Hrají: květinové šaty. Zkontrolujte, které boty se k tomu hodí


Květinové vzory ukradly srdce žen po celém světě. To by rozhodně nemělo nikoho překvapit! Motiv květiny je totiž nesmírně romantický, ženský a neuvěřitelně dodává kouzlo. Při květovaných šatech se nemusíte omezovat pouze na dívčí styling. Můžete také vytvořit divoký vzhled s těžkými botami ve vojenském stylu. Podívejte se, jaké boty ladí s květinovými šaty a inspirujte se připravenými stylizacemi!

Pár důvodů, proč milujeme květinové šaty

Květinové šaty jsou bezesporu musí mít v šatníku každé módní ženy. Tento vzor je extrémně romantický, ženský a dokáže dodat kouzlo každému stylingu.

Květinový motiv se skvěle hodí na různé akce – od procházky ulicemi města, přes kávu s přáteli až po rande nebo dlouhý den v kanceláři. Jedny šaty pro mnoho příležitostí jsou nepochybně argumentem, který by k vám měl promluvit, když o jejich koupi teprve uvažujete. 

A co je nejlepší, styling květinových šatů je velmi jednoduchý. Stačí sako nebo katana, módní šperky a správně sladěné boty, které mu dodají různé tváře. Těžké boty vám pomohou vytvořit veselý efekt a kožené boty vám dodají retro styl výstroj.

Květinové šaty po celý rok

Přestože se květinové vzory zdají na jaro jako stvořené, květinové šaty můžete nosit po celý rok. Na podzim kombinujte s masitými volnými svetry a kozačkami, v zimě s teplými kabáty a kozačkami a v létě si obujte oblíbené žabky nebo sandály.

Potřebujete konkrétní inspiraci? Jste na správném místě! S ohledem na vás jsme je shromáždili na jednom místě. Čtěte dál a uvidíte, které boty budou ke květinovým šatům pro různé příležitosti vypadat nejlépe.

Jaké boty se hodí ke květinovým šatům?

Výběr obuvi ke květinovým šatům není nijak zvlášť složitý úkol. Stačí si zapamatovat jedno klíčové pravidlo – čím méně, tím lépe. Jde o to, že leitmotiv šatů by neměly být nijak přerušovány doplňky. Boty se vzorem jsou naprosto špatný nápad!

Kromě toho jsou povoleny všechny triky. Můžete se rozhodnout pro klasická řešení a zvolit decentní baleríny s kulatou nebo špičatou špičkou. Pokud si ceníte pohodlí, oblékněte si květinové šaty s bílými teniskami. Sportovní elegance se nadobro stala součástí módního kánonu a nic nenasvědčuje tomu, že by se to mělo měnit. Chcete rafinovanější vzhled? Pokud se vám líbí stylový efekt zlá holka, oblékněte si dívčí květinové šaty s těžkými botami. Preferujete sami sebe v ženské verzi? Vsaďte na podpatky nebo lodičky.

Zkuste se vyhnout optickému zkracování nohou. Tmavé kozačky sahající nad kotník mohou v kombinaci s otevřenými nohavicemi působit trochu drtivě. V tomto případě je lepší zvolit boty v odstínu podobném barvě vaší kůže. Díky tomu vytvoříte nepřerušovanou vertikální linii a dostanete efekt nohou až do nebes, bez ohledu na to, zda nosíte vysoké podpatky nebo ploché boty.  

Být inspirován! 3 hotové outfity s květinovými šaty

Nyní, když víte, jakých chyb byste se měli vyvarovat a na co si dát pozor při výběru bot ke květinovým šatům, je čas na inspiraci. Připravili jsme 3 hotové stylizace, které se budou hodit pro různé příležitosti. Připraveni? Začněme!

Elegantní květinové šaty

Námořnické modré maxi šaty s květinovým motivem jsou skvělou volbou na večírky a oslavy. Křest, svatba, nebo třeba výročí svatby? Bez ohledu na to, jak velká příležitost je, můžete snadno dosáhnout elegantního vzhledu, když tyto šaty spojíte s klasickými lodičkami, kabelkou se zlatým řetízkem a zlatými šperky. 

V chladných dnech lze klasické vysoké podpatky úspěšně nahradit stylovými kozačkami. Nezapomeňte si obléknout teplejší trenčkot! Zkontrolujte, které boty odpovídají této sadě:

- vysoké podpatky v pudrovém odstínu růžové

- černé lodičky na nízkém podpatku

- šedé, zavázané špendlíky s otevřenou patou

- kožené, hnědé dámské kozačky

- černé kozačky na vysokém podpatku

Květinové šaty na každý den

Hledáte inspiraci, jak obléknout květinové šaty na méně sofistikované příležitosti? Osaďte si to katanou a pohodlnými botami. Podle toho, na co máte chuť, budou dokonalé pohodlné balerínky, pohodlné tenisky nebo klasické tenisky.

Vidíte, jak je to jednoduché? Seznamte se s našimi oblíbenými:

- béžové kožené byty

- bílé tenisky s šedými vsadkami

- klasické bílé tenisky

- béžové tenisky na platformě 

Květinové šaty špatné dívky

Ta hodně holčičí tisk není vyhrazen pouze tlumeným stylizacím. Volbou odvážných doplňků dodáte tomuto stylingu mrknutím oka dráp a vyjádříte svůj individuální styl. Kombinujte květinové šaty s krátkou koženou bundou, vlasy stáhněte do vysokého drdolu a obujte těžké boty. Zde je několik návrhů, které se vám budou líbit:

- kontrastní černé a bílé boty

- béžové kotníkové boty s řetízkem

- béžové boty na platformě

- černé, lakované bovver boty

Vidíte, výběr bot ke květinovým šatům není nijak zvlášť složitý. Pohrajte si s módou, přizpůsobte styl příležitosti a vyjádřete svůj individuální charakter.

Vidíte, výběr bot ke květinovým šatům není nijak zvlášť složitý. Pohrajte si s módou, přizpůsobte styl příležitosti a vyjádřete svůj individuální charakter.