Jak si vybrat vysoké podpatky, které roztančí celý ples a mnoho svateb v nich?


Pro mnoho středoškoláků je ples příležitostí vybrat si první vysoké podpatky v životě. Lodičky na tenkém sloupku očarují svým kouzlem. Tyto nadčasové boty vypadají extrémně stylově v kombinaci s elegantními šaty, jsou také způsobem, jak dodat ženskost každému teenagerovi. Poradíme vám, na co si dát při výběru vysokých podpatků pozor, aby z nich nevyšel jen nákup na jednu akci.

Výška podpatku a jeho umístění

Ortopedové varují pacienta před častým nošením vysokých podpatků. Vzhledem k tomu, že se na plesu pobavíme jen jednou za život, navrhujeme najít kompromis mezi zdravím a splněním snů obuvi. Při výběru bot se podívejme na to, kde se nachází pata. Měla by být umístěna v samém středu paty - to zajistí její stabilitu při chůzi. Věnujme také pozornost délce chodidla a volme proporcionální výšku obuvi - čím vyšší je podpatek, tím těžší je rozložení tělesné hmotnosti na prsty, a tím obtížnější je udržet rovnováhu. Vezměme jednoduché pravidlo: malá noha - nízký podpatek, větší noha - vyšší. Jaká je tedy nejlepší výška podpatku? Podle lékařů jsou 4 centimetry bezpečné, protože taková pata zaručuje stabilitu při chůzi - tělesná hmotnost je rozložena správně a také je zachována dobrá práce šlach. Pokud však sníme o skutečných vysokých botách, podpatky mohou mít 6 až 9 centimetrů. Nesledujme modelky, které se podle podepsaných smluv musí ukázat v přemrštěně vysokých botách! Měli bychom také pamatovat na to, že drobné dívky budou vypadat lépe v nižších botách, barevně sladěných s punčochami.

Stabilizace díky platformě

Při hledání dokonalých vysokých podpatků se podívejme na nabídku obuv na platformě. Je to stylová platforma, která pomáhá s rovnováhou a zvyšuje komfort pohybu. Lodičky na platformě jsou také skvělou volbou pro ty z nás s mírně širšími lýtky. Zaměřme se na jednoduché podpatky se zaoblenou špičkou bez pruhů a velkými ozdobami, které skvěle vypadají s malými černými šaty. Důležitá je také velikost obuvi - nemohou být příliš velké, měly by dobře sedět na noze. Před objednáním pečlivě změříme délku stélky vašeho oblíbeného páru. Módní plesové boty si můžeme vybrat, aniž bychom museli odejít z domova na webových stránkách KeeShoes, aniž bychom ztráceli čas, který lze strávit studiem na maturitní zkoušku.

Naučit se chodit na vysokých podpatcích

Krásné nové podpatky jsou zabaleny v krabici a čekají na velký den? Pokud je to náš první pár, pár lekcí správného pohybu přijde vhod. Chůze na vysokých a tenkých podpatcích je velkou výzvou, pojďme se tedy na skvělý večer pořádně připravit. Pomoci mohou videa na internetu a přítomnost blízké ženy - matky, babičky nebo kamarádky, která dokonale zvládla umění krásné chůze v podpatcích a ráda nás naučí pár lekcí -. Zpočátku se nám může zdát obtížné udržet rovnováhu a narovnat kolena, ale věda dělá mistra - pravidelným domácím tréninkem se určitě rychle dostaneme do praxe!

Ples je speciální večer pro studenty. Chlapci si oblékli první obleky a naučili se vázat kravaty, zatímco dívky se naučí chodit v podpatcích. Možnost vybrat si elegantní formální oblečení je cenné umění, proto stojí za to se na hodinu připravit a absolvovat test sálu na výbornou.