Hledáme nejpohodlnější boty do deště pro nejmenší na jaře


Příchod jara je časem procházek a venkovních her pro nejmenší. Jak říkají Skandinávci - neexistuje špatné počasí, pouze nevhodné oblečení. Poskytněme proto našim dětem módní jarní holínky, ve kterých se ti nejmenší budou moci procházet během deštivých jarních dnů a cákat se v kalužích. Poradíme, jak vybrat gumové boty pro dítě, aby byly pohodlné a líbily se těm nejmenším.

Galoše - skvělá ochrana nohou

Dětské gumáky jsou mezi rodiči velmi populární hlavně proto, že jsou univerzální. Můžeme je dát na batole, když se jdeme projít na louce nebo do lesa na jaře, nebo když plánujeme výlet k moři. Tento typ obuvi dokonale izoluje nohu od mokré země a zabraňuje pronikání vlhkosti dovnitř obuvi. To je velmi důležité, protože i mokré ponožky mohou způsobit nachlazení. Pokud se s dítětem soustředíme na jarní aktivitu a zábavu pod širým nebem, investujme do kvalitních gumových bot, které poskytují nohám skvělou ochranu.

Nejoblíbenější typy bot

Dětské galoše jsou rozděleny na vysoké modely - obvykle dosahující kolena nebo do poloviny lýtek a nízké, tj. Ty, které končí nad kotníkem. Vyšší boty jsou navrženy tak, aby chránily chodidlo a malé nohy před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Vyberme si je, pokud plánujeme delší, jarní procházku. Jsou také ideální pro skákání v kalužích. Krátké holínky jsou skvělou ochranou před deštěm a bahnem - můžeme je nasadit batole, když dojdeme pěšky do školky nebo školy. Wellingtonové boty mohou mít také nastavitelnou šířku svršku. K tomu slouží speciální šňůrka na zavazování. Díky němu boty těsně obepnou lýtko a ochrání před větrem. Některé modely jsou vybaveny speciálním nylonovým páskem přišitým od horní části k horní části boty. Jejím úkolem je zajistit nejlepší odolnost proti vodě.

Wellingtonové boty - praktické a hezké!

Aby byly holínky praktické, musí být pohodlné a dobře sedět na noze. Pamatujte, že batole rychle roste, takže můžeme bezpečně vybrat boty o polovinu menší, než jaké dítě aktuálně nosí. Podívejme se na gumu, ze které jsou gumové boty vyrobeny, je to vysoce kvalitní materiál. Věnujme také pozornost tomu, zda má vybraný model vyjímatelnou stélku, ideální na brzké jaro, a zda k němu byla ušitá speciální poutko - je to skvělá vychytávka, která pomůže mladším dětem obout se samy. Wellingtonky by měly být především praktické a pohodlné na nošení. Pokud chceme, aby je dítě nosilo často a ochotně, měli bychom zvolit model, který se dítěti bude líbit. Pro dívku to mohou být boty růžové barvy s potiskem zobrazujícím oblíbené pohádkové postavy nebo přátelská zvířata. Chlapci budou pravděpodobně spokojeni s botami Spidermana, milým lvem nebo šťastnými příšerami. V internetovém obchodě KeeShoes na nás čekají nádherné dětské gumáky vynikající kvality.

Pokud chceme, aby dítě chodilo na procházky a trávilo čas venku, měli bychom dbát na vhodnou a pohodlnou obuv. Na jaře to určitě budou funkční a hezké holínky do deště v oblíbených barvách našich dětí nebo s obrázky dětských hrdinů.