Jak vypadat žensky v karbonátu?


Těžká, masivní obuv modelovaná na vojenských modelech, která je spojena především s subkulturami soustředěnými kolem specifických žánrů hudby - rock, punk a metal. To je, jak můžete popsat své hlíny v kostce. Boty s charakteristickou vazbou, vysokými koženými svršky a pevnou podešví milují tisíce teenagerů a dospělých - žen a mužů po celém světě. Navrhujeme, jak vytvořit stylizace s glasem v hlavní roli, kterou jejich majitelé vypadají a cítí se žensky.

Stručná historie karbonátů

Myšlenka na boty, která bude držet nohu tvrdě, přišla z zranění Dr. Klause Märtense. Projekt vyvinutý v roce 1945 rychle získal popularitu mezi pracovníky a uniformovanými službami. Jak se glas, známý také jako martens, stal nenahraditelným prvkem pouliční módy? Masivní boty apelovaly na zástupce subkultur v 90. letech - kůže, punks a kovy. Mohli by být postaveni na koncert bez rizika, že by někdo během pogo zlomil nohu. Pevná podešev se šrouby byla užitečná během bojů a vysoký svršek dokonale chráněný před deštěm a chladem. Trvalo téměř 20 let, než se sycené trámy přestaly spojovat pouze s povstaleckým mládětem a našli útulné místo v ženských skříních.

Glany - módní a pohodlný

Milovníci fanoušků jsou kompatibilní - je to fantastická, velmi odolná a pohodlná obuv. Víra je, že se nejlépe hodí k obrazu vzpurného chlapce v tričku, kalhotách a kožené bundě. Móda však dala uhlíku zelenou a můžeme je nosit ve velmi ženském stylu. Abychom neudělali chybu, vezmeme některá pravidla do srdce a zapamatujeme si je, když vytváříme naše soubory.

Jak vypadat žensky v karbonátu?

Martens mohou být nošeny s kalhotami, sukněmi a šaty. Pojďme si vybrat džíny, bílou košili a kabát Ramones nebo kalhoty v záhybech, vlněném roláku a měkkém svetru, který bude určitě vypadat skvěle. Pokud máme rádi odvážné stylizace a rádi si hrajeme s módou, jsou klenoty vhodné i pro šortky - kombinujme je s dlouhými, tlustšími kolenními výškami. Sukně milovníků mohou nosit uhličitany s modely manšestru, džíny nebo kůže. Cenná rada: sukně by měla být osazena, může být rovná nebo ve tvaru písmene a. Budeme vytvářet jedinečné styly, pokud do našich saní vložíme měkké pletené šaty, nejlépe nadměrný střih. Všechny gothic-styl šaty budou také vypadat skvěle - s krajkou a textilní dekorace. Pamatujte si však, že tímto způsobem můžeme být vyzvednuti jako členové konkrétní subkultury. Tradiční hlína je černá, ale na tuto barvu se nemusíme omezovat! Na ButyModne.pl najdete martens v různých provedeních a barvách. Čím více ženského odstínu boty, tím větší je šance, že celá naše stylizace bude vypadat lehce a žensky.

Jaké spojení se vyhnout - seznam zakázaných doplňků

Žena ve skle to může vypadat módní, sexy a pěkné. Na internetu je spousta módní inspirace, takže je snadné spadnout do pasti a setřít se o kýči. Co neodpovídá karbonátům? Vyhněte se síťované a roztrhané punčochové kalhoty, pokud nebudeme vytvářet kostým na kostým strany, v takovém případě to nebude bolet na stříkající oblečení s umělou krví a používat bílý prášek. Necháváme také dlouhé, vlečné šaty ve skříni, nebo je jen dáváme, když jdeme na koncert nebo na rockovou rally. Pokud si vybereme kostým na svatbu, a my nejsme fanoušci vysokých podpatků, pojďme si dát baleríny nebo sandály. Plechovky a elegantní koktejlové šaty nejdou ruku v ruce. Vzpomeňme si také na to, že marteni nejsou sportovní obuv nebo letní obuv, takže pro romantickou procházku na louce si dáme na tenisky nebo sandály.

Ozubená kola jsou pohodlné a odolné boty, ve kterých můžeme vypadat krásně a žensky. Při tvorbě stylizace nezapomeňte na několik jednoduchých pravidel a je nutné zvolit si jedinečnou obuv v naší oblíbené barvě.