Jak si vybrat kalhotové boty?


Neznám ženu, která by ve svém šatníku neměla alespoň jedny kalhoty, a ty určitě ano. S intenzitou života jsou mnohem praktičtější než šaty a sukně. Určitě vás napadlo, jaké boty vybrat pro konkrétní model, aby vypadal co nejlépe, a tento článek vám s tím pomůže.

Neznám ženu, která by ve svém šatníku neměla alespoň jedny kalhoty, a ty určitě ano. S intenzitou života jsou mnohem praktičtější než šaty a sukně. Určitě vás jednou napadlo, jaké boty vyberte si konkrétní model, aby vypadal nejlépe, a tento článek vám s tím pomůže. 

Sexy trubičky

Trubky se staly symbolem šedesátých let a ani dnes neztrácejí na oblibě. Podtrhují tvaše přednosti, což vám umožní cítit se přitažlivě a žensky. Bezpečnou volbou jsou vysoké kozačky, kotníkové tenisky nebo balerínky. Pokud nemáte problém s chůzí na vysokých podpatcích, pak pamatujte, že vysoké podpatky zdůrazní hýždě a opticky prodlouží vaše nohy. 

Nejpohodlnější džíny

Počet modDžíny Eli jsou úžasné, takže je snadné je sladit s botami. NajoPro ně jsou vhodnější boty s plochými podpatky nebo širokým sloupkem. Lze mít za to, že jim všechno sedí. Zajímavým řešením jsou však tenisky s barevnými podrážkami, které vašemu stylingu trochu povolily. 

Elegantní v záhybu

Oblekové kalhoty jsou stále spojovány hlavně s muži, i když se to stále více mění. V případě mužů by jim měly být zvoleny elegantní pantofle. Pokud si je žena obuje, je to nejčastěji s plochými botami. Můžete si také vybrat mokasíny nebo dámské vhodné pantofle. V takové edici budete rozhodně vypadat elegantně v práci nebo při návštěvě divadla. 

Extravagantní zvony

Přestože jsou zvony nejvíce spojovány s hippies, vrátili se k nim od jara řetězce. Když chcete vystoupit z davu, určitě vás zaujmou. SbohemK nim jsou připevněny klíny, široké sloupky nebo plošiny. Pokud dáváte přednost ploché dámské obuvi, věnujte pozornost tenisky. 

Pohodlné legíny

Punčocháče přiléhající k tělu jsou díky své univerzálnosti stále v módě. Nejlepší je, když se rozhodnete pro kotníkové boty nebo kozačky s kulatou špičkou. Podle mě vypadají nejlépe s baletkami, které už pravděpodobně máte. Pokud chcete nohy opticky zeštíhlit, pomohou vám kozačky všech délek. Legíny jsou perfektní kalhoty do mušketýrských bot. 

 

Stojí za to připomenout, že všechna tato pravidla jsou pouze pokyny. Nejdůležitější je, abyste se v tom, co máte na sobě, cítili pohodlně.