Jak se starat o polobotky vypadat perfektně i přes čas?


Suede boty se již několik let těší bezvýznamné popularitě. Tento typ obuvi je skvělý a dobře navržené dámské a pánské modely si zaslouží pozornost. Udržování páry tohoto materiálu čisté vyžaduje trochu více práce než u obilí. Kouzlo semišu spočívá v jeho krásné struktuře a měkkosti, proto bychom si měli pamatovat na správnou impregnaci a péči o obuv téměř po každém předpokladu. Poradíme, jak se naučit postarat o pár semišů, takže čištění zabere jen málo času a boty vypadají skvěle po dlouhou dobu.

Impregnace semišových bot - buďte opatrní

U semišových obuvi bychom měli začít pečovat z krabice. Impregnace se nejlépe provádí před prvním předpokladem k ochraně citlivého materiálu. Pro tento účel použijeme speciální přípravu - požádejte prodejce o výběr správného produktu. Impregnovaná vrstva chrání semiš proti vodě a nečistotám. Nezapomeňte však, že naše elegantní čerpadla nebo měkké mokasíny nejsou určeny pro běh kolem louží!

Správné čištění je základem péče o semiš

Čistíme boty z semišu po každém předpokladu. Pro tento účel se používá speciální štětec vybavený gumovými výčnělky. Jejich úkolem je odstranit nečistoty, mají také úkol zvedat italskou, která sestává z semišu. Díky tomu je povrch obuvi dobře vyčištěn a osvěžován a vyvýšená sklenice vypadá skvěle. Existují různé techniky k odstranění skvrn z semišu. Můžeme se pokusit odstranit malé skvrny elastickým pásem, což je speciální kostka určená k čištění semišů. Dobrým řešením může být také nákup profesionálního odstraňovače skvrn, který se na obarvený povrch aplikuje speciální štětkou. Měli bychom si uvědomit, že na internetu najdeme spoustu domácích metod pro efektivní čištění semišových bot, počínaje tím, že je namočíme ve vodě s plátky mýdla, třepáním mléka a otíráním s kůrou. Pokud však chceme, aby boty zůstalo estetické po dlouhou dobu, použijeme koženou kosmetiku a po každém předpokladu nepřekládej povinné čištění.

Několik pravidel pro práci s semišem

Mokré semišové boty vždy suché od tepla a slunce - mohou zničit materiál a nevratně odbarvit. Dejte si boty do novin, nechte je na rohoži a nechte papír absorbovat vodu. Celý proces lze urychlit, často si vyměňovat noviny. Semišové boty, zašpiněné bahnem, nechte uschnout. Jakékoliv předčasné působení může způsobit, že se nečistoty dostanou do povrchu semiše a vytvoří se nevzhledné skvrny. Nečistoty se budou snadněji odstraňovat štětcem, když je povrch suchý - jen jemně otřete. Nezapomeňte si dát pár pravidel do nevyužitého páru, díky kterému si boty udržují pěkný tvar. Módní semišové boty, ideální pro práci a každodenní, najdeme v obchodě ButyModne.pl,

Boty z semiše jsou pohodlné a vypadají skvěle, takže stojí za to mít ve skříni alespoň jeden módní pár - čerpadla, sandály, boty nebo mokasíny. Správná péče je klíčem, a pamatovat si několik jednoduchých pravidel bude naše boty nosit dobře po dlouhou dobu a prezentovat je dobře.