Boty s dekoracemi - hit na podzim roku 2018

V této sezoně nejoblíbenější jsou boty různých typů, ale ne jen některé. Jedná se především o krásné a zajímavé příslušenství, jako jsou trysky, čepy, náplasti a dokonce i tlusté tkaničky. Mnoho modelů bot na podzim nás nutí nosit je, a to nejen pro volné, příležitostné stylizace. Také pro ty náročnější a elegantní.

Jak se připojit? Za prvé, s vnějším oblečením. Tassel boty s drápem jsou užitečné pro plášť a pláště. Chcete-li získat tento dráp, stojí za to koupit boty s řetězem nebo dekorativní ploché čepy přidány na straně, které zdůrazňují ženský charakter. To je dobrá zpráva pro ženy, které oceňují nezávislost, ženskou krásu a trochu šílenství ve stylu jejich oblečení.

Jaké jsou boty, které musíte mít na podzim?

Jak jsme zmínili, módní obuv má nejen zajímavý řez a barvu, ale také různé druhy příslušenství. Nejčastěji se jedná o kovové ozdoby, jako jsou knoflíky, konvexní a ploché zároveň se zajímavými tvary. Často jsou také malé knoflíky, jen stěží viditelné - ale přinášejí něco zajímavého celé stylizace. Obuv s vazbou často připomíná dětskou obuv, ale s krátkým pláštěm a stylizovaným příležitostným kloboukem, celá může vyvolat elektrizující dojem. Takové boty jsou velmi univerzální, i když mají výše uvedené dekorace. Je to dokonalý způsob, jak oslavit tento podzim.

Jak si vybrat boty pečlivě?

Pro elegantní stylizace stojí za to vybrat boty s vysokým podpatkem. To platí zejména pro malé ženy, které se chtějí vymanit z davu. Tímto způsobem se můžete ukázat světu z úplně jiné strany a cítit se dobře po dva dny ve stejné obuvi, ale ... zcela odlišné stylizace. Boty budou také pracovat s načechraným podzimním barem. Pro tento šátek na větrných ránoch a takové oblečení je ideální pro studium nebo práci, ve které neexistuje žádný předem plánovaný oblékací kód. Botičky v této sezoně se vejdou do všeho - bez ohledu na naše módní preference a pravděpodobně je to opravdu skvělé.