Dětské tenisky


Při nákupu obuvi pro naše děti věnujeme pozornost především kvalitě zpracování a účinkům obuvi na zdraví. Mezitím se děti, zejména ty starší, chtějí vyjádřit stylingem a cítit se dobře při pohledu do zrcadla.

Rovněž sledují módní trendy svých vrstevníků. Můžeme kombinovat pohodlí a vysokou kvalitu s designem nákupem tenisek pro dítě. Spousta barev a zajímavých vzorů bude skvělým doplňkem vašeho outfitu. Co je třeba vzít v úvahu při nákupu dětských tenisek?

Jaké nazouvací boty pro děti?

Tenisky mohou být také zdravé pro vaše nohy. Je důležité věnovat pozornost několika důležitým prvkům. Široké, zaoblené (nikdy špičaté!) Prsty, které poskytují prostor pro prsty. Tvarovaná stélka vyrobená z prodyšného, ​​vysoce kvalitního plastu. Pružný, přizpůsobený hýždě, který drží nohu. Pokud je to co nejpružnější, ne příliš silná podrážka poskytne dítěti svobodu pohybu.

Design - to je další aspekt, který pro nás možná není příliš důležitý, pro dítě (zejména starší) nesmírně důležitý. Obuv by se měla líbit těm, kteří ji budou nosit. Dítě si může vybrat konkrétní model na základě designu a estetických preferencí.

Typ spony a horní délka

Tkaničky budou fungovat pro starší děti a zajistí přesné uchycení obuvi k noze. Na druhou stranu, suchý zip a zip jsou dobrým řešením, pokud naše dítě touží rozvázat boty při hraní a ještě nemůže jejich svázat to zpět.

Při nákupu tenisek pro dítě se zipem se podívejme pečlivě na provedení. Pokud je uzávěr připevněn pod určitým úhlem, zabrání to rozevření zipu během intenzivního pohybu. Při rozhodování o teniskách na suchý zip nezapomeňte zkontrolovat jejich přilnavost. Pokud se odepnou, může se to ukázat jako nebezpečné, zejména při běhání a bláznění na nerovném povrchu.

Tenisky mají často zvýšený svršek. Ujistěte se však, že není tuhý a neomezuje pohyb. Pokud se ukáže, že je zdrojem nepohodlí, promění se chůze v nezdravou a nepříjemnou nutnost.

Materiál a zpracování

Dětské tenisky jsou skvělé na jaro. Když je venku teplo, ale sandály stále čekají ve skříni, až přijdou řada, tento typ obuvi se ukáže jako dobré přechodné řešení. Pro zábavu na hřišti a na louce. Ve městě i v přírodě. V závislosti na tom, jak tenký byl materiál použit při výrobě, přizpůsobíme nejlepší model povětrnostním podmínkám.

Pokud je jarní období dobré a počasí povzbuzuje k pobytu venku, podívejme se na ty nejvzdálenější a nejjemnější látky, které dětem zabrání v pocení nohou. Propocená a mokrá kůže je bohužel prvním krokem k oděru, puchýřům nebo mykóze a pocitu svědění nohou. Dítě, které tráví mnoho hodin na dvoře nebo se věnuje pěší turistice se svými rodiči, by se mělo cítit co nejpohodlněji.

Tenisky jako školní obuv pro děti

To je perfektní řešení! Tenisky mají bílé podrážky a prsty, takže ve třídě budou dobře fungovat. V závislosti na ročním období zvolíme silnější nebo tenčí materiál svršku, s přihlédnutím k jeho výšce. Bohatý design je šancí vybrat si takové boty, které si dítě bude nošení užívat a budou pro něj nejen každodenní povinností, ale také způsobem, jak se vyjádřit a reagovat na nejnovější trendy.

Dětská obuv a tvar chodidla

Každý člověk má jinou anatomickou strukturu, takže je těžké najít rovnováhu při hledání obuvi pro sourozence. Existuje taková pravděpodobnost, že to, co se ukáže jako ideální řešení pro jedno dítě, bude opačné pro druhé. Výška klenby i šířka chodidla a jakékoli další individuální potřeby jsou strategické. Zatímco jedno dítě se bude v teniskách cítit mimořádně pohodlně, druhé může upřednostňovat sportovní obuv nebo mokasíny. Vyzkoušejte několik stylů a najděte ten nejlepší a analyzujte všechny výhody a nevýhody.

Hmotnost bot a tloušťka stélky

Dětské tenisky jsou docela specifickým stylem obuvi, protože podešve jsou obvykle poměrně masivní a silné. Ne všechny modely jsou takové a stojí za to hledat přesně, v závislosti na věku našeho batole a jeho pozici. Děti, které se teprve nedávno samy přestěhovaly, potřebují velmi lehkou a měkkou obuv. V tomto případě se vzdejme silné gumy nebo vysokého svršku (zejména tuhého). Čím jemnější a nepostřehnutelnější je bota, tím lépe. Starší děti, jejichž chodidla jsou již správně tvarovaná, mohou nosit mírně odlišné modely. Měli bychom však věnovat pozornost tomu, zda jim boty poskytují dostatečnou volnost pohybu a jsou dostatečně pružné pro různé činnosti nebo při hře na dvoře.