Jak si vybrat tyče, které v nich tančí celý ples a mnoho svateb?


Pro mnoho studentů středních škol je ples příležitostí vybrat si první kolíky v životě. Čerpadla na tenkém pilíři okouzlí svým kouzlem. Tyto nadčasové boty vypadají velmi stylově v kombinaci s elegantními šaty, jsou také způsobem, jak přidat každému dospívajícímu ženskost. Doporučujeme, co hledat při výběru kolíků, aby se neprokázalo, že jsou nákupy pouze pro jednu stranu.

Výška paty a její umístění

Ortopedové varují pacienta před častým používáním vysokých podpatků. Vezmeme-li však v úvahu skutečnost, že hrajeme pouze jednou v našem vlastním plesu, navrhujeme najít kompromis mezi zdravím a splněním snů pro obuv. Při výběru obuvi se podívejte, kde je umístěna patka. Měl by být umístěn uprostřed paty - to zajistí jeho stabilitu při chůzi. Věnujte také pozornost délce nohy a nastavte poměrnou výšku bot - čím vyšší je patka, tím tvrdší je hmotnost těla rozložena na prsty, a tím je obtížnější udržovat rovnováhu. Předpokládejme jednoduché pravidlo: nízká míra - nízká patka, vyšší míra - vyšší. Takže jaká je výška paty nejlepší? Podle doktorů jsou 4 centimetry bezpečné, protože taková patka zaručuje stabilitu při chůzi - tělesná hmotnost těla je řádně rozložena a udržují se dobré šlachy. Pokud však sníme o skutečných, vysokých botách, paty mohou být od 6 do 9 centimetrů. Nechceme se modelovat na modelech, kteří se v rámci podepsaných smluv musí vystavovat v nadmíru vysokých botách! Nezapomeňte také, že filigránské dívky budou vypadat lépe ve spodních botách, barevně přizpůsobené punčochám.

Stabilizace díky platformě

Hledáte perfektní kolíky, podívejme se na nabídku boty na platformě. Je to stylová výška, která pomáhá udržovat rovnováhu a zvyšuje pohodlí při pohybu. Platformová čerpadla jsou také skvělou volbou pro ty z nás, kteří mají o něco širší telata. Položme si rovné paty se zaobleným nosem bez pruhů a velkých ozdob, které vypadají skvěle s malými černými šaty. Velikost bot je také důležitá - nemohou být příliš velké, měly by ležet dobře na nohou. Před objednáním si pečlivě změřte délku vložení oblíbeného páru. Módní plesové boty lze vybrat bez odchodu z domu na ButyModne.pl, aniž byste ztratili čas, který můžete strávit studiem na závěrečné zkoušky.

Učí se chodit ve vysokých podpatcích

Krásné, nové vysoké podpatky jsou baleny v krabici a čekají na velký den? Pokud je to náš první pár, bude užitečné naučit se několik lekcí. Šlapání na vysokých a tenkých patách je velkou výzvou, takže se připravme na velký večer. Videa na internetu a přítomnost blízké ženy - matky, babičky, nebo přítele, který dokáže zvládnout umění krásné chůze v patách a pomoci nám s některými lekcemi, jsou užitečné. Zpočátku můžeme mít potíže s udržováním rovnováhy a narovnávání kolen, ale učení je dokonalé - díky pravidelnému domácímu tréninku se jistě rychle dostaneme do pořádku!

Studniówka je speciální večer pro studenty. Chlapci si oblékli první obleky a naučili se vázat kravaty a dívky čekají na zvládnutí umění chůze v patách. Schopnost vybrat si elegantní oblečení je cenným uměním, takže je dobré se připravit na lekci a dokonale dokončit test.