Čert není tak děsivý, tedy pánské sandály ve stylové edici


Meteorologové se shodují – nadcházející léto bude pořádně horké! Ať už je plánujete strávit na pláži nebo ve městě, rozhodně se chcete cítit pohodlně a přitom vypadat dobře. Stejně důležité je, aby se vaše nohy nadměrně nepotily. Z těchto důvodů se mnoho mužů rozhoduje pro nákup sandálů. Zjistěte, zda je to dobrý nápad a jak je nosit, aby vypadaly dobře.

Nejen pro Janusze...

Při pomyšlení na pánské sandály má mnoho lidí před očima něco děsivého - kombinaci sandálů s tlustými dlouhými ponožkami, rybáře a nepostradatelný atribut v podobě tašky jednoho z oblíbených diskontů.

Naštěstí pánské sandály nejsou vyhrazeny jen typickým Januszům a můžete v nich vypadat opravdu stylově. Stačí dodržet pár pravidel, která jsme probrali v tomto článku.

Pravidlo 1: Pečujte o své nohy

Neupravené nohy v kombinaci s otevřenými botami nikdy nevypadají dobře, ať už jde o ženu nebo muže. Přestože s tím mají ženy problém poměrně zřídka a služeb kosmetičky horlivě využívají, mnoho mužů vzhledu svých nohou tolik nevěnuje. To je velká chyba, zvláště pokud plánujete nosit sandály.

Pánské sandály prostě vyžadují upravená chodidla. Pečlivě zkraťte nehty a zbavte se suché kůže na patách. Pokud to nezabere, svěřte své nohy do rukou profesionála. Téměř v každém městě je podiatrická ordinace, kde si s tímto problémem můžete během chvilky poradit.

Pravidlo 2: Pozor na ponožky

Pokud si myslíte, že kombinace pánských ponožek a sandálů je přesto přijatelná, velmi se mýlíte. Není horší dvojka a ještě horší - úplně se míjí účinkem. Tato kombinace je po léta považována za nejlepší trapas v módě. 

Pokud vás hodně láká zkombinovat ponožky s pánskými sandály, máte jen jednu správnou možnost. Prostě to nedělej! V této situaci, v závislosti na okolnostech, budou mnohem lepší boty vestavěné - mokasíny, polobotky, tenisky nebo tenisky.

Pravidlo 3: Přizpůsobte pánské sandály okolnostem

Pánské sandály nejsou vhodné pro všechny příležitosti. Nenoste je do kanceláře, na obchodní jednání, na svatbu či večírek. Takto budete vypadat nedbale a neprofesionálně.

Jsou však jako stvořené na pláž, procházku městem nebo neformální grilovací setkání.

Sandály vyrobené speciální technologií jsou ideální pro horskou turistiku. Tento typ bot se vyznačuje správnou přilnavostí podešve, správnou podporou klenby a mnoha dalšími aspekty, díky kterým jsou pánské sandály tou správnou obuví na trail.

Jaké pánské sandály vybrat?

Nyní, když víte, čemu se vyhnout, je čas vybrat si ten správný pár sandálů. Pro stylového muže jsou nejlepší sandály z kvalitní kůže s minimalistickým páskem kolem paty. Pokud chcete vypadat opravdu dobře, vyhněte se barevným, pestrým modelům. Tímto způsobem můžete zavést příliš mnoho kontrastu, takže váš styl nebude v souladu. Pamatujte, že v jednoduchosti je krása.

Vyberte si tlumený pár kožených sandálů v neutrálním odstínu. Nejlépe bude fungovat černá, hnědá, tmavě modrá nebo grafitová. 

Sportovní pánské sandály jsou perfektní volbou na dlouhé procházky. Jste na dovolené na horách? Nebo možná plánujete několikahodinovou prohlídku kouzelného města v horkém dni? Sportovní sandály jsou vaším spojencem! Pomohou vám nejen předejít nepříjemnému pocení nohou, ale také vám poskytnou potřebný komfort.

S čím nosit pánské sandály?

Díky neformálnímu charakteru této obuvi vypadají pánské sandály skvěle s šortkami a polokošilemi. Vyberte si kalhoty z bavlny nebo džínoviny. Sportovní kraťasy a pohodlné tričko můžete úspěšně sladit se sportovní obuví. 

Pánské kožené sandály v neutrálních odstínech můžete nosit i k chino kalhotám a plátěným košilím. Nezapomeňte trochu zastrčit nohavice, abyste ukázali své kotníky a vypadali stylověji. Nezapomeňte na trendy čepici a sluneční brýle! 

Chcete-li podtrhnout sváteční atmosféru vašeho outfitu, vsaďte na košili v kubánském stylu, plátěné kraťasy a minimalistické látkové sandály. Tímto způsobem získáte nepopiratelně letní vzhled. 

Vyhněte se kombinaci sandálů s džínami a elegantní košilí. Jejich sladění s oblekem by mělo být absolutně zakázáno!

Ne tak děsivý ďábel

Jak vidíte, čert není tak děsivý, jak je malován. Pohodlí a vzdušnost vám v horkých dnech snadno zajistí sandály, které podtrhnou prázdninovou atmosféru vašeho outfitu. Uvědomte si však, že stačí jeden nešťastný pohyb a můžete vypadat jako ztracený německý turista na dovolené.

Naštěstí mohou pánské sandály rozhodně vypadat naprosto bezvadně, pokud dodržíte pár základních pravidel, která jsme probrali v tomto článku. Nezapomínejte také na správnou péči o boty.