Jak si vybrat styl podzimu 2019 pro stylizaci?


Boty jsou obvykle považovány za doplněk stylingu, ale v této sezoně je tolik bláznivých možností, že stojí za to vyzkoušet něco nového. Pokud se obáváte, že tento typ variace není vhodný pro každodenní použití, pak tento článek změní váš názor.

Boty se obvykle považují za doplnění stylizace, ale v této sezoně existuje tolik bláznivých možností, že stojí za to vyzkoušet něco nového. Pokud se obáváte, že tento typ variace není vhodný pro každodenní použití, pak tento článek změní váš názor.

Vzory a vzory

Mezi podzimní trendy jsou oblíbené všechny druhy vzorů, jako je leopard, houndstooth nebo kostkovaný. Je třeba se vyhnout jejich vzájemnému spojení, takže je lepší nevybírat kontrolované boty s pruhovanou halenkou. To neznamená, že nemůžete kombinovat návrhy, ale vyžaduje to skvělý smysl pro styl.

Je to skvělá rada pro výběr oblečení, které vykazuje barevnou podobnost. Pokud máte boty v odstínech hnědé, modré a červené, budou vypadat dobře s šaty v jedné z těchto tří barev. 

Pikantní červená

Pokud chcete oživit své oblečení, pomůže vám červená. Ne každý má odvahu nosit oblečení v barvě srdce. Často se neshodují s kodexem oblékání úřadů a škol. Určitě byste měli vyzkoušet červené sportovní boty na džíny. Vypadají také skvěle, v kombinaci s bílou, tmavě modrou a černou, zejména na elegantní sukni s tužkou nebo zmačkané kalhoty. Váš outfit může obsahovat barvy, jako je růžová a oranžová.

Zapomenuté zelené

Mnoho lidí si myslí, že zelené boty nejsou příliš univerzální. S tím naprosto nesouhlasím, protože je velmi snadné z nich učinit nejmódnější prvek vašeho šatníku. Ve skutečnosti se zelená obuv hodí ke všem od námořnických modrých džíny až po klasický oblek. Díky této kombinaci budete vynikat na ulici. Za tímto účelem můžete s nimi provést stylizační blokování barev, tj. Přirovnat je k něčemu červenému.  

Okouzlující růžová

Cítíte se v dívčích růžových teniskách. Budou vypadat skvěle pro oblečení v jemných, jasných barvách. Obuv této barvy jde velmi dobře s modrou, béžovou, bílou a šedou.

Nebojte se experimentovat s barvami, protože svět není jen černobílý. Doufám, že díky mé radě riskujete a vyzkoušíte něco nového.