Jak si vybrat tyče, které v nich tančí celý ples a mnoho svateb?

Výška paty a její umístění

Ortopedové varují pacienta před častým používáním vysokých podpatků. Vezmeme-li však v úvahu skutečnost, že hrajeme pouze jednou v našem vlastním plesu, navrhujeme najít kompromis mezi zdravím a splněním snů pro obuv. Při výběru obuvi se podívejte, kde je umístěna patka. Měl by být umístěn uprostřed paty - to zajistí jeho stabilitu při chůzi. Věnujte také pozornost délce nohy a nastavte poměrnou výšku bot - čím vyšší je patka, tím tvrdší je hmotnost těla rozložena na prsty, a tím je obtížnější udržovat rovnováhu. Předpokládejme jednoduché pravidlo: nízká míra - nízká patka, vyšší míra - vyšší. Takže jaká je výška paty nejlepší? Podle doktorů jsou 4 centimetry bezpečné, protože taková patka zaručuje stabilitu při chůzi - tělesná hmotnost těla je řádně rozložena a udržují se dobré šlachy. Pokud však sníme o skutečných, vysokých botách, paty mohou být od 6 do 9 centimetrů. Nechceme se modelovat na modelech, kteří se v rámci podepsaných smluv musí vystavovat v nadmíru vysokých botách! Nezapomeňte také, že filigránské dívky budou vypadat lépe ve spodních botách, barevně přizpůsobené punčochám.

Stabilizace díky platformě

Při hledání perfektních podpatků se podíváme na nabídku obuvi na plošině. Je to stylová elevace, která vám pomůže vyvážit a zvýšit pohodlí pohybu. Čerpadla s plošinou jsou také vynikající volbou pro ty z nás, kteří mají trochu širší tele. Obraťme se na rovné kolíky se zaoblenou špičkou, bez pruhů a velkých dekorací, které vypadají skvěle s malým černým. Velikost obuvi je také důležitá - nemohou být příliš velká, měly by ležet na noze. Před objednáním důkladně změřte délku vložky oblíbené dvojice. Můžeme si vybírat módní boty na prom, aniž bychom opustili doma na ButyModne.pl, aniž bychom ztratili čas, který lze využít k studiu na závěrečné zkoušky.

Učí se chodit ve vysokých podpatcích

Krásné, nové vysoké podpatky jsou baleny v krabici a čekají na velký den? Pokud je to náš první pár, bude užitečné naučit se několik lekcí. Šlapání na vysokých a tenkých patách je velkou výzvou, takže se připravme na velký večer. Videa na internetu a přítomnost blízké ženy - matky, babičky, nebo přítele, který dokáže zvládnout umění krásné chůze v patách a pomoci nám s některými lekcemi, jsou užitečné. Zpočátku můžeme mít potíže s udržováním rovnováhy a narovnávání kolen, ale učení je dokonalé - díky pravidelnému domácímu tréninku se jistě rychle dostaneme do pořádku!

Studniówka je speciální večer pro studenty. Chlapci si oblékli první obleky a naučili se vázat kravaty a dívky čekají na zvládnutí umění chůze v patách. Schopnost vybrat si elegantní oblečení je cenným uměním, takže je dobré se připravit na lekci a dokonale dokončit test.