Jak vybrat správnou velikost boty

Poslední položky
Nejlepší dámská obuv na svátky Jak si vybrat elegantní boty pro muže? Martensy, nejpohodlnější obuv na podzim a zimu Jak se starat o koženou obuv? Obuv pro běžné nošení - jak je nosit? Kluzké nohy, otěry, kuří oka - jak vybrat boty, které netrpí? Podzimní boty - co si vybrat? Boty pro drsnou zimu - co byste si měli vybrat? Lehké vycházkové boty v práci Sportovní obuv v neformálním stylu

Většina z nás zná velikost nohou, víme také při nákupu obuvi, že velikost jednotlivých výrobců je odlišná, takže vždycky stojí za to podívat se na "velikostní tabulku", která nám umožní rychle orientovat například velikost 42 značky XX, která obvykle kupujeme obleky velikosti 42 značky YY, které se chystáme koupit. Někdy se stává, že lidé si nepamatují velikost boty nebo jsou zmateni různými velikostmi. Existuje způsob a současně jedna z nejspolehlivějších metod výběru bot v butiku, a to zejména v online obchodech - určení vnitřní délky vložky boty.

Jak zjistit délku stélky boty? - Změřte délku nohy. Na kus papíru formátu A4 položíme nohu do ponožky, načrtneme její tvar a poté změříme v centimetrech vzdálenost mezi dvěma nejvíce vyčnívajícími nožičkami na noze, tj. Od špičky nejvzdálenější špičky k patě. (Nezapomeňte měřit obě nohy, někdy může být jedna z nich kratší). Přidejte 0, 5 - 1 cm k výsledku, vedený podle principu, že plný rychlost, tím větší je zásoba. Výsledkem je délka vnitřní stélky boty. Každý výrobce obuvi musí poskytovat v centimetrech délku boty, která je přiřazena k určené velikosti. Někteří výrobci například vkládají 27 cm dlouhou vložku do velikosti 40, ostatní 41 a další 42. Nakupování boty online, bez možnosti pokusu, nezapomeňte, že stojí za to naznačovat pouze délku vnitřní vložky a ne velikost - vyhýbáme se tak zklamání příliš malé nebo příliš velké.

představoval