekem - například pánské klasické bílé boty Converse Chuck Taylor All Star nebo dámské růžové šampaňské šampaňské . Pro mladý pár a další organizátory akcí, např. Rodiče, svědky, je nejdůležitější, aby se každý cítil v pohodě a co nejlépe si pamatoval svatbu. Takže namísto lepení nohou na záplaty na příštích pár dní nebo vzdávání se tance na tanečním parketu, zásobujte si pohodlnou obuv a pár navíc pro přestrojení! Jsme přesvědčeni, že to bude správné rozhodnutí!

Doufáme, že jsme vám pomohli při rozhodování, jaké boty na svatbu na podzim se vyplatí vybrat. Nezapomeňte si prohlédnout nabídku našeho obchodu, ve které poskytujeme klientům spoustu modelů vhodných pro takovou příležitost - pro ženy, muže a děti. Užijte si nakupování a fantastická zábava si přeje tým ButyModne.pl!