Dětské tenisky


Při nákupu obuvi pro naše děti dbáme hlavně na kvalitu zpracování a účinek obuvi podporující zdraví. Mezitím se děti, zejména ty starší, chtějí vyjádřit stylem a cítit se dobře při pohledu do zrcadla.

Sledují také módní trendy svých vrstevníků. Koupí tenisek pro dítě můžeme skloubit pohodlí a vysokou kvalitu s designem. Spousta barev a zajímavých vzorů bude skvělým doplňkem vašeho outfitu. Na co si dát pozor při nákupu dětských tenisek?

Jaké nazouvací boty pro děti?

Tenisky mohou být zdravé i pro vaše nohy. Je důležité věnovat pozornost několika důležitým prvkům. Široké, zaoblené (nikdy špičaté!) Prsty, které poskytují prostor pro prsty. Tvarovaná stélka z prodyšného, ​​vysoce kvalitního plastu. Flexibilní, přizpůsobený hýždě, které drží nohu. Pokud je to možné, pružná podrážka, ne příliš silná, poskytne dítěti volnost pohybu.

Design - to je další aspekt, pro nás možná nepříliš důležitý, extrémně důležitý pro dítě (zejména starší). Obuv by se měla líbit každému, kdo ji bude nosit. Dítě si může vybrat konkrétní model na základě designu a estetických preferencí.

Typ zapínání a horní délka

Tkaničky jsou ideální pro starší děti a zajišťují přesné přizpůsobení obuvi noze. Na druhou stranu, suchý zip a zip jsou dobrým řešením, pokud vaše dítě touží rozvázat boty při hře, ale zatím to samo neumí. jejich svázat to zpět.

Při nákupu tenisek pro dítě na zip se podívejme pozorně na provedení. Pokud je zapínání pod úhlem, zabrání tomu, aby se zip při intenzivním pohybu rozevřel. Při rozhodování o teniskách se suchým zipem nezapomeňte zkontrolovat jejich přilnavost. Pokud se odepnou, může se to ukázat jako nebezpečné, zvláště při běhání a bláznění na nerovném povrchu.

Tenisky mají často zvýšený svršek. Ujistěte se však, že není tuhý a neomezuje pohyb. Pokud se ukáže, že je zdrojem nepohodlí, promění se chůze v nezdravou, nepříjemnou nutnost.

Materiál a zpracování

Dětské tenisky jsou skvělé na jaro. Když je venku teplo, ale sandály stále čekají v šatníku, než na ně přijde řada, ukáže se tento druh obuvi jako dobré přechodné řešení. Pro zábavu na hřišti a louce. Ve městě i v přírodě. Podle toho, jak tenký materiál je při výrobě použit, přizpůsobíme nejlepší model povětrnostním podmínkám.

Pokud je jaro dobré a počasí vybízí k pobytu venku, hledejme ty nejvzdušnější a nejjemnější látky, které zabrání pocení nožiček dítěte. Zpocená a mokrá kůže je bohužel prvním krokem k odřeninám, puchýřům nebo mykóze a svědění nohou. Dítě, které tráví mnoho hodin na dvoře nebo na procházce s rodiči, by se mělo cítit co nejpohodlněji.

Tenisky jako školní obuv pro děti

Toto je perfektní řešení! Tenisky mají bílou podrážku a špičku, takže ve třídě budou dobře fungovat. Podle ročního období zvolíme silnější nebo tenčí materiál svršku s přihlédnutím k jeho výšce. Bohatý design je šancí vybrat takové boty, které dítě bude rádo nosit a bude pro něj nejen každodenní povinností, ale také způsobem, jak se vyjádřit a reagovat na nejnovější trendy.

Dětská obuv a tvar chodidla

Každý člověk má jinou anatomickou strukturu, takže je těžké najít střední cestu při hledání obuvi pro sourozence. Existuje taková pravděpodobnost, že to, co se ukáže být ideálním řešením pro jedno dítě, bude pro druhé naopak. Výška klenby a šířka chodidla a další individuální potřeby jsou strategické. Zatímco jedno dítě se bude v teniskách cítit extrémně pohodlně, druhé může upřednostňovat sportovní obuv nebo mokasíny. Vyzkoušejte několik stylů a vyberte si ten nejlepší, analyzujte všechna pro a proti.

Hmotnost obuvi a tloušťka stélky

Dětské tenisky jsou docela specifickým stylem obuvi, protože podrážky jsou obvykle poměrně masivní a silné. Ne všechny modely jsou takové a stojí za to je přesně hledat, v závislosti na věku našeho batole a jeho držení těla. Děti, které se teprve nedávno samy odstěhovaly, potřebují velmi lehkou a měkkou obuv. V tomto případě se vzdejme silné gumy nebo vysokého svršku (zvláště tuhého). Čím jemnější a nepostřehnutelnější je bota, tím lépe. Starší děti, jejichž nohy jsou již správně tvarované, mohou nosit mírně odlišné modely. Věnujme však pozornost tomu, zda jim obuv poskytuje dostatečnou volnost pohybu a je dostatečně flexibilní pro různé činnosti nebo při hraní na dvoře.