Jak vypadat v botách žensky?


Těžká, masivní obuv po vzoru vojenských modelů, která je spojena především se subkulturami zaměřenými na konkrétní hudební žánry - rock, punk a metal. Tak lze ve zkratce popsat kozačky. Tisíce teenagerů a dospělých - muži a ženy po celém světě milují boty s výrazným šněrováním, vysokými koženými svršky a pevnou podrážkou. Navrhujeme, jak vytvořit styl s botami v hlavní roli, aby jejich majitelé vypadali a cítili se žensky.

Krátká historie bot

Nápad na boty, které drží nohu velmi pevně, přišel od zraněného lékaře Klause Märtense. Projekt, vyvinutý v roce 1945, si rychle získal oblibu mezi dělníky a uniformovanými službami. Jak se boty, známé také jako kuny, staly nenahraditelným prvkem pouliční módy? Masivní obuv oslovila zástupce subkultur v 90. letech - skinheady, pankáče a kovy. Mohli byste je nosit na koncert, aniž byste riskovali, že vám někdo během poga zlomí nohu. Během bojů byla užitečná pevná podrážka se šrouby a vysoký svršek dokonale chránil před deštěm a chladem. Muselo uplynout téměř 20 let, aby boty přestaly být spojovány pouze se vzpurným mládím a aby si našly útulné místo v dámských šatnících.

Boty - módní a pohodlné

Milovníci bot souhlasí - je to fantastická, velmi odolná a pohodlná obuv. To je věřil, že oni se hodili k obrazu vzpurného tomboy v tričku, nákladních kalhotách a kožené bundě nejlépe. Móda ale dala botám zelenou a můžeme je nosit ve velmi ženských stylech. Abychom neudělali žádné chyby, vezměme si pár pravidel k srdci a pamatujme si je při vytváření svých sad.

Jak vypadat v botách žensky?

Martens lze nosit ke kalhotám, sukním i šatům. K botám si vyberte úzké úzké džíny, bílou košili a sako Ramones nebo ladící pokrčené kalhoty, vlněný rolák a měkký svetr a určitě budeme vypadat skvěle. Pokud máme rádi odvážnější stylizace a rádi si hrajeme s módou, kuny se hodí i ke šortkám - spojme je s dlouhými, silnějšími podkolenkami. Milovníci sukní mohou nosit bojové boty s modely z manšestru, rifloviny nebo kůže. Cenné rady: sukně by měla být přiléhavá, může být rovná nebo ve tvaru A. Jedinečné stylizace vytvoříme, pokud si k botám oblékneme měkké pletené šaty, nejlépe nadměrný model. Skvěle budou také vypadat všechny šaty v gotickém stylu s krajkou a textilními ozdobami. Pamatujte však, že tímto způsobem můžeme být vnímáni jako členové konkrétní subkultury. Tradiční bojové boty jsou černé, ale nemusíme se omezovat pouze na tuto barvu! Na webu KeeShoes najdete kuny v různých provedeních a barvách. Čím ženštější je odstín obuvi, tím větší je šance, že celý náš styl bude vypadat lehce a žensky.

Jakým kombinacím se vyhnout - seznam zakázaných aditiv

Žena v botách může to vypadat módně, sexy a hezky. Na internetu je spousta módní inspirace, takže je snadné spadnout do pasti a otřít se o kýč. Co je špatného na botách? Vyhněte se síťovaným punčochám a roztrhaným punčochám, pokud nevytváříte kostým pro maškarní večírek, v takovém případě také neuškodí potřísnit si oblečení umělou krví a použít bílý prášek. Také bychom měli nechat dlouhé, splývavé šaty v šatníku nebo si je obléknout, jen když jdeme na koncert nebo rockové shromáždění. Pokud zvolíme outfit na svatbu a nejsme příznivkyně vysokých podpatků, oblékněme si balerínky nebo sandály. Boty a elegantní koktejlové šaty nejdou ruku v ruce. Měli bychom také pamatovat na to, že boty Martens nejsou sportovní ani letní obuv, a tak si na romantickou procházku po louce obujme tenisky nebo sandály.

Boty jsou pohodlné a odolné boty, ve kterých můžeme vypadat krásně a žensky. Při vytváření stylingu si pamatujte několik jednoduchých pravidel a určitě si vyberte jedinečný pár bot v naší oblíbené barvě.