Boty s ozdobami - hit podzimu 2018


V této sezóně jsou nejoblíbenější různé druhy bot, ale ne ledajaké. Jde jim hlavně o krásný a poutavý doplněk, jako jsou trysky, cvočky, nášivky a dokonce i silné tkaničky. Mnoho modelů obuvi na podzim nás nutí si je obout, a to nejen kvůli volným ležérním stylizacím. Také pro ty náročnější a elegantnější. Jak to zkombinovat? Primárně s svrchním oblečením. U trenčkotů a kabátů budou užitečné lakované boty s drápem. Chcete -li získat tento dráp, stojí za to koupit boty s řetízkem přidaným do boku nebo ozdobnými plochými cvočky, které zdůrazní ženský charakter. To je dobrá zpráva pro ženy, které si při úpravě oblečení cení nezávislosti, ženské krásy a trochu šílenství.

V této sezóně jsou nejoblíbenější různé druhy bot, ale ne ledajaké. Jde jim hlavně o krásný a poutavý doplněk, jako jsou trysky, cvočky, nášivky a dokonce i silné tkaničky. Mnoho modelů obuvi na podzim nás nutí si je obout, a to nejen kvůli volným ležérním stylizacím. Také pro ty náročnější a elegantnější.

Jak to zkombinovat? Primárně s svrchním oblečením. U trenčkotů a kabátů budou užitečné lakované boty s drápem. Chcete -li získat tento dráp, stojí za to koupit boty s řetízkem přidaným do boku nebo ozdobnými plochými cvočky, které zdůrazní ženský charakter. To je dobrá zpráva pro ženy, které si při úpravě oblečení cení nezávislosti, ženské krásy a trochu šílenství.

Jaké boty v nich musíte mít letos na podzim?

Jak jsme zmínili, módní obuv má nejen zajímavý střih a barvu, ale také různé doplňky. Nejčastěji se jedná o kovové ozdoby, jako cvočky, konvexní a ploché současně, se zajímavými tvary. Často jsou to také drobné cvočky, sotva viditelné - ale dávají celému stylu něco zajímavého. Boty se šněrováním Často připomínají dětské boty, ale s krátkým kabátem a kloboukem stylizovaným do ležérního stylu může celá věc působit elektrizujícím dojmem. Takové boty jsou vysoce univerzální, i když mají výše uvedené dekorace. To je ideální způsob pro letošní podzim.

Jak zajímavý je výběr bot?

Pro elegantní styl stojí za výběr bot s platformou. To platí zejména pro drobné ženy, které chtějí vyniknout z davu. Tímto způsobem se můžete světu ukázat ze zcela jiného úhlu a cítit se dva dny dobře ve stejných botách, ale ... zcela odlišných stylech. Boty budou dobře fungovat i s nadýchanou bundou v podzimní barvě. Navíc šátek na větrná rána a takový outfit se skvěle hodí do studií nebo do práce, kde není předem zajištěn žádný dress code. Boty této sezóny Jednoduše se jim bude hodit všechno - bez ohledu na naše módní preference a myslím, že právě to je na nich opravdu skvělé.