Jak si vybrat boty pro kalhoty?


Neznám ženu, která by neměla v šatníku alespoň jeden kalhoty a určitě je máte. Při intenzitě života jsou mnohem praktičtější než šaty a sukně. Museli jste někdy přemýšlet, jaké boty si vybrat pro konkrétní model, aby vypadaly co nejlépe, a tento článek vám s tím pomůže.

Neznám ženu, která by neměla v šatníku alespoň jeden kalhoty a určitě je máte. Při intenzitě života jsou mnohem praktičtější než šaty a sukně. Museli jste někdy přemýšlet, jaké boty si vybrat pro konkrétní model, aby vypadal co nejlépe, a tento článek vám s tím pomůže.  

Sexy trubky

Trubky se staly symbolem šedesátých let a ani dnes neztrácejí svou popularitu, Zdůrazňují tsvé silné stránky, což vám umožní cítit se atraktivní a ženský. Bezpečnou volbou jsou vysoké boty, kotníkové tenisky nebo baleríny, Pokud nemáte problém chodit na vysokých podpatcích, pak nezapomeňte, že špendlíky zdůrazňují hýždě a opticky prodlužují nohy. 

Nejpohodlnější džíny

Množství modDžíny Eli jsou úžasné, takže je snadné si vybrat boty. Najovhodnější jsou boty s podpatkem nebo se širokým podpatkem. Můžete si myslet, že jim všechno vyhovuje. Ačkoli zajímavým řešením jsou tenisky s barevnými podrážkami, které dodají vaší stylizaci trochu uvolnění. 

Elegantní se záhybem

Teplákové kalhoty jsou stále spojovány hlavně s muži, i když se to stále více mění. Pro muže by měly být vybrány elegantní pantofle, Pokud si je obléká žena, pak nejčastěji s plochými podpatky. Můžete si také vybrat mokasíny nebo dámské pantofle. V této verzi budete určitě vypadat elegantně při práci nebo při návštěvě divadla. 

Extravagantní zvony

Ačkoli jsou zvony nejvíce spojeny s hippies, byly zpět na jaře napájecí kabely, Pokud chcete vyniknout z davu, určitě vás budou zajímat. Nejlépe sbohempro ně se používají klíny, široké sloupky nebo plošiny. Pokud dáváte přednost plochým dámským botám, věnujte pozornost tenisky, 

Pohodlné legíny

Přiléhavé návleky na nohy jsou díky své univerzálnosti stále módní. Nejlepší je, pokud se rozhodnete pro kotníkové boty nebo boty na kulaté špičce. Podle mého názoru vypadají nejlépe s baleríny, které pravděpodobně už máte. Pokud chcete opticky štíhlé nohy, pomohou vám boty jakékoli délky. Legíny jsou perfektní boty na boty. 

 

Je třeba si uvědomit, že všechna tato pravidla jsou pouze pokyny. Nejdůležitější je, abyste se cítili dobře v tom, co nosíte.