Dětské boty vybíráme pro vysoké polstrování


Vysoká klenba vyžaduje správně padnoucí obuv, zvláště u dětí, které jsou plné energie a jsou neustále v pohybu. Nesprávný model obuvi může způsobit nepohodlí a dokonce i bolest způsobenou tlakem na nohu. Naštěstí vám výběr dětských bot pro vysoké polstrování nemusí dávat v noci spát. Připravili jsme průvodce, který vám pomůže se rozhodnout.

Spojte práci s potěšením a zkontrolujte, jak se vaše dítě zvedá

Někdy stačí jeden pohled ke kontrole typu nártu u dítěte. Zjistěte, co hledat, abyste určili zástavu vašeho dítěte.

Pokud vidíte, že se chodidlo vašeho dítěte v místě spojení mezi prsty a patou mírně odlamuje od země, pak máte co do činění s normální navýšení. V tomto případě je váha těla podporována tím nejpřirozenějším způsobem. 

Noha se zcela dotýká země znamená nízké zvýšení a může způsobit svalové napětí, problémy s klouby a dokonce i ploché nohy. Tato deformace, i když se může s růstem chodidel dítěte měnit, by měla být konzultována s fyzioterapeutem, který zavede veškerá opatření k zamezení jejího rozvoje.

Problematická se ukazuje i z-patka vysoký nárůstkterý uprostřed není v kontaktu se zemí. Tato struktura chodidla může způsobit nadměrné zatížení svalů a kloubů. U dětí, které jsou tak nadšené do běhání a odrážení, nemusí být jejich nohy schopny správně absorbovat nárazy. 

Pokud máte stále potíže s určením oblouku vašeho dítěte, spojte podnikání s potěšením. Natřete dětskou nohu barvou nebo ji namočte do vody s barvivem a poté ji otiskněte na papír. Výsledná stopa je skvělým ukazatelem toho, s jakým navýšením máte co do činění. Pokud je prohlubeň ve stopě špatně viditelná, pak má dítě nízkou klenbu. Na druhou stranu velký důlek představuje vysoké posílení. Vidíte, jak je to snadné?

Vysoký nárt u dítěte. Co bude dál?

Nyní, když víte, že nohy vašeho dítěte mají vysokou klenbu, je velmi důležité kompenzovat nedostatek přirozeného tlumení nárazů. Předejdete tak přetěžování kloubů a svalů miminka.

Musíte si uvědomit, že vysoká klenba vyvíjí další tlak na metatarzální kosti, což může přispět k bolesti nohou. Dítě s vysokým polstrováním má také tendenci při chůzi přesouvat váhu těla na prsty u nohou. Mezi další problémy, které ji mohou provázet, patří svalové napětí v dolní části lýtka a ztuhlost chodidel.

Abyste tomu zabránili, je nutné boty správně vytvarovat, které budou eliminovat nadměrný tlak na prsty a patu. Plnou oporu po celé klenbě poskytnou správně zvolené boty, které budou mít nesrovnatelný dopad na pohodlí vašeho dítěte.

Jaké boty mám vybrat pro vysoký nárt dítěte?

Ptáte se, proč si vaše dítě stěžuje na příliš těsné boty, ačkoli máte jistotu, že boty jsou správně upraveny na šířku i na délku? Příčinou může být vysoké navýšení. Pak je vršek chodidla poměrně vysoko, což může způsobit tlak a přispět k tvorbě puchýřů a kuřích ok. 

Aby se noha vašeho dítěte mohla volně pohybovat, jsou nutné nastavitelné boty. Ať už plánujete nákup přezůvek, sandálů, tenisek, tenisek nebo zimních bot do školky, vsaďte na modely na tkaničky a suchý zip a vyhněte se zipům. Cenná bude i přítomnost gumičky, která pomůže botě ještě lépe přizpůsobit noze.

 Připravili jsme několik návrhů bot s vysokou klenbou, které budou fungovat jak na procházky, tak do školky.

Vysoké boty pro dívky

Co třeba profylaktická obuv s tuhou patou, profilovanou stélkou, pružnou podrážkou a vysokým svrškem? Zapínání na suchý zip vám pomůže efektivně přizpůsobit botu noze s vysokým polstrováním. Na léto jsou jako stvořené sandály vyrobeno z nejkvalitnější přírodní kůže. Růžová barva a motiv květin osloví každou slečnu. 

V zimě volte teplé, růžové boty se zvýšeným svrškem, tvarovanou stélkou a protiskluzovou, lehkou podrážkou. Díky vhodné struktuře a zapínání na suchý zip jsou tyto boty perfektní pro dívky s vysokou vycpávkou.   

Vyberte si roztomilé do školky tenisky vyrobena z pružné podrážky s tuhou patou. Motiv kotěte a postříbřené prvky si získají srdce i těch nejnáročnějších dívek. A hlavně pohodlná gumička a elastické tkaničky zajistí opravdový komfort používání s vysokým nártem.

Vysoké boty pro kluka

Sandály v barvě energizující oranžové je skvělou letní variantou pro každého kluka. Zapínání na suchý zip pomůže upravit výšku i šířku boty a poutavý vtipný potisk zpříjemní nošení této praktické boty.

Při výběru zimních bot pro chlapce s vysokou vycpávkou vsaďte na zateplený nepromokavý model s pevnou podrážkou a tuhou patou. Hodnota námi doporučených botičky Nechybí ani zapínání na suchý zip a univerzální barva, která se hodí prakticky ke všemu.

Jste zvědaví, jaké boty budou fungovat přezůvky do školky pro kluka s vysokým nártem? Volským okem je rozhodně model na suchý zip s tuhou patou. Další výhodou je roztomilé, červené autíčko na přední části boty.

Jsme si jisti, že díky našim tipům bude výběr dětské botičky s vysokým polstrováním jednoduchým a příjemným úkolem.